Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası!

Ama bu kez de o tip adamlardan beklenenin uzerinde verim almayi bilen biri var basimizda

hic tasvip etmedigim anti profesyonel hatta zorlasak bir cok hocaya karsi haince tutumlar icine giren yerlilerin kalintilari ama iste bu adamla cikisa gececekleri net

sabri umut olcan semih gibilerden kurtulduk balta selcuk yasin sinan gibiler kaldilar

kalanlarin da terim disinda biriyle toparlanmalari imkansizdi ama yine terim geldi , duz mantikla yine performanslari artacaktir

6 ay sonra giderdi hiç sırası değildi. Devre arasına girerken, Fatih terim geldi birde sola Mariano klasında bir solbek alınır meşaleler yakılır derken hem transfer yapılmadı hemde kilit adamlardan birini kaybettik.

Oyuncu satisinin basariya etki etmedigini gosteren bir besiktas ornegi var

defanslarindan atinc ersan ve marceloyu , forvetlerinden demba ba ve cenk i satan bir klup

tonla da para elde ettiler , buna ragmen 2 senedir sampiyon oluyorlar , avrupada da turk takimlari icin hic de fena olmayan bir seviyedeler

cok ucuza mal ettikleri talisca , babel ve adriano gibi adamlardan aldiklari verim de ortada

bu yuzden onyargili olmamak ama tabi ki dikkatli olmak dogru isler yapmak lazim

Beşiktaş gönderdiği oyuncuların yerini çok iyi doldurdu. Cenk gitti Love geldi. Marcelo gitti Pepe, Vida geldi. Biz Ndiaye'nin yerinde Selçuk'u oynatacağız bir de böyle düşünmek lazım.

fc92e862497951f360ab96e9dbbbdf6a.jpg

sent via GSC

Yarım sezon için Stoke'dan kiralık bir oyuncu alabilir miyiz acaba diye kadrolarına baktım da hep içi geçmiş adamlar var merkezde. Badou'yu neden istedikleri belli. Dursun'un yanarlı dönerli işleri yine kulübe zarar veriyor. Adama seni seçimden sonra göndereyim diye garanti vermiş. Normal şartlarda daha yüksek bedelleri kopartabilirsin bu durumdaki bir EPL takımından.

diayenin 7.5 değil 12 milyona alındığı belgelerle ortaya çıkmış
dursun özbek bu bilgiyi saklamış
bunu öğrenen mustafa cengiz şok olmuş diye bir haber var

Oyuncu gitmek istiyor zorla başına silah dayayıp kal diyecek halimiz yok ya ayrıca bu fiyatı bulmuşken satmak en iyisi olur bende istemezdim gitmesine ama oyuncu kafasına gitmeyi koymuşsa yapacak birşey yok bu devirde oda yaşı yaklaşmış 30 hangi oyuncu oyunamak istemez ki premier league gibi bir yerde kendi kariyeri için ne denebilir bilemedim umarım iki taraf içinde hayırlısı olur

badu yokken orta sahamizin musa ve m guvene domalmasi sanirim ndiayenin takima katkisini bos bos kosmak ve pres yaparken ayari kacirip gereksiz faulle sinirli tutan bazi futbol dusmanlarini uyandirmis olsa gerek diye dusunmeyi umuyorum

Giderse ben de üzüleceğim alternatifini bulmadan satmak da pek mantıklı gelmiyor. Fakat, fiyat iyi, içinde bulunduğumuz mali çıkmazı düşünürsek oldukça rahatlatıcı olacaktır, İmparator bir şeyler planlamıştır umarım...

skysports-badou-ndiaye-senegal-pape-alioune_4201730.jpg

Galatasaray Ndiaye için Stoke City ile prensip anlaşmasına vardı.

16 milyon euro garanti + bonuslar + oyuncunun kalan alacaklarından vazgeçmesiyle paket toplam 18 milyon Euro’ya geldi. Galatasaray Ndiaye’yi yaz transfer döneminde 7.5 milyon Euro’ya almıştı.

[gamaspor]
Ek olarak bir madde daha varmis,ulan Dursun,neyseki onu vermeyecegiz. Eger 2018-2019 veya sonraki sezon satilmis olsa bir de Osmanlispor a pay verecekmisiz. Ama simdi satılacağı icin paydan yırtmışız.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ndiaye ile ilgili benim klup icerisinden aldigim bir bilgi var , tabi dogruysa odenen bonservisten hatta saklanan fazla odemelerden bile daha skandal

eski usul transfer mantalitesine sahip bazi yonetici ya da profesyonellerin ndiaye ile sozlesmesi devam ederken gorusmesi , bu gorusmenin osmanlispor tarafindan ogrenildigi anda klube santaj yapilmasi ve oyuncuya degerinin veya anlasilmasi muhtemel rakamin cok uzerinde para verilmis olmasi

bu yuzde yuz olmus diyemem ama boyle duydum , eger dogruysa ciddi bir skandal bu , osmanlispor olayi resmi sikayete donusturmeme karsiliginda bizi ciddi para kopararak transfere mecbur hale getirmis

Üst Alt