Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da

gönderme durumu yok

adama biz 400.000 euro veriyoduk

onlar 1 200 000 verecek

size 3 yıllığına 3 kat fazla maaş ödemeyi teklif etseler gitmez miydiniz

Yok yahu 400 bin ilk geldiği yarım devre içindi. 1+1 sözleşme yenilerken 1 milyon 200 bin euro gibi bir para veriyorduk. Aynı paraya gitmiş ama 3 yıllık garanti sözleşme tabii.

Edit:
Profesyonel futbolcu Necati Ateş'le 2012-2013 ve 2013-2014 (opsiyonlu) sezonları için anlaşmaya varılmıştır. Futbolcu 2012-2013 sezonunda 1.100.000 EUR sabit transfer ücreti ve 12.500 EUR maç başı ücreti alacak ve 2012-2013 sezonunda 30 resmi müsabakada oynaması durumunda sözleşmesi 2013-2014 sezonunda da aynı şartlarda devam edecektir.

Necati iyi bir Galatasaray'lıdır o yüzden para için gittiğini düşünmüyorum.

Yahu biz niye hep futbolcularımızı anadolu kulüplerine bedavaya veriyoruz ?

Yok yahu 400 bin ilk geldiği yarım devre içindi. 1+1 sözleşme yenilerken 1 milyon 200 bin euro gibi bir para veriyorduk. Aynı paraya gitmiş ama 3 yıllık garanti sözleşme tabii.

Edit:

buna bakalım

bu sene 1.1 milyon alacak güzel

ama 30 maç oynarsa seneye devam edecek

30 maç oynaması da pek mümkün gözükmüyo bu sezon

diğer tarafta 3 yıl verilecek 1.2 milyon euro var

ayrıca adam futbol oynamak istiyo demekki

biz de tribünde oturmaya başladı

kadromuz şişkin

Para değildir diyorsunuz da adam bir sene belkide bizde hiç oynayamayacak ve yaşı artık 32.

Seneye sözleşme yenilemeyeceğimiz için boşta kalacak ve yaşı 33 olduğundan hem düşük paralara oynayacak hemde klüp bulmakta zorlanacaktı.

Teklif vardı ve gitti bunu büyütmenin alemi yok ne döverek gönderdik ne dekapının önüne koyduk.

O bizim efsanelerimizin arasına girdi ve sonsuza kadar orada kalacak.

Teşekkürler samurai...

elmander-umut-burak varken sansinin olmadigini düsünmüstür.ama bence bu sezon kalsaydi keske

3 kulvardayız bu sene. Üstelik oyuncularımız mili takımda da oynuyor. 2 forvetli sistemde Elmander-Burak-Umut ve kadro da düşünülmeyen Baros var.

Lig de, kupa da Necati'ye işimiz mutlaka düşerdi. Kesinlikle takımda kalmasından yanaydım. Üzüldüm açıkçası...

yolun açık olsun ... bi doyamadın aşık oldğun renklere başka bir şekilde güzel günlerde tekrar görüşmek umuduyla kaptan :sad007:

Çok üzücü ve şaşırtıcı oldu benim için.Kalsaydı keşke...Şampiyonlukta büyük katkası oldu,emekleri için teşekkür ederiz.

Baros ne olacak bu durumda , merak ediyorum bakalım.

Üst Alt