NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?

beşiktaş bayanlarda levanderle harrisi parasını veremedikleri icin gönderdikten sonra luol denge teklif yapması manalıymış.

Bizim teknik ekibin mutlaka planı vardır.Songaliadan verim alınamazsa gönderilir.

Zaten koçta ondan memnun değil.5 dk oynayan Cevherin süreleri 16-17 dkya fırladı.Mutlaka hamle yapılacaktır.

Kaliteli 4 numara takıma level atlatır.1 numara transferide düşünülebilir tabii.Bence yeni isimler gelsede Lakovic gitmesin.Eğer yeni aldığımız kişi çok özel bir isim olursa ikili sışıktırma gelebilir.Bunlarıda en iyi cezalandıracak kişilerden biri Lakovic

Kaliteli 4 numara takıma level atlatır.1 numara transferide düşünülebilir tabii.Bence yeni isimler gelsede Lakovic gitmesin.Eğer yeni aldığımız kişi çok özel bir isim olursa ikili sışıktırma gelebilir.Bunlarıda en iyi cezalandıracak kişilerden biri Lakovic

1 numaradan önce 3 numara alınsın. bizde 3 numara yok.

Beşiktaş'ın hamlelerinde mantık aramamak lazım.Nasıl olsa geln NBA yıldızlarının parası doğrudan Demirören'den geliyor.Deng için İspanya'dan Euroleague takımlarının teklifler var bildiğim kadarıyla.Dolayısıyla ben gerçekleşeceğini sanmıyorum ama Deron var diye de gelmek isteyebilir.Gelirse çok verimli olacaktır ama şampiyonluğu getirebileceğini sanmıyorum.

Eğer biz bir arayış içindeysek alacağımız oyuncu 2 yada 4 olmalı.Sıkışınca -ki genelde çok fazla bu durumu yaşıyoruz- skor üretebilecek ve takıma savunmada ayak uydurabilecek bir isim olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt