Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

Badou Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 32 42.1%
  • Hayır

Kullanılan: 44 57.9%

• Kullanılan toplam oy
    76
  • Anket kapatılmış .
valla ben nice'te izledim (favre'yi severim ondan) bu adamı 5 maç kadar hayran kalmıştım. o zaman daha tempolu ve ceza sahasına dribling yaparak giriyodu şimdi biraz tutuk.

adamda zaten iyi bi kumaş var izleyenler görmüştür tek pasları baya iyi ama sadece pas hatası çok yapıyor gereksiz yere ve fizik olarak biraz aşağılarda. tek sebebi bu fizik olarak toparlansa kendisine güveni gelir ve nice'teki performansı olmasada ona yakın bişey izleriz
nice'yi çok izlemedim ama belhanda,balotelli gibi sorunlu topçulardan bile verim alabilmiş bir takım nihayetinde çok büyütmemek lazım orda ki performansını.

valla begenmeyenler olmasina ragmen, bir gercektirki ortaya kesinlikle dinamizm katar kimi maclarda sonradan girmesi bile pozitif yansir, alinmasi kanatindeyim, zaten champshipde hem oynamak istemiyor hemde oynatilmiyor.

Ya kardeşim ne ndiayesi geçen sene bu adam yanındakine pas atamıyor diye kanser oluyorduk. Koşucu istiyorsak koşu takımından birini alalım. En önemli dönemde bile adam kadro dışı kaldı. Neden elimizde olmayan her şey bu kadar değerli oluyor serinin ölüsü bunla top diye oynar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya kardeşim ne ndiayesi geçen sene bu adam yanındakine pas atamıyor diye kanser oluyorduk. Koşucu istiyorsak koşu takımından birini alalım. En önemli dönemde bile adam kadro dışı kaldı. Neden elimizde olmayan her şey bu kadar değerli oluyor serinin ölüsü bunla top diye oynar

bunu sadece seri'yi kesecek diye düşünme.belhanda yada seri sakat kim oynayacak?yada oyunu hareketlendirecek oyuncu lazım olacak kim girecek?.selçuk'u izlemek istiyorsanız sorun yok o zaman.

onyekuru ve seri o kupada forma dahi giyemediler?.

Emin misin giyemediğine ?

Veya senin kriterin afrika kupası mı ? Senegal denen salak takımda orta saha yok mecburiyetten Ndiayeyi oynattılar.

bunu sadece seri'yi kesecek diye düşünme.belhanda yada seri sakat kim oynayacak?yada oyunu hareketlendirecek oyuncu lazım olacak kim girecek?.selçuk'u izlemek istiyorsanız sorun yok o zaman.

Ben de arkadaş gibi düşünüyorum bir şekilde Atalay ve Mustafa’dan yararlanmamız gerekiyor. Beşiktaş geçen sene dorukhanı öyle kazandı ki Mustafa da Atalay’da yetenek olarak çok öndeler

Emin misin giyemediğine ?

Veya senin kriterin afrika kupası mı ? Senegal denen salak takımda orta saha yok mecburiyetten Ndiayeyi oynattılar.
sadece 1 maç oynamış uluslar kupasında da.yani yine giyememiş milli takımda düzenli.sonuçta senegal milli takımı fildişi'den 2-3 gömlek daha iyi ve finale çıktılar.

Üst Alt