Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

neıl sorumluluk almıodu pek fazla ondan dolayı yenı transfer daha ıyı ama 34 yasındakı adam bıze ne katcaak bakalım gorcez

Neill'i göndermek doğruydu. Hele hele fener maçındaki performansından sonra çok hak etti. Fakat yerine Ujfalusi'yi almak ne kadar doğru bir fikrim yok açıkcası. İyi bir performans gösterirse ne ala. Ama gösteremezse, sahada yavaşlık sergilerse aldığı parada, ödenen bonservis ücretide konuşulur. Çünkü bana göre ve çoğunluğa göre 33 yaşındaki defans oyuncusuna(forvet olsa neyse) kolay kolay bonservis ödenmemeli. Tercihim Servet'in yanına daha genç, daha atletik bir futbolcu konulmasından yanaydı.

lucas geçen sezon kaç maç oynadı?

Ujfalusi geçen sezon kaç maç oynadı ?

Başkan ne demişti; mental olarak düşen futbolcularla yollarımızı ayırıcaz.. bu yeterli oldumu sizin için?

kaldıki,

Ujfalusi > Neill..

Lucası çok seviyordum ama yapıcak birşey yok. Keşke kalsaydı bu sene. Faydası olurdu takıma liderlik ederdi.

Neill iki senedir bu takimin en iyisiydi.

Bu takimda Keita gider Aydin kalir.

Elano gider Sarp kalir.

De Sacntis gider Aykut kalir.

En iyisi miydi? Alakası yok. Hele biten sezonda resmen gitmek istedi

Söyluyor muydu 'gitmek istiyorum' ??

Adam Premier League'de oynadi, sampiyonluk yasamak icin buraya geldi, bi bakiyorsun 14. bitiriyoruz.

Gulecek mi adam? Gulerse 'adama bak! Galatasaray'la dalga geciyor!!' diyecekti herkes.

Neill aslandir, candir. Kapali gozle 4 yil oynardi daha bizimle. Koy yanina aslan gibi stoper, Yobo gibi, Hakan Balta bi gitsin, adam gibi bir orta saha yarat ve Muslerayi koy kaleye ozaman gorurduk defans nedir diye.

Bizimkiler Balta-Servet-Sabri-Serkan'la oynayacaklar, Muslera kaleye koyacaklar...

Takımımız iddiasını yitirince bu Avustralyalının nasıl sukoyuverdiğini gördük.Kendini attırmak için az çaba sarfetmedi maçlarda.

Konunun ilk mesajları efsane olur:), Ujfalusi son 2 maçtır en iyi cevabı vermiştir.

Konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt