Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

Cevap: Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

bende severim necatiyi.

ama dürüst olalim arkadaslar eskiden patlar defansi arkasina takardi necati, simdi ise sadece üst düzey vurus teknigi ile götürüyor isi..

fatih hocanin istedigi tempolu oyun icin yanlis adam maalesef.

yolun acik olsun necati her sey icin tesekkürler... adamsin!:tiphat:

anlamasi guc bir olay, hicbir sebebi olamaz, sercan ve baros dururken necati nereye

file2092012163357_.jpg

Puruz var evet

Futbolu bizde bıraksaydı nolurdu ? Yazık oldu Necatiye, yolu açık olsun.

yahu gerçekten neden?neden?neden? bu adam geçen sene takıma sonradan dahil oldu ve atığı goller ve asisiler ile seni şampiyonluğa koşturdu resmen pekii ne oldu neden?yabancı kontejyanını mı dolduruyor? hayır,5 milyon avro para mı alıyor? hayır,Fatih hocay ana avrat küfür mü etti ?hayır yahu neden neden nede nanlamak mümkün değil?bir maç Umut-Burak bir maç Elmander-Necati 2lisinini kullanacaktık yazık.....

yahu gerçekten neden?neden?neden? bu adam geçen sene takıma sonradan dahil oldu ve atığı goller ve asisiler ile seni şampiyonluğa koşturdu resmen pekii ne oldu neden?yabancı kontejyanını mı dolduruyor? hayır,5 milyon avro para mı alıyor? hayır,Fatih hocay ana avrat küfür mü etti ?hayır yahu neden neden nede nanlamak mümkün değil?bir maç Umut-Burak bir maç Elmander-Necati 2lisinini kullanacaktık yazık.....

Kendi gitmek istemiştir.

necatiyi arayıp neden diye sorup işin aslını hakikaten öğrenmek isterdim...çok enteresan şaşkınım..

Fatih hoca engellememişse sorun yoktur ki engellediğini de sanmıyorum

sakatlıksız kazasız sezon dilerim kendisine

Yeni kontrat yapmistik. Gitmesinin tek nedeni Necati'nin istemesidir bence. Forvet bollugu var takimda. Adam futbol oynamayi secti. Bu kararini elestirenler Aykut Ercetin gibilerine sempati de duyuyodur muhtemelen.

Geldi gorevini yapti ve gitti. Kalbimizdeki yeri baska kalacak Neco'nun. Semih Senturk gibi aciz bir kisilik olacagina gitsin yirtsin aglari Eskisehir'de.

necati adamlığını gösterdi.boşuna para almak sinmedi adamın içine.

Hayırlı olsun çok güzel transfer.Necati geçen sezon görevini eksiksiz olarak yaptı.

iki taraf açısından da doğru ve mantıklı..

kalsa da olurdu,gitse de olurdu,neco böyle karar vermişse saygı duymak ve emekleri için teşekkür ederek güzel bir şekilde uğurlamak gerekir..2006 ve geçen sene necati tek başına 2 tane şampiyonluk katmıştır Galatasaray'ın tarihine,o yüzden de Galatasaray tarihi efsanelerinden olmayı gerek futbolu,gerek karakteri,gerek Galatasaraylılıgıyla hak etmiştir.:ayatollah:

Necati neden gitti? Albayrak açıkladı!

Galatasaray'dan Eskişehirspor'a transfer olan Necati Ateş'in transfer ayrıntılarını Abdurrahim Albayrak anlattı.

02 Eylül 2012 Pazar - 23:28

Sporx.com

Galatasaray'dan Eskişehirspor'a transfer olan forvet Necati Ateş'in transferi hakkında konuşan Abdurrahim Albayrak bu transferi kendilerinin de istemediğini ancak Necati için bu durumun daha iyi olduğunu ifade etti.

Necati'nin Eskişehirspor'a para için gittiğinin sinyalini veren Albayrak, "Eskişehirspor başkanına selam olsun. Beni ilk aradığında 10 milyon nakit versen bile vermiyorum dedim. Çünkü Necati geçen sene bize çok büyük katkı sağladı. Onun için Necati'ye verdiğimiz sözü tutup 2 yıllık imza attık ama Halil Ünal'a 'Necati sizinle konuşmuşsa ve okey derse ben Abdurrahim Albayrak olarak Hocayla konuşurum ve transferi gerçekleştiririm' dedim. Akşam 4 buçukta oturduk 12'de bitti. Necati iyi bir para aldı. Onun da çoluğu çocuğu var onu da düşünmek durumundayız. Hoca da sağolsun izin verdi. Hiç vermek istemiyordu ama iyi de para aldı. Necati'ye her şey yakışır. Ben dedim ki, "Oğlum kulübün burası, ben sana hayatta git demem' o da bana teşkkür etti. İki taraf için de hayırlısını diyorum." sözlerini kullandı.

Abdürrahim Albayrak gibi Fatih Terim de Necati Ateş'i çok sevdiklerini ve ancak golcü futbolcunun futbol kariyeri boyunca her zaman çok az para kazandığını ifade etti.

Geçen sezon devre arasında Antalyaspor'dan 250 bin dolar transfer ücreti ile Galatasaray'a gelmiş ve oynadığı 15 maçta attığı 8 golle şampiyonlukta önemli katkı sağlamıştı.

Öğrendik artık,niye'lerden kurtulalım.

Üst Alt