Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası!

Yani dursun gibi bir adamin , iyi niyeti bile tartisilir durumda iken , yaptigi transferler ve yapilacak odemelerle ilgili duzgun bir plani oldugunu mu dusunuyorsun

adam 4 aydir paralari odememis fatih ne istatistigi yahu ?

peki bu adam bu kararları tek başına mı alıyor ? bir kurul veya komisyon bu gibi durumları denetlemiyor mu ? başkan olan kişi tüm harcamaları tek başına mı yapıyor ? lafım sana değil Galatasaray babasının çiftliği mi ? nasıl bir kulubüz biz ?

Bu adamlar cenkin sadece avrupada ki maçlarını izlememiştir.Scout ekipleri cenkin 17-18 yaşlarında ki maçlarını Gaziantepte ki maçlarını bile izlemiştir.Cenk şampiyonlar liginde şu kadar gol attı hadi alalım olmadı bence.Burak çine gitmezdi öyle bir durum olsa.Ben cenk ilk transfer oldugunda bu parayı etmeyeceğini söyledim Amatör bir futbol izleyicisi olarak.Cenk te şu an bunu kanıtlıyor sanki.Cenkin brumadan degerli olması mümkün değil diye düşünüyorum.Unutmadan bruma daha 23 yaşında..ndiaye 28 cenk 26 yaşında.
Cenkte de ozel bir durum var , cenk e cok yerden teklifler gelmedi

nasil ndiaye stoke icin aranan kan ise , everton bu transferde cok israrci oldu , yoksa bjk kendi satiliga cikarsa bu rakamlari goremezdi

cenk in asil olayi sampiyonlar ligi ve avrupa liginde cok goz onune cikabilmesiydi

Son düzenleme:
Neyse ki digiturk aboneligim yok. Selcuk malıni izlemek zorunda kalmayacam. Bu da iyi 1 gelişme.

Badou icin uzgunum. Yerine adam alinmayacağı için şampiyonluk satıldı diyebiliriz. Selcuk tolga donk birlestirsen bir tane oyuncu etmezler.

peki bu adam bu kararları tek başına mı alıyor ? bir kurul veya komisyon bu gibi durumları denetlemiyor mu ? başkan olan kişi tüm harcamaları tek başına mı yapıyor ? lafım sana değil Galatasaray babasının çiftliği mi ? nasıl bir kulubüz biz ?

Analizin hem bizim hem de cogu klup icin aynen dogru

saldim cayira mevlam kayira , ya da benden sonrasi tufan zihniyetiyle yonetiliyor

Selçuk ve Donk'un eline kalmazsak iyi transfer. Badunun ahım şahım katkısı yoktu açıkçası yeri kolaylıkla dolar, umarım kısa sürede birini bulabiliriz... Belli ki maddi açıdan sıkışılmış, kısa vadede para bulunamamış ve neticesinde futbolcular 4 ay para almamış, bu ortamda satılmış olması bulunmaz nimet. Hepimiz biliyoruz maaşların 1-2 ay daha ödenmemesi halinde olacakları, bir anda gazı kaçmış gazoz'a dönerdik.

Bruma olayinin kendi icinde bazi farklari vardi , birincisi 4 sene turkiyede bekledigi cikisi yapamadi bu adam

ikincisi agir sakatliklar gecirdi , ve sert bir fiziksel mucadeleye uyum saglayamadi , hep bir sakatlik riski ile oynadi

ucuncusu sozlesmesini uzatmaya yanasmadi ve baska bir hayalin pesinden kosmayi yegledi

son olarak da sozlesme bitimine 1 sezon , ozgurce gorusme yapabilmesi icin de yarim sezon kalmisti

bu yuzden o bruma bonservisini cok gommemek lazim
Son sezon baya baya oynadı çıkış yaptı daha ne yapacak adam çıkış yapması için adamı tutmak için hiçbişey yapmadık kadrodışı bile bıraktık

Son sezon baya baya oynadı çıkış yaptı daha ne yapacak adam çıkış yapması için adamı tutmak için hiçbişey yapmadık kadrodışı bile bıraktık

Ama alacak klup de biz nasil yapiyorsak bazi planlar yapiyor

bir kac ay sonra serbest kalacak bir oyuncu icin bonuslarla 15 milyon euro bruma icin olmasa da turkiye sartlari icin iyi para

mesela su an rodriguez e de benzer rakamlarda teklif gelse sasirmam

Burada her satılan oyuncu için sevinç çığlıkları atanları hayret ve ibretle izliyorum. Transfer yapılmasın diyenleri hadi anlıyorum da bu tipleri hiç anlamıyorum . Biz cemizkespir onlar Gs'yi tutuyor gibi. Bu kulüp şirket değil şirket mantığıyla para kazandık oley diyelim.
Para kazandık hem de 16 milyon müthiş para ama sen orayı doldur sonra 16ya sat . Ha para yok adam alamıyoruz diyeceksiniz o zaman para geldi Şimdi doldurun , bu sefer de para borçlara gitti diyeceksiniz yani her türlü kılıf var peki orta sahanda bu seneki dinamizmi neden Osmanlı maçında göremedik? Bunu düşünen yok valla transfer yapılmasın diyenlere az kizsam da adamlar haklı ama senin en iyi adamlarından birinin satılması ve yerine adam olarak kağnı kişilerin oynayacağını bile bile sevinç naraları atmak garip.
Tamam gitti bari müthiş bir başarı gibi lanse etme. Son olarak dursun Allah seni ndiaye'nin 1 lirasına dilenecek günleri nasip etsin , it herif!!!

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Badouyu bulan ekibi gs scouta kazandırmak lzm. Cok düşük bir rakama alınmısti yanlis hatirlamiyorsam.

melih-gokcek-cocuklari-ahmet-ve-osman-gokcek-kimdirjpgRBgIarOd.jpg

Ama alacak klup de biz nasil yapiyorsak bazi planlar yapiyor

bir kac ay sonra serbest kalacak bir oyuncu icin bonuslarla 15 milyon euro bruma icin olmasa da turkiye sartlari icin iyi para

mesela su an rodriguez e de benzer rakamlarda teklif gelse sasirmam
Abi işte biz plan yapmıyoruz her iş karambole oluyor 12 milyom euro para bağladığın potansiyelli bir oyuncuyla sözleşmeyi niye son seneye bırakıyoruz, yada bu son maaş olayları niye ödeyemeceğin şeyin altına giriyosun bol keseden 3 er m dağıtıyorsun yada ndiaye yi iyi güzel satıcaz varmı yerine alıcağımız yada oynatacağımız bir adam muamma

27 yaşında kariyerinde biz hariç büyük kulüpte oynamamış ve biz de oynadığı maçlarda da varlık gösterememiş bir adam için çok iyi para. Cenk ile kıyaslamamak lazım arada ŞL performansı ve 4 yaş fark var.
Cenk 25 26 yaşında değil mi ? Varlık gösteremeyen demek de biraz art niyetli olmuş , adam daha ne yapsın. Büyük kulüp ve para konusunda haklısın ama ne olursa olsun cenk gibi adama 22 değil 19 vermem . En fazla 18 ederdi

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bruma ile ilk sozlesme dogru ve maksimum sure yapildi , 5 senelikti sanirim

ama sakatligi cok uzadi ve o gostermelik kiralama olayimizdan sonra gaziantep e miydi ? Ama avrupaya gitti geldi ve biraz buradan kafaca koptu

tudor ve yonetim zaafi da eklenince bana kalirsa cok kotu denemez satis parasina

bizim ulkenin citasi biraz yukselse iyi olacak , cengiz, cenk ve ndiaye transferleri buna yardimci olacak

Üst Alt