GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

Faktoringler için her gelen başkan bitireceğiz diyor. Dursun Özbek hatırlarsanız tarihin en yüksek sponsorluğunu getirmişti. Başkan olursa imzaya kalmıştı. Bunlar hep laf.
Bütün başkan adayları camianın iç dinamiklerini biliyor. Diğerleri bilmiyor mu sanıyorsun?

Valla faktoringleri neredeyse Dursun Başkan bitirdi şimdi hakkını yemeyelim o konuda çok başarılıydı...Bizi faktoringe alıştıran da ünal aysal zaten...

Biz yola çıktıklarımızı yolda karşılaştıklarımıza değiştirmeyiz. Mustafa Cengiz forever. Kulübümüz ve bizlerin hakkında hayırlısı olsun. Dursun Özbek hariç her aday kabulümdür. Gönlümden geçen sayın başkan Mustafa Cengizdir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ha bugün bambaşka bir yüzle çıkmıştır karşımiza o ayrı. Dediğim gibi yarın izleyeceğim baya kişinin onyargisini yıkmış çünkü.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Valla benim gibi kindar ve açık kollayan (ki hakkında onlarca menfi postum var daha bugün listesine sokup sokup çıkardım) bir adamı bile kazandı ama ben hala Mustafa Cengiz'in kazanacağına inanıyorum...

Faktoringler için her gelen başkan bitireceğiz diyor. Dursun Özbek hatırlarsanız tarihin en yüksek sponsorluğunu getirmişti. Başkan olursa imzaya kalmıştı. Bunlar hep laf.
Bütün başkan adayları camianın iç dinamiklerini biliyor. Diğerleri bilmiyor mu sanıyorsun?

Ozan Korkut bilmiyor mesela, neyse bu programi izlemedigin surece bir yere varamayacagiz zaten. Bu adamin elinde alacagi kredinin evragi vardi. Her konusmasini evraklar uzerinden yapti, belgeleri de divana takdim etti.

Ada, amator branslar, magazacilik, mali durum vs. cok hakim genel olarak detayina kadar. Ayrica nasil daha fazla mal kazaniriz bunun da yontemlerine hakim. Florya'ya karismayacagini, mevcut duzeni bozmayacagini da soyledi.

Kesinlikle Ozan Korkut ve Dursun Ozbek'ten daha iyi bir aday. Bazi acilardan Mustafa Cengiz'den bile iyi.

Valla faktoringleri neredeyse Dursun Başkan bitirdi şimdi hakkını yemeyelim o konuda çok başarılıydı...Bizi faktoringe alıştıran da ünal aysal zaten...

Bir kısmını bitirmiştir belki ama sanırım bir kısmından da yeni kredi aldı diye biliyorum faktoringlerden.

Gevseklik ne zaman algı yönetimi oldu? Malatya başkan yardımcısı da o Programa bağlanıp ağzının payını fazlasıyla verdi.
Ayni zamanda maç sonradi Malatya başkanı primleri de açıkladı.
Kendisi de fazlasıyla göt oldu yani. Sonra kıvırmaya başladı mevzuyu. Aç izle. Demek istediğimi anlayacaksın

Simdi bakiyorum da rezalet bir olaymis. Baskan degil de mali yonetici olmasi cok iyi olur ama bu egoda bir adam buna asla ikna edilemez.
Aynen. bu hatayı yapmasa belki bende destek çıkardım ama harbi rezalet yaw. Yani üstü ortulecek bir durum değil. Isıtıp ısıtıp önümuze koyacaklar bu rezilliği. Saygınlık desen hiç olmayacak. Ne kulüplerden, ne medyadan.
Fena parçalarlar bu adamı. Başarılı olmaya kalktıkca daha fazla kiyarlar. 1 hatası tüm seçim kariyerini etkiledi bana kalırsa.

Beyler adamın projesi gerçekten iyidir vs lafım yok. Ama beyaz tv’de çıktıktan sonra ve bu söyleşinin son kısmını izlediğimde Galatasaray başkanlık makamını temsil edebileceğini düşünmüyorum. Projelerini alsın başkanımın yönetimine girsin. Aktif rol oynasın sözüm yok o kısma. Ama ben başkanlık duruşu görmedim sayın Fatinoğlundan.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dursun özbek efendi başkan olursa bu taraftar ona stadda maç izletmez..kimse sevmiyor ve istemiyor istenmediğin yerde ne işin var..

Tekrar ediyorum inş cengiz başkan devam eder ve ilk yapacağı iş bu adama başvurmak olsun. Anladığım kadariyla en ince noktalara kadar hesap kitap yapmış. Çok şeyler alırız belki yan koltukta durduğu zaman ama başımıza geçerse çok fazlasıni da kaybederiz

Şöyle üstat ben teknik yazarım ya? Bu adam elbette ki daha çok bilgi ve belgeye ulaşabiliyor maddi gücü ve çevresi sayesinde ama inancın olsun benden daha teknik kafası var ve snob değil...Ki kongrede de söyledi elimdeki imkanları başkan seçilemesem de paylaşacağım diye...

Tekrar ediyorum inş cengiz başkan devam eder ve ilk yapacağı iş bu adama başvurmak olsun. Anladığım kadariyla en ince noktalara kadar hesap kitap yapmış. Çok şeyler alırız belki yan koltukta durduğu zaman ama başımıza geçerse çok fazlasıni da kaybederiz

Şöyle üstat ben teknik yazarım ya? Bu adam elbette ki daha çok bilgi ve belgeye ulaşabiliyor maddi gücü ve çevresi sayesinde ama inancın olsun benden daha teknik kafası var ve snob değil...Ki kongrede de söyledi elimdeki imkanları başkan seçilemesem de paylaşacağım diye...

Sözde herkes elindeki imkanları paylaşıyor. Aklıma Aysal geld. Basketbola sponsor oluyordu güya. Ben inanmıyorum bu söylemlere açıkçası.

Albayrak başkan adaylığına el atsa onda da patlarız bak. Zamanında dursun dan kurtulmak için yazmisizdir muhakkak ama fena yerler bizi. Konuşmasını bilmiyor çünkü.
Şu rolü en iyi yapabildigi iş mesela. Arabulmak problem Çözmek.
Bu fatini de projeler için kullanabiliriz. Ama söz sahibi adam cengiz başkan olmali.
Madem Galatasaray bir halati

beraber çekenlerin takımı hepsi elini taşın altına koyar. Görürüz o zaman ne kadar önem veriyorlar kulübe. Cengiz başkan üstüne düşeni yaptı sözünü tuttu seçime gitti. Şimdi sıra kaybetseler bile destek çıkmaları gereken diğer adaylarda.
Arkasından vuran da oldu bu sueecte. (Burak elmas)
Sesi çıkmadı. Bozmadı kendine yakışan galatasraylilik efendiliğini.
Fazlasıyla hakkediyor baskan olarak kalmayı. ama destek almalı tabi tüm kaynakları, zihinleri fazlasıyla kullansın. Zarar çıkmaz cesitlilikten farklı fikirlerden. Ben yapacağını da düşünüyorum. İnşallah olumlu yaklaşırlar başkana karşı. dediğimiz gibi kafa kafaya verir el ele güzel günlere yürürüz.

Üst Alt