Ndiaye İçin Kulübün Kasasından Tam 12 Milyon Euro Ödeme Yapıldı İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
biraz batti balik yan gider oldu . Euro uctu , bol bol adam alindi , bonservis piyasasi global olarak artti , senelik ucretler astronomiklesti ve kisi sayisi artti

gecmisten gelen selcuk maasi , tarik bonservisi gibi seyler de eklendi

2 senedir avrupa da yok , gelirler dustu

hepsini toplayinca tablo surpriz degil , bas bas bagiriyorum , bu tablo sadece sampiyonlar ligi geliri ve oyuncu satislariyla duzelir

biletlerle , yayin gelirleri ile sadece durumu ertelersin , karsilayamazsin

mutlaka oyuncu satacaksin ve yine de basarili olacaksin , bu bizim icin de diger tum takimlar icin de gecerli

Bu fikrine katılıyorum. Ama öncelikle temizlik şart. Mesela Belhanda almak yerine Tarık Selçuk ve bir kaç oyuncunun daha fesih bedellerini ödeyecek ve gerekirse 1 2 sene kiralık oyuncular ile başarı kovalayacaksın. Biz bu dönem 40 m bonservis yerine 25 verip 1 sol bek 1 forvet kiralayıp Selçuk Tarık vs gibi oyuncuları gönderecektik. Bu durumda takım Eminim şu andan kötü olmazdı. Kirala arkadaş paran yoksa 12 m a belhanda alacağına 2 m a kirala ... bu şekilde hem maaş yükü azalırdı hemde elimizde çekirdek bir kadro olurdu. Ahmet oynamaz Koray oynamaz vs vs bunlar bizim madem maaş yükünü artırıyor ya feshet ya kiraya yolla az alanları... ve bir düzen oturttur

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Anladığım şu 25 maç oynamadığı için , 1.5 milyon euroyu ödemiyecez.
Ndiayenin 2.750 olan maaşının , 750bini her sene osmanlıya gidecekmiş gibi duruyor ama transfer gerçekleştikten sonra bu miktarı kim verecek o da malum.

Organize soygun oldu kulüpte... Riva, Florya, transferler, otel... Kokusu yavaş yavaş çıkmaya başladı.

Dursunun bu kulube baskan olmasinin 2 sebebi olabilirdi.

Ya akp destegi ya da kulup ici cikar cetesi.

Derdi GS olan bir insan evladi kepce kulaga tek oy vermez bunun disinda.

Adam geldigi gunden bu yana finans basta olmak uzere her alanda bizi bitirdi. Bu hayvana GS i 3 yil daha mahvetsin diye oy verirmi GS li olsa bu bin kusur kisi ??

Resmi belgeleri görelim.
Ona göre dava acılması gerekir eski yönetime acilen kulüp olarak.

Borsadan ceza gelirse yükümlü olan kişiler o yöneticiler olmalı ve zararı karşılaması gerekir.

N'DİAYE GERÇEKLERİ !
1- Futbolcunun bonservisi için Osmanlıspor'a ödenen para 7,5 Milyon Euro
2-Sözleşmesinde yer alan maaşı aynen geçerli 2 milyon 750 bin Euro
3- Futbolcuya imza parası olarak ödenen rakam 3 milyon Euro
4- Menajerine ödenen rakam 1 milyon 500 bin Euro

Bonservizli futbolcuya imza parasi? Dursun hotelini nasil dikti anlasildi

Erhan Telli@erhantelli78 5 sa.5 saat önceDaha fazla

Yani olay açık ve net...9 Milyon Euronun üzerine bu 3 Milyon Euroluk para da oyuncu üzerinden kesilen para ile tamamlanmış ve toplam 12 Milyon Euro olmuş.

Burak elmas bu twiti beğenmiş doğruymuş herşey vay be Ercan Kinay

Anlamadığım bizde sıkıntı bonservisten çok maaş ile alakalı :) bunlar maaşı yüksek tutuyor. Ben bir nane anlamadım bu işten 65 m Euro idi daha önce ve bizim yönetim sınırlama Yok ama o rakamında altına ineceğiz diyordu. Arkadaş nerden tutsan elinde kalır

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kasadan ne kadar çıktı bilmiyorum ama son zamanlarda basın sistemli olarak aleyhimize haberler yapıyor.Bu konuda bir şey yapılmalı.

Şerefsiz herif

e470cac97870e3652dd9f26571a7be4e.jpg

sent via GSC

Erhan Telli@erhantelli78 5 sa.5 saat önceDaha fazla

Yani olay açık ve net...9 Milyon Euronun üzerine bu 3 Milyon Euroluk para da oyuncu üzerinden kesilen para ile tamamlanmış ve toplam 12 Milyon Euro olmuş.

Burak elmas bu twiti beğenmiş doğruymuş herşey vay be Ercan Kinay
Kardeşim yeni yönetim dursunu bitiriyor başka bir açıklaması olamaz bu işin
Böyle yapilmalimi tabiki hayır ama dursun bunu hak etti
Lakin bu olağan ve yapilan bir uygulama bjk mitroviç transferinde aynı yolu izledi

abv juve

Son düzenleme:
Kesinlikle üzerine düşülmeli. Dursun denen soyguncu şerefsiz hapislere kadar düşmeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt