Ndiaye İçin Kulübün Kasasından Tam 12 Milyon Euro Ödeme Yapıldı İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iyide hadi yıllık badounun maaşından gösterildi diyelim keza o dönem 10 milyon eurolar konuşuluyordu ingiliz ekiplerine ve gel gelelim peki bu süreçte badounun maaşından verilecekse bizi bağlayan birşey olmaması gerekir badou satıldığı anda bu anlaşma düşer veya badou kerizi kendi cebinden vermeye devam eder

O değil de böyle bir hainlik neden yapar bir insan. Madem 2 milyona anlşıyosun neden 2,75 diyosun adamın maaşına. Birde birşey soracağım, 7,5 milyon € sözleşme fesih bedeli ise acaba serbest kalma maddesi miydi bu? Eğer öylryse 7,5 üzerindeki tüm tutarlar bize geçirilen rakamlardır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler anlamdığım bir husus var..Biz badouya 2.75 ödemeye fit olmadık mı sene başında herkes bir şekilde kabul etti durumu.. Eee yani şu an giren çıkan neymiş bize 2-3 ayrı yerde daha okudum aynı şeyler yazıyor..Biz badouya vereceğimiz 750 bin €yu Osmanlıya vermiyor muyuz ..Ha dayım hasan ha hasan dayım ..

Beyler anlamdığım bir husus var..Biz badouya 2.75 ödemeye fit olmadık mı sene başında herkes bir şekilde kabul etti durumu.. Eee yani şu an giren çıkan neymiş bize 2-3 ayrı yerde daha okudum aynı şeyler yazıyor..Biz badouya vereceğimiz 750 bin €yu Osmanlıya vermiyor muyuz ..Ha dayım hasan ha hasan dayım ..
Çok güzel anlamışsın. 4 yılda alacağı gösterilen 750 pesin olarak Osmanlı'ya verilmiş. Opsiyon olarak görünen 1.5 milyon da çek karşılığı kesin olarak verilmek zorunda.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ndiayenin ücretinden ndiaye osmanlıya para ödemiyor. Biz ndiayeye veriyor diye gösterdiğimiz maaşın o bölümünü osmanlıya çek yazmışız. Hayatımda böyle mantıksız malca birşey duymadım. Bir kere en basitinden böyle birşey yapmanın mantığı yok ortaya çıkarsa spk tepene biner bu riski alacağına bonservisi 12 verdim dersin. 7.5 bile fazla diye tepki verdi millet 12 vermiş olsakta kıyamed kopmayacaktı yani benzer tepkiler olurdu yine bu sefer maaşı düşük ordan yırttık derdik. böyle gereksiz birşey için bu risk alınmaz. mabadından uydurmuş birileri, her gün garip haberler çıkmağa başladı dikkat edin.

Aynı şey değil renktaş. Ndiaye sonuçta satıldığı için ona ödenecek olan ücret ödenmeyecek. ama burdaki 750 x 4 toplam 3m i her türlü ödenecek hatta ödenmiş.

Pekçok yerde yayınlanmaya başladı bu haber büyük ihtimal doğrudur, o ara para artı üste genç oyuncular verecektik onlara tepki olunca 12.5 m eu'luk anlaşma yapılmıştır Dursun şerefsizi külüpten alacağını istiyor ya btk ya yapılan açıklama harici verilen paralar toplansın Dursun'a borç olarak çıkarılsın.

Abu bu adam nasil bu kadar oteller zincirine sahip oldu? High class pimp falan mi bu adam? Mehmet ozbek tip olarak zaten tam bi pezevenk

Pekçok yerde yayınlanmaya başladı bu haber büyük ihtimal doğrudur, o ara para artı üste genç oyuncular verecektik onlara tepki olunca 12.5 m eu'luk anlaşma yapılmıştır Dursun şerefsizi külüpten alacağını istiyor ya btk ya yapılan açıklama harici verilen paralar toplansın Dursun'a borç olarak çıkarılsın.

o oyuncular yerine bonuslar eklendi zaten ekstra.

Bu herif yargılanmayacak mı şimdi, yediği naneler tek tek gün yüzüne çıkıyor. Kulüp yönetmek ne kadar kolay, istediğin gibi yolsuzluk yapıyorsun kimse de hesap sormuyor öyle mi? İnanılır gibi değil ya, adamdan mucize eseri kurtulduk resmen. İnşallah kulübü kurtarmak için geç kalınmamıştır. Bu herifin yediği haltları ve bıraktığı enkazı temizlemek hiç kolay olmayacak gibi bir his var içimde.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kagit uzerinde sahtecilik yapamazlar o ayri ama menejere 20% gosterilen bir para cikisinin menejerce osmanli veya x birine ya da oyuncuya elden verilmesinin izi surulemez

Aynı şey değil renktaş. Ndiaye sonuçta satıldığı için ona ödenecek olan ücret ödenmeyecek. ama burdaki 750 x 4 toplam 3m i her türlü ödenecek hatta ödenmiş.

badouyu satmayalım o zaman ne anladım bu işten ya da 16 veriyorlarsa rakamı 19a çıkaralım neticede badou da biliyor 3 milyon mevzuunu .. Kapı gibi sözleşmemiz var ..Allahın cezası herif osmanlının kıyıtırk topçusunu almak için ne haltlar yemiş..

dunya cup icin stokea mi gidilir yaw heriflerin kadrosuna baktim championshipten bile herifler war. bu batu kesin sene sonu arsenale falan giderim diye gidior

Üst Alt