GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

Yok mu soyle Galatasaray icin hayatini cope atmaya hazir bir cengaver

15 yerinden bicaklasa su haini, kahraman bilecegiz onu
Aklıma gelen isim

@Mustafa Kaya

İçerde bana bakar mısınız? Aylık dünya masrafım var onları sağlar mısınız? Okeyse söyleyin “ya bi gidin işinize ben katil değilim” diyeyim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Benden sana bir 100lük Tekirdağ.

Hadi yine iyisin köftehor.

Dursun tekrar secilirse taraftar ortaligi yikar diyen renktaslar olmus.
Maalesef cok iyimsersiniz arkadaslar, keske dediginiz gibi olsa.

Dursun tekrar secilirse hic bir halt olmaz, yagli suratini sevdigim üc sene boyunca kulübün anasini belledi birsey olmadi bu saatten sonra da
olmaz.
esarete alışmış bi toplumu uyutmak kolaydır, ama özgürlüğün tadını aldıktan sonra kim gelirse gelsin zapt edemez.

Ben size Eşref Hamamcıoğlu, Dursun Özbek'in adamı İrfan Aktar'ı desteklememiz lazım derken yine galatasaray taraftarı boşa düştü...Ben bu durumu Camiadan Duyumlar başlığına yazdığımda bana Burak Elmas'ın, Muhammed Yasin Çakmak'ın Eşref Hamacıoğlu'nu tebrik eden tweetlerini göndermilerdi...

Burası Galatasaray...Dehlizler Denizi...Şimdi bu olayın perde arkasına bakalım; Mustafa Cengiz 2.başkanlık sözü verdiği Celal Açar'ı, Ahmet Şenkal için satınca Celal Açar, Dursun Özbek ile hareket edip Liseci oylarını konsolide etti. Dahası tarafsız olan Divan Kurulunu Dursun Özbek tarafına çekmek adına da İrfan Aktar devrildi yerine Eşref Hamamcıoğlu iktidar oldu...Zira taraftarının İrfan Aktar'dan sıkıldığını bildikleri için çok iyi oynadılar...Celal Açar, Dursun Özbek ile Burak Elmas'ı da uzlaştırdı buna göre seçimde Mustafa Cengiz oylarını bölecek olan listeye Burak Elmas girerek seçimi kaybetse bile Dursun Özbek'in Sportif AŞ yöneticisi olacak...Peki Burak Elmas bütün bu katakulliyi niye yaptı? Hadi Celal Açar'ı anladık da Burak Elmas'ın sebebi ne? Aylık 120.000 tl para istedi Burak Elmas galatasaraydan Mustafa Cengiz de paramız yok deyince ipler koptu...Dursun Özbek aylık 200.000 tl sözü vermiş Burak Elmas'a...Emsal de Lütfi Arıboğan...Allah cezanı versin Ünal Aysal herşeyin altından sen çıkıyorsun, sen ve rezilliklerin... Yasin Çakmak da sadece tali kurullarda yer almaya sözümona davasını sattı...Gençler her zaman ninnoştur güvenmeyin...
abi dursun özbek tüm bu olanlara rağmen seçilmez umarım düşüncesi dahi kötü

Aklıma gelen isim

@Mustafa Kaya

İçerde bana bakar mısınız? Aylık dünya masrafım var onları sağlar mısınız? Okeyse söyleyin “ya bi gidin işinize ben katil değilim” diyeyim.

İçerde alkol almanın serbest olduğunu düşünmüyorum.

Aklıma gelen isim

@Mustafa Kaya

İçerde alkol almanın serbest olduğunu düşünmüyorum.

Ne alkolü ramazan ramazan?

100 kilo Tekirdağ köftesi yollıcaktım.

Biliyorum konu ile alakasiz ama birisi yazdigima alinti yapip cevapladiginda bana bildirim gelmiyor, bugün ikinci kez oluyor bu.
Sizlere de oluyor mu aynisi?

GENÇLER RAHAT OLUN MUSTAFA BAŞKAN SEÇİLECEK ZİRA DUAYENLER SANDIĞI TARİHİNDE İLK KEZ YANILDI BU SEFER YANILMAYACAK VE MUSTAFA CENGİZ SEÇİLECEK...

Bunun teknik sebeplerini başlığına yazacağım...Hafta sonu görüşürüz buradayım...Hürmetler...

Biliyorum konu ile alakasiz ama birisi yazdigima alinti yapip cevapladiginda bana bildirim gelmiyor, bugün ikinci kez oluyor bu.
Sizlere de oluyor mu aynisi?

Evet, ben de bir iki tane alıntıyı şans eseri gördüm. Sanırım adminler konunun farkında, düzeltileceğini yazmışlardı diye hatırlıyorum.

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu: "Galatasaray'ın önümüzdeki 15 yılına yön verecek bir yönetim kurulu kurduk. Buna yürekten inanıyoruz."

:poop:

Şu an Mustafa Cengiz e karşı ciddi bir operasyon var şerefsizler

Gökmen Özdemir in beğendiği ısmarlama habere bak o Gökmen’i bulup itin dötüne sokmak en büyük görevdir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt