GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

Noluyor lan ne Fatinmis hemen sattınız cengiz başkanımi.
Cengiz bakan demek albayrak demek o demek huzurlu bir terim demek.
Bu da otomatik şampiyon yapıyor bizi.

Aklınızı siyirmayin. Macera deneyecek zaman değil. Sbaah izleyeceğim programı ama benim kararım belli. Vizyonsuz olsun candan olsun başarı gelsin. Kupalar kalksın. Sapida fenere girsin.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Üyelik başta olmak üzere her türlü mantıklı açıklamayı yapıyor ben bile şaşırdım...Ne yapalım yalan mı söyleyelim üstat???
Yalan söylemeyinde her söylenen yapılacak diye bise yok. Herşeye kanmayın. Herşey çok güzel gene bi macera arıyoruz. Her denememizde 3 4 sene geriye atıyor bizi bu. Bırakın işleyen çark çalışsın. Hep bi el atıp hızlandırma derdimiz var. Zamanla olur bazı şeyler. Bu adamlar da zamanı fazlasıyla hak ediyor.

Azcık toto olsaydı 2 kişi seçime girilmezdi.kaynagi gören başkan oldu. Alayı menfaatçi ego tatmini yapmak için kullanacak kulübü. Muhtemel sivar giderler.
Medyayi arkasına alamayan adam başarılı olamaz bu ülkede. Dediğim gibi bu adamı kıyım kıyım koyarlar tutarsız bi kere. Şuan başkan fazlasıyla seviliyor.
Tekrar tekrar ediyorum ama siyasilerle aramızda çok iyi. Buda tff nin bizi kiymamasina çıkıyor.

Akil mantık biraz.

Hitabete çabuk kanıyoruz. Bu ülkede hitabeti güçlü ama içi boş bir ton adam var. Ders çıkarmamış kimse!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sait Halim Paşa yalısının bizim Galatasaray ile bir bağlantısı, aitliği var mı?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yok da bu Eşref Hamamcıoğlu bir asırdır Büyükada'da otel işleten bir alataruka burjuva aileden geldiği için divan başkanlığı olarak canlı yayını buradan yapmışlar malum florya, seyrantepe çok avam ...Valla İrfan Baba'yı arayacaksınız bu tam ipleri koparmış şimdiden galatasaray'da iki başlı yapıyı teşkil etmiş...Kendi kendine başkanları eziyor :)

5 te 5 yapan albayrak var önümüzde terimle resmen biz şampiyon da oluruz cl ininde de savaşırız diye bas bas bağırıyorlar. Siz diyonuz proje proje. Bahsettiği herşeyi yapsın ve başarısız olsun bu adam teneke bağlar göndermek istersiniz.
Ben kupa istiyorum arkadaş, gururla izlemek istiyorum sahadaki takımı. Masa işleri beklesin 2 senede olacağına 5 senede olsun.

Hemen de Fatinci oldunuz. Galatasaray başkanı olabilecek çapta bir adam olduğunu düşünmüyorum kusura bakmayın.
Mustafa Cengiz başkanım bu bebeleri rahatlıkla geçip başkan olacaktır. Dursun un da bir sürü projesi vardı. İnternet sitesi bile açmıştı. Çabuk kanıyorsunuz. Bugüne kadar nerelerdeydi bu çapsızlar da şimdi aday oluyorlar. Sonuna kadar Mustafa Cengiz.

Yaw delirmeyin her derisine iyi çalışan adam başarılı olur diye bi kaide yok. Projeler güzel tamam hemfikiriz ama bunlar olmaz izin vermezler. Çünkü adamın hiçbir tanıdığı ahbabi yok. Ülkeye ters la bi kere. İngiltere İsveç'e falan iş yapar. Ama burası Türkiye.

Projeleri ne ki? Dinlemedin di mi :D
Divanda dinledim aynı şeylerden bahsediyordur muhtemelen. Sbaah program tekrarına bakacağım.

Yok da bu Eşref Hamamcıoğlu bir asırdır Büyükada'da otel işleten bir alataruka burjuva aileden geldiği için divan başkanlığı olarak canlı yayını buradan yapmışlar malum florya, seyrantepe çok avam ...Valla İrfan Baba'yı arayacaksınız bu tam ipleri koparmış şimdiden galatasaray'da iki başlı yapıyı teşkil etmiş...Kendi kendine başkanları eziyor :)

iyi yaptı bunlarda adam ya başkan adayı oluyolar.

dursun görevdeyken yesin bizede düşer diye destekleyenler şimdi çıkmış cengiz koklatmıyor diye aday oluyorlar adam olsunlar önce sonra aday.

Hitabete çabuk kanıyoruz. Bu ülkede hitabeti güçlü ama içi boş bir ton adam var. Ders çıkarmamış kimse!

Tam tersi hitabeti zayıf ama en son 10 sene önce bu kulaklar Hasan Akgün'ün büyükçekmece yer tahsisi ile ilgili bir şeyler duydu...2 senedir taçsporda judo takımına yer yapılacak diye bekliyoruz güya bir kapalı tenis kortu antrenman sahası olacaktı, ilk kez bir başkan adayı ergin hocayı andı, ilk kez müessese takımlarıyla baş etmenin yolunu söyledi, boğaziçi imar kanunu diye yırttım kendimi burada ilk kez bu dillendiren bir adam oldu...Şirketlerin derneğe devredilmesinden bahsetti...Faktoringlerden bahsetti. Daha ne olsun üstat...

Üstat sağolasın gecemizi şenlendirdin çok saçma girdin ama harika bitirdin...Divan başkanını moderatör yaptın ama zaten Eşref hevesliymiş moderasyona istiklal marşı öncesi son haberleri okuyor an itibariyle ve Mustafa Cengiz'e çakıyor aklınca zengin şucuğu...
yok valla reis ben adamı tanımıyordum bi ara fatin baskanı azarladı buranın moderatoru benım bana ayak uydurun gıbılerınden dıye. oradan sordum sana moderatorun adı ne dıye

bana bıraksan ben halen adnan polatın ibra edilmediği gündeki türkan aslanmı ne onu divan baskanı sanıyordum reis :D

5 te 5 yapan albayrak var önümüzde terimle resmen biz şampiyon da oluruz cl ininde de savaşırız diye bas bas bağırıyorlar. Siz diyonuz proje proje. Bahsettiği herşeyi yapsın ve başarısız olsun bu adam teneke bağlar göndermek istersiniz.
Ben kupa istiyorum arkadaş, gururla izlemek istiyorum sahadaki takımı. Masa işleri beklesin 2 senede olacağına 5 senede olsun.

Asil Turkiye hitabete kananlardan degil de bir seyi dinlemeden, okumadan sonuca varanlardan cekiyor ha ne dersiniz?

Ideal senaryo Mustafa Cengiz'in baskan olmasi, Fatinoglu'nun da mali islerden sorumlu bir pozisyona getirilmesidir. Mustafa Cengiz zor zamanda elini tasin altina koydugu icin kalmayi hak ediyor her seyden once. Camianin arkasinda kenetlenmis olmasi vs. de cabasi. Ali Fatinoglu Florya'da isleyen duzene dokunmayacagini belirtti zaten, bu duzene Albayrak da dahil.

Fatinoglu camianin gerceklerini bilen ve problemlerine cozum uretebilen bir adam. Elden kacirmamaliyiz. Bir sekilde Galatasaray'la ilgilenmesini saglamaliyiz. Ya da en azindan duyurdugu bazi gercekleri M. Cengiz yonetimi dikkate almali.

Ama dinlemediginiz bir adam hakkinda boyle ileri geri konusmaniz dogru degil.

yok valla reis ben adamı tanımıyordum bi ara fatin baskanı azarladı buranın moderatoru benım bana ayak uydurun gıbılerınden dıye. oradan sordum sana moderatorun adı ne dıye

bana bıraksan ben halen adnan polatın ibra edilmediği gündeki türkan aslanmı ne onu divan baskanı sanıyordum reis :D
Yok valla, büyükçekmeceyi kulaklarımla duymasam inanmazdım o zaman sözlükte çok sallamışlardı bir tarafından gayrimenkul uyduruyorsun diye duyunca çok sevindim allah razı olsun hürmetler...

şu ülke iki tane daha fatinoğlu yetıstırse ekonomide sanatta sporda ülkemiz bambaska konumdaydı. 1 tanesı ıle bukadar oluyor çok yazık

Arkadaşlar Fatinoğlu bugüne kadar Galatasaray için ne yapmış? Birisi açıklayabilir mi?

Asil Turkiye hitabete kananlardan degil de bir seyi dinlemeden, okumadan sonuca varanlardan cekiyor ha ne dersiniz?

Ideal senaryo Mustafa Cengiz'in baskan olmasi, Fatinoglu'nun da mali islerden sorumlu bir pozisyona getirilmesidir. Mustafa Cengiz zor zamanda elini tasin altina koydugu icin kalmayi hak ediyor her seyden once. Camianin arkasinda kenetlenmis olmasi vs. de cabasi. Ali Fatinoglu Florya'da isleyen duzene dokunmayacagini belirtti zaten, bu duzene Albayrak da dahil.

Fatinoglu camianin gerceklerini bilen ve problemlerine cozum uretebilen bir adam. Elden kacirmamaliyiz. Bir sekilde Galatasaray'la ilgilenmesini saglamaliyiz. Ya da en azindan duyurdugu bazi gercekleri M. Cengiz yonetimi dikkate almali.

Ama dinlemediginiz bir adam hakkinda boyle ileri geri konusmaniz dogru degil.
Diyorum ki Malatya maçı oncesi yaptığı patavatsizlik bitirmiştir gözümde kendisini. Bu hareketi yapan birini başkan olarak görmeyi nası göze alabiliyorsunuz aklım almıyor. Bahsettiğin ideal senaryoyu bizde söylüyoruz. Fikir üretsin ama baş adam olmasın.

Arkadaşlar Fatinoğlu bugüne kadar Galatasaray için ne yapmış? Birisi açıklayabilir mi?

O ne demek ya, bir sey yapmasi gerekmiyor ki? Mustafa Cengiz de mesela baskan olana kadar bir sey yapmamisti, ama baskan olmasi cok elzemdi.

Her söylemini gerçekleştireceğini nereden biliyorsunuz. Cengiz başkan son derece kritik dönemde aday olmuş ve sonrasında da gayet iyi şekilde süreci yönetmiştir. Başkan olduğu zaman da önemli. Herşey güllük gülistanlık iken aday olanları samimi bulmuyorum. Önceki seçimde neden aday değildi bu deha herif?

Üst Alt