Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiası

necati'ye saygısızlık yapıldığı filan yok.adam bu sene forma bulamayacaktı hiçbir şekilde+eskişehir'in sözleşme koşulları daha uygundu.adamda kabul etti ve gitti.

kendi gitmişte olabilir sorun o degil. illa ilk 11 onamasına gerek yok. büyük takımlar nice iyi adamlarıını yedekte tutuyorlar. ilk 11 oynamayacak diye yedektemi tutmayalım kimseyi 60 tane maç yapıccan sonuçta. isteseler tutarlardı zaten. anlaşıp gitmişlerdir. hoca sercandan umutlanmıştır. ondanda neccatiden vazgeçmişizdir herhalde. gitmesini istemezdim ama yyolu açık olsun artık.

Bu sezonu da bizde gecirip emekli olmaliydi bence. Neden gidiyor anlamiyorum. CL'de oynama firsati da bulacakti. Cok üzüldüm!

Bu adamı elimizde tutmamız lazım, bu ligin formsuzluğu var sakatlığı var umut hep böyle performans göstercek sanıyorsanız yanılıyorsunuz, necati umut dan 10 kat daha kaliteli kumaş

Neconun gitmesine üzüldüm, fakat eskişehirle 3 yıllık sözleşme imzalamış adam bizde en fazla bu sezon kalırdı bu açıdan bakınca sevindim.Necati camia ve taraftar için sevilen bir insan, ben ileride de farklı görevde Galatasaray teknik ekibinde kendine yer bulacağına inanıyorum.

Kadroda Necatiye malesef yer yoktu, ister kızın ister sövün Neco bize geçen sene gerekti geldi ve gerekeni yaptı, ve taraftarın saygısını kazandı.

Necoya başarılar, bize karşı olmadığı sürece attığı gollere sevineceğim, seni seviyoruz neco güle güle.

Necati Ateş resmen Es Es'te

Eskişehirspor, forvet transferi için görüştüğü Necati Ateş ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

02-09-necati-imza.jpg

Eskişehirspor, Batuhan Karadeniz'in takımdan ayrılmasından sonra başladığı forvet arayışlarında sonuca ulaştı.

Es Es, bir süredir ilgilendiği Galatasaray'dan Necati Ateş ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Eskişehirspor'un internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

"Türk futbolunun önemli futbolcularından Necati Ateş, Galatasaray kulübünden transfer edilerek 3 yıllığına Eskişehirsporlu olmuştur.

Kulüp Başkanımız Halil Ünal yönetiminde devam eden transfer görüşmeleri sonucunda tüm konularda anlaşma sağlanmış ve Necati kendisini 3 yıllığına Eskişehirsporlu yapan imzayı atmıştır.

Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok takımın istemesine rağmen, Eskişehirspor camiasında yer alma konusunda istekli ve içtenlikle davranan Necati'ye teşekkür eder Eskişehirspor'a hoşgeldin deriz.

4 Eylül Salı günü 18:00'da tesislerimizde Necati'nin katılacağı tören gerçekleştirilecektir.

Cevap: Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

Verdiği tüm katkılar için teşekkürler.GEldi geçen yıl elinden geleni yaptı, herşeyden önemlisi özverili oynadı.

Yolu açık olsun. Üzüldüm.

[TABLE="width: 100%"]

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcularımızdan Necati Ateş'in Eskişehirspor Kulübü'ne transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır.

[/TABLE]

Necati'nin kalmasını isterdim. Hayırlısı.

Ah be Neco futbolu bizde bırakacaktın.

Hiç iyi olmadı bu.Baros ve Sercan yok hükmünde zaten.

Burak Umut ve Elmander ne kadar yetebilirler bilmiyorum.

Takımda kalmanı ve futbolu Galatasaray formasıyla bırakmanı isterdim ama hayırlı olsun...

Yolun açık olsun...:tiphat:

Neconun gitmesine üzüldüm, fakat eskişehirle 3 yıllık sözleşme imzalamış adam bizde en fazla bu sezon kalırdı bu açıdan bakınca sevindim.Necati camia ve taraftar için sevilen bir insan, ben ileride de farklı görevde Galatasaray teknik ekibinde kendine yer bulacağına inanıyorum.

Kadroda Necatiye malesef yer yoktu, ister kızın ister sövün Neco bize geçen sene gerekti geldi ve gerekeni yaptı, ve taraftarın saygısını kazandı.

Necoya başarılar, bize karşı olmadığı sürece attığı gollere sevineceğim, seni seviyoruz neco güle güle.

Kadroyu ilk 11 şeklinde değil bir bütün şeklinde değerlendirmek gerek ama. Bu sene fazla cephede yarışıyoruz ve kart cezalısı veya sakat olsa öndeki 2 futbolcu, alternatif olarak eski gücünde olmayan bir Baros ve top kontrolü sıfırın altında bir Sercan var. Sercan bu takımda dururken Necati'nin gitmesine üzüldüm. Alternatif olarak Necati Sercan'dan katbekat iyi futbolcudur.

Üst Alt