GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

M.Cengiz başkanım konuşmadı henüz :) Son sözü o söyleyecek

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu fatinoğlu geçen beyaz tv ye bağlanıp pısırık pısırık konuşan adam değil mi ya. Şimdi hatırladım. Bundan başkan olmaz. Şimdi daha da eminim.

Ne fatinogluymus arkadas...

Ertemin bile itin bi yerine soktugu adamdan baskan falan olmaz. GS Baskani hic olmaz.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Bu arada Dursun Özbek ten sonra Galatasaray başkanlığı makamının ağırlığı azaldı. Bu adaylar içerisinde bu ağırlığı taşıyacak tek kişi de Mustafa Cengiz dir.

önyargılarınızı aşın dostlar program başladığında moderatör fatine had bildiriyor vs diyordum fatine uyuzdum bi ara ısrarla fatin beye söz verılmedı bı reklam arası yasandı ve hersey değişti fatin baskan gibi isimlere bu ülkenin ihtiyacı var.

Diyorum ki Malatya maçı oncesi yaptığı patavatsizlik bitirmiştir gözümde kendisini.

Bu mevzudan haberim yoktu. Boyle bir prim durumunun olmadigi kanitlandi mi sonra? Algi yonetimi yapabiliyor olmasini hanesine arti olarak yazarim sahsen.

Her söylemini gerçekleştireceğini nereden biliyorsunuz. Cengiz başkan son derece kritik dönemde aday olmuş ve sonrasında da gayet iyi şekilde süreci yönetmiştir. Başkan olduğu zaman da önemli. Herşey güllük gülistanlık iken aday olanları samimi bulmuyorum. Önceki seçimde neden aday değildi bu deha herif?

Secim surpriz oldugundan hazirlanamamis olmasi normal. Soylemini gerceklestirecegini biliyoruz cunku zor seyler soylemiyor. Soyledigi en muhim sey mesela faktoring borclarinin yeniden yapilandirilmasiyla alakaliydi, bunun icin bir bankadan bir belge almis, baskan secilirse cok dusuk faizli 2 yil odemesiz bir kredi kullandirarak faiz odemelerini sonlandiracakmis. Bu muazzam bir hamle.

Amator branslar, magazacilik vs. konularina cok hakim. Buralardan zarar etmenin onu nasil kesilir biliyor. Her sey gulluk gulistanlik falan da degil su an. Mustafa baskana hakkini veriyoruz zaten, ama ilk defa bir baskan adayi camianin gerceklerini bu kadar iyi bilip bu kadar iyi cozumler sunuyor. Bu firsati da tepmemek gerek.

Gevseklik ne zaman algı yönetimi oldu? Malatya başkan yardımcısı da o Programa bağlanıp ağzının payını fazlasıyla verdi.
Ayni zamanda maç sonradi Malatya başkanı primleri de açıkladı.
Kendisi de fazlasıyla göt oldu yani. Sonra kıvırmaya başladı mevzuyu. Aç izle. Demek istediğimi anlayacaksın

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

M.Cengiz başkanım konuşmadı henüz :) Son sözü o söyleyecek

Her konuşmasında pot kırıyor Mustafa başkan.Seçime kadar konuşmaması kendi lehine olur.Mustafa Başkanın lehine olan durum ise Fatin başkanın doğal olarak aleyhine olur.Bu sebepten mikrofonlar derhal Mustafa Cengiz' yönlendirilmelidir.

Diyorum ki Malatya maçı oncesi yaptığı patavatsizlik bitirmiştir gözümde kendisini.

Bu mevzudan haberim yoktu. Boyle bir prim durumunun olmadigi kanitlandi mi sonra? Algi yonetimi yapabiliyor olmasini hanesine arti olarak yazarim sahsen.

Her söylemini gerçekleştireceğini nereden biliyorsunuz. Cengiz başkan son derece kritik dönemde aday olmuş ve sonrasında da gayet iyi şekilde süreci yönetmiştir. Başkan olduğu zaman da önemli. Herşey güllük gülistanlık iken aday olanları samimi bulmuyorum. Önceki seçimde neden aday değildi bu deha herif?

Secim surpriz oldugundan hazirlanamamis olmasi normal. Soylemini gerceklestirecegini biliyoruz cunku zor seyler soylemiyor. Soyledigi en muhim sey mesela faktoring borclarinin yeniden yapilandirilmasiyla alakaliydi, bunun icin bir bankadan bir belge almis, baskan secilirse cok dusuk faizli 2 yil odemesiz bir kredi kullandirarak faiz odemelerini sonlandiracakmis. Bu muazzam bir hamle.

Amator branslar, magazacilik vs. konularina cok hakim. Buralardan zarar etmenin onu nasil kesilir biliyor. Her sey gulluk gulistanlik falan da degil su an. Mustafa baskana hakkini veriyoruz zaten, ama ilk defa bir baskan adayi camianin gerceklerini bu kadar iyi bilip bu kadar iyi cozumler sunuyor. Bu firsati da tepmemek gerek.

Faktoringler için her gelen başkan bitireceğiz diyor. Dursun Özbek hatırlarsanız tarihin en yüksek sponsorluğunu getirmişti. Başkan olursa imzaya kalmıştı. Bunlar hep laf.
Bütün başkan adayları camianın iç dinamiklerini biliyor. Diğerleri bilmiyor mu sanıyorsun?

Gevseklik ne zaman algı yönetimi oldu? Malatya başkan yardımcısı da o Programa bağlanıp ağzının payını fazlasıyla verdi.
Ayni zamanda maç sonradi Malatya başkanı primleri de açıkladı.
Kendisi de fazlasıyla göt oldu yani. Sonra kıvırmaya başladı mevzuyu. Aç izle. Demek istediğimi anlayacaksın

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Simdi bakiyorum da rezalet bir olaymis. Baskan degil de mali yonetici olmasi cok iyi olur ama bu egoda bir adam buna asla ikna edilemez.

Üst Alt