Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası!

Ndiaye ile ilgili benim klup icerisinden aldigim bir bilgi var , tabi dogruysa odenen bonservisten hatta saklanan fazla odemelerden bile daha skandal

eski usul transfer mantalitesine sahip bazi yonetici ya da profesyonellerin ndiaye ile sozlesmesi devam ederken gorusmesi , bu gorusmenin osmanlispor tarafindan ogrenildigi anda klube santaj yapilmasi ve oyuncuya degerinin veya anlasilmasi muhtemel rakamin cok uzerinde para verilmis olmasi

bu yuzde yuz olmus diyemem ama boyle duydum , eger dogruysa ciddi bir skandal bu , osmanlispor olayi resmi sikayete donusturmeme karsiliginda bizi ciddi para kopararak transfere mecbur hale getirmis

Sinan şu 12 milyon muhabbetine kadar hiç lafını etmiyordun birden mi öğrendin..Bırakın şu sallamasyon işleri

Allah'tan KAP a bildirim yapan klübüz yoksa 100m€ bile derler her aldığımız oyuncuya bir tane fbli bjkli bir transfere böyle şeyler yazılmış mıdır acaba biraz uyanık olmak lazım

Ya ben anlamıyorum, ne fener ne bjk doğru düzgün borç açıklamadığı gibi aldıkları oyuncuların maliyetlerini de adam gibi açıklamıyorlar.

3 büyükler için en şeffaf olan biziz. Buna rağmen her türlü skandalı bize yakıştırıyorlar.

Alnitak Alnilam Mintaka

Eğer 12 ise satış için Dursun'un tüm kullanım haklarını da verelim(emmeli-gömmeli)...
Yok değilse bu haberi yapan fenerlidir, biz de Monoco'yuz...

Son düzenleme:
Ben soğudum bu adamdan dolaşan fazla transfer bedeli söylentileri kafasının karışması maça çıkmak istememesi giderse umrumda olmaz

G.Saray 16 milyon euro + 1 milyon euro bonus karşılığında Senegalli oyuncuyu İngiliz ekibine vermeyi kabul etti. Transferin bugün ya da yarın resmen açıklanması bekleniyor.(Milliyet)

Ndiaye ile ilgili benim klup icerisinden aldigim bir bilgi var , tabi dogruysa odenen bonservisten hatta saklanan fazla odemelerden bile daha skandal

eski usul transfer mantalitesine sahip bazi yonetici ya da profesyonellerin ndiaye ile sozlesmesi devam ederken gorusmesi , bu gorusmenin osmanlispor tarafindan ogrenildigi anda klube santaj yapilmasi ve oyuncuya degerinin veya anlasilmasi muhtemel rakamin cok uzerinde para verilmis olmasi

bu yuzde yuz olmus diyemem ama boyle duydum , eger dogruysa ciddi bir skandal bu , osmanlispor olayi resmi sikayete donusturmeme karsiliginda bizi ciddi para kopararak transfere mecbur hale getirmis

Bunu Levent Tüzemen dile getirdi birkaç kez. Kaynağınız aynı muhtemelen. Ama söz konusu Tüzemen çokca sallama haber yaptığı için pek dikkate almamıştım. Diğer yandan Dursun Özbek böyle bir rezalete imza atabilecek bir tip. Bu yaşanmamıştır da diyemem.

Üst Alt