Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası!

Burada bir zorluk, ndiaye nin satisindan ziyade fernandonun eksikligi

kayseride bile oynayabilir deniyorken simdi sivasta oynar mi belli degil

aslinda vucut anatomisi sakatliga meyilli gorunmuyor ama fazla uzadi bu sakatlik

ndiaye'yi satıyoruz orta sahayı leşçuk denen keneye teslim edip şampiyonluktan oluyoruz. 10 milyon euro kazanıyoruz kaç mislini kaybediyoruz. ne güzel alışveriş kafası . 8taş bu sene iki maçı dururken CL'den 46 milyon euro aldı .
sizi gidi bakkal hesabı yapanlar hadi topla çıkar böl çarp bakalım .
satalım yeaaaa iyi para yeaaa

Valla ben adam da gitmek istiyorsa aldiginin 2 katina 6 ayda satmaya asla hayir demem.

Sonucta tek mac kazandirmamis herif.

Net soyleyim stoke bu herifi satacak yer arayacak.

Bi de belhandayi kitlesek rahat ederiz.

Dursun denen herif kulubu bitirdi. Maliyetli her oyuncuyu yollamaliyiz.

Haaa evet sampiyon olmak icin bu 2 si giderse 3 adama ihtiyac var. Onlari da bulup alacaklar artik.

Peki bunu tercih ederken ve bos kasa ile klubu teslim almisken 4 ay geciken odemeleri ve dolayisiyla borcsuzluk kagitlarini , vergi ve sgk borclarini uefa denetlemesine dek nasil odeyeceksin ?

sene başında mali tablo düzenlemesi yapılır. en azından öyle olması gerekir. bu kadar adam alınırken kadro kurulurken sözleşmeler yapılırken elbette ödemeler gelir- gider istatistiği düşünülüyordur. ben ndiaye durumunun tamamen menajer oyunu ve komisyon dalaveresi olduğunu düşünüyorum .

Bu rakamlara muazzam bir transfer. Ndiaye bu paraları hak edecek ne bir oyun oynadı ne de yaşı genç acayip potansiyelli bir adam. Dinamizm ve fiziksel mücadele iyi güzel, bize de lazım olan bir taraf ama diğer yanları zayıf bir adam.

Tabii şu da var, yerini dolduramazsan şampiyonluğu büyük ihtimalle unutabilirsin. Ne Tolga ne Selçuk ne de Donk yerini doldurabilir. Rakipler de geçen senelerdeki gibi değiller, Fener hariç diğer ikisi gerçekten dişli. Yani şu gelecek paraya sevinirken şampiyonluktan olup kat kat fazlasından olmayalım. Yönetim bu aptallığı yapmamalı.

Kopuk kopuk oynadığı için öyle geliyor bence. Yoksa çok iyi attığı paslar, hızlı dönüşleri, bindirmeleri de var. Emin ol Ndiaye bu performansıyla devam ederse 1 transfer daha yapacaktır İngiltere'de.

Transfer ettigimiz dönem bonservisi tartisildi ama iki katina satiyoruz

Kalmasini isterdim yillar sonra tempolu orta saha oyuncusu vardi takimda ama saglik olsun 16 milyon iyi para

Valla ben adam da gitmek istiyorsa aldiginin 2 katina 6 ayda satmaya asla hayir demem.

Sonucta tek mac kazandirmamis herif.

Net soyleyim stoke bu herifi satacak yer arayacak.

Bi de belhandayi kitlesek rahat ederiz.

Dursun denen herif kulubu bitirdi. Maliyetli her oyuncuyu yollamaliyiz.

Haaa evet sampiyon olmak icin bu 2 si giderse 3 adama ihtiyac var. Onlari da bulup alacaklar artik.

devre arasında kimse iş yapan elemanını vermez verse de bire beş fiyat çekerler. o işi unutalım

Fazla olmaz o. Sene sonunda zaten büyük bir gelir geleceği için çekilen kredi kapatılır. Yani faiz mutlaka olacak ama 4 aylık bir faiz maksimum götürüsü 500.000 Euro falan olur bu meblağlarda.
Tabii ki detayını bilemem. Umarım yönetim bunları düşünür ve en az zarar ile halleder, aksi halde haybeye oyuncu satmış oluruz. Durum bu kadar kötü iken ben sene sonu gelecek olan gelirden pek umutlu değilim. Zaten bu hamle ile şampiyonluğu riske ediyoruz.

Son düzenleme:
Boyle yerli hamza terim gibi hocalar gelince aklima hep o olacak olacak gorseli geliyor

bir maci selcuk bir maci balta bir digerini yasin in golleriyle 1-0 kazanip sampiyon olmustuk

sebebini bilmiyor ve bu durumdan da hic haz etmiyorum ama nasil oluyorsa bu tip yerliler kendilerine uygun hoca buldu mu verebileceklerinin maksimumunu vermek icin asiri bir caba ve motivasyon icine giriyorlar

sat sat şampiyonluk yolunda böyle yapan adamdan hayır gelmez.
alacakları dağıt alabilirsen orta saha al asamoah ile sözleşme kes. sol tarafı bir şekilde idare ederiz en kötü carole'u çağırsınlar sol ayak istiyorsa hoca

Cenkin gittiği paraya bakıyorum ,Ndiayenin gittiği paraya bakıyorum.Ya biz brumada fena kazık yemişiz.Bruma bunların ikisini üstüste koyar top diye oynar..Çok kelepir verdik brumayı.1-2 sene içersinde 50-60 milyona transfer oldugunu duyarız.

sene başında mali tablo düzenlemesi yapılır. en azından öyle olması gerekir. bu kadar adam alınırken kadro kurulurken sözleşmeler yapılırken elbette ödemeler gelir- gider istatistiği düşünülüyordur. ben ndiaye durumunun tamamen menajer oyunu ve komisyon dalaveresi olduğunu düşünüyorum .

Yani dursun gibi bir adamin , iyi niyeti bile tartisilir durumda iken , yaptigi transferler ve yapilacak odemelerle ilgili duzgun bir plani oldugunu mu dusunuyorsun

adam 4 aydir paralari odememis fatih ne istatistigi yahu ?

Gerekirse opsiyonu ile kiralayalım. Ciddi ciddi bunu yapmamız gerek. Sezonun geri kalanında Selçuk'u ilk 11 olarak görmek istemiyorum cidden. Facia olur.

u21 takımlarına falan gönderiyorlar kadroda yer vermedikleri oyuncuları. Sırf maaş yükünden kurtulmak adına bedelsiz bile kiralanabilir aslında birçok isim. Aralarından sezon sonuna kadar sırıtmayacak bir isim bulsak süper iş olur. Sezon sonu geniş zamanda daha rahat hareket edilebilir. Ben panikle hareket edip gelen paranın çar çur edilmesine karşıyım. Zaten gerçekleşirse çoğu oyuncu alacaklarına vs. gidecek.

Boyle yerli hamza terim gibi hocalar gelince aklima hep o olacak olacak gorseli geliyor

bir maci selcuk bir maci balta bir digerini yasin in golleriyle 1-0 kazanip sampiyon olmustuk

sebebini bilmiyor ve bu durumdan da hic haz etmiyorum ama nasil oluyorsa bu tip yerliler kendilerine uygun hoca buldu mu verebileceklerinin maksimumunu vermek icin asiri bir caba ve motivasyon icine giriyorlar
O sezon rakipler bayağa ikram etmişti.

Cenkin gittiği paraya bakıyorum ,Ndiayenin gittiği paraya bakıyorum.Ya biz brumada fena kazık yemişiz.Bruma bunların ikisini üstüste koyar top diye oynar..Çok kelepir verdik brumayı.1-2 sene içersinde 50-60 milyona transfer oldugunu duyarız.

O da eski yönetimin iş bilmezliği. Bruma ile uzat gerekirse opsiyon koy 20-25 milyon Euro, teklif olursa da satacağım diye söz ver. Kaldı ki Bruma ikna edilebilir bir karakterdi.

Bruma olayinin kendi icinde bazi farklari vardi , birincisi 4 sene turkiyede bekledigi cikisi yapamadi bu adam

ikincisi agir sakatliklar gecirdi , ve sert bir fiziksel mucadeleye uyum saglayamadi , hep bir sakatlik riski ile oynadi

ucuncusu sozlesmesini uzatmaya yanasmadi ve baska bir hayalin pesinden kosmayi yegledi

son olarak da sozlesme bitimine 1 sezon , ozgurce gorusme yapabilmesi icin de yarim sezon kalmisti

bu yuzden o bruma bonservisini cok gommemek lazim

Valla hiç sorma bu hafta golunu de attı.Bence de ikna edilebilirdi.sol kanat sağ kanat her yerde oynar.sürat adam geçme herşey var.Cenk brumadan pahalı.İnanılır gibi değil.
O da eski yönetimin iş bilmezliği. Bruma ile uzat gerekirse opsiyon koy 20-25 milyon Euro, teklif olursa da satacağım diye söz ver. Kaldı ki Bruma ikna edilebilir bir karakterdi.

Cenkte de ozel bir durum var , cenk e cok yerden teklifler gelmedi

nasil ndiaye stoke icin aranan kan ise , everton bu transferde cok israrci oldu , yoksa bjk kendi satiliga cikarsa bu rakamlari goremezdi

cenk in asil olayi sampiyonlar ligi ve avrupa liginde cok goz onune cikabilmesiydi

Üst Alt