Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da

Neden olduğunu bilmiyorum ama hiç üzülmedim. Hatta yüzümde hafif bir tebessüm oldu diyebilirim.:b5:

Tek kelimeyle üzüldüm. Takımda kalmalıydı, faydası da olurdu. Türkiye kupasında falan banko oynatırdın.

Hele ki sercan, baros gibi forvet mevkinde çöplerin dolu olduğu bi mevkide Necati'nin gözden çıkarılması gerçekten trajik oldu.

Yanlış yaptık. Bu kadar formda bir Necati neden satılır anlayamadım. Üstelik Galatasaray'a bu kadar bağlı bir adam bizde bırakmalıydı futbolu...

kendi gitmek istemiş.sercan gibi gençlerin önünü açmak için gitmiş.

melih şabanoğlu dedi twitterda

Necati kendisi gitmek istediyse iyi,hem takımı hem ekonomik açıdan düşünmüş,saygı duyarım;oynadığı hiç bir zaman bu takımın sırtına yük olmadı,o yüzden her zaman saygıyla bahsetmek lazım;Mustafa Sarp tarzıyla değil.

yolu açık olsun. şampiyonlukta çok emeği var. hayırlı olsun onlar içinde neco içinde

Necati Ateş Eskişehirspor'da

Necati gittigine gore sercan kesin olarak gonderilmez...

Kendisi icin hayirlisi olsun iyi bir Galatasarayli idi Necati...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Necatiye yapılan büyük saygısızlık ,alacağından feragat edip sana gelen attığı gollerle şampiyonlukta pay sahibi olan ve rotasyonda ihtiyacımızın olabileciği bu adamı göndermek büyük hata ..Baroş ve riera yı ne yaptınız havadan 5 milyon n euroödeyeceksiiz ...

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiası

fatih hoca 2 maçtada 18e almayarak mesajı vermişti. necati akıllı adam mesajı anlamış

yolun açık olsun necati verdiğin katkılar için teşekkür ederiz umarım es es te çok başarılı olur

hala yol verildi diye yorum atanlar var yav.

kendisi isteyerek gitmiş.

maddi açıdan haklı da.

biz "15 maç 11'de başlarsa ya da 30 maçta oynarsa sözleşmesi devam eder" derken eskişehirspor 3 yıl net sözleşme ve garanti para teklif etmiş.

vefakarlık açısından kalmasını istiyordum fakat teknik açıdan istemiyordum. kendisi gitmeyi istiyorsa gitmesi güzel oldu iki taraf açısından da.

yaşı ilerledi,futbol açısından hantal yapıya sahip,son vuruşlarda iyi değil,CL açısından zaten yeterli değil. hayırlı olsun..

necati'ye saygısızlık yapıldığı filan yok.adam bu sene forma bulamayacaktı hiçbir şekilde+eskişehir'in sözleşme koşulları daha uygundu.adamda kabul etti ve gitti.

Üst Alt