Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

51199_news.jpg
servet-cetin-gsaraydan-gitmek-istiyor-74669-501639.jpg
2166_186x236.jpg

Defansa bak bee.(hiç akıllanmayacağız)

Neill yaşından dolayı gitmedi. Psikolojik olarak yıpranmıştı ve gitmek istiyordu sanırım. Hepimiz çok severdik Neill'i ama yapacak birşey yok. Ayrıca Ujfalusi bir stoper için pek de yavaş değil bence.

Neill fazla abarttığımız bir oyuncuydu. Ufalujsi de tam tersi fazla küçümsediğimiz bir adam oldu. Ben de istemiyordum ama Neill'i aratmaz hatta bence daha iyi performans gösterir Neill'den.

Bir de Neill tam bir stoper değildi,EPL'de uzun süre boyunca sağ bek oynadı adam,Türkiye standartları için yine iyi bir stoperdi ama birkaç arkadaşın da dediği gibi,stoperde yapmaması gereken hataları yapabiliyordu.Ujfalusi gerçekten iyi transfer,umarım sürekli A takımda bulunan genç bir stoperimiz de olur.

Neill kaç defa yurt dışına takımlarla görüşmeye gitti. Paso özel izin alıyordu.

Ayrıca neill ilk geldiği senede çok uzak performans gösterdi. Urjfalusi daha az para alacak ve bence ondan daha iyi.

Böyle birşey yok. Dünden beri bir sürü konu açıldı bununla ilgili. Önce kendinize dürüst olun. Lucas yaşından ötürü gönderilmedi. Adam ikinci yarı gitmek için bas bas bağırıyordu. Gitmek istiyor adam. Yapacak birşey yok.

Benim Lucas'la ilgili yorumlarımı bilen bilir. Hastasıyım adamın. Ama artık önüme bakmak istiyorum. Yok artık Lucas. Unutun, unutmalıyız. Ujfalujı geldi ona destek vericez.

bu konu ile ilgili noktayı en başında koymuş renktaş başka söze hacet yok bence.

Bu Neilıda başımıza Popescu yaptınız ya valla helal olsun...Bu adamı öven kişiye direk olarak Son Dünya Kupası maçı Almanya-Avustralya macını ızlemesını tavsıye edıyorum, böylece Neilin kısa bir özetini görmüş olucak, Kaçak güreşen bir defans oyuncusudur kendısı orda kloseye nasıl topları vurdurup konu mankenligi yapmıssa bu sezonda lıgımızde aynısı yaptı, özellıklede ıkıncı yarı baya bır astı kendını !! Geçiniz....

Neill kim?

Biz Song ayarinda Thomas ayarinda bi defansci aldik.

Savasan hirsli yeri geldiginde tekmeye kafa uzatan, yeri geldiginde top gecer adam gecmez misali ,bi topcu aldik siz Neill cart curt diyorsunuz.

Yasa bakmam adam isini yapiyorsa problem yok.

Neil mi savaşmayan adamdı tekmeye kafa uzatmayan adamdı,,bırakın allah aşkına..Biz uzayda yaşıyoruz o zaman Neil'i izlemedik hiç!!! Mantıklı olan Neil'dir oyunu yönlendirebilecek adamdır.Ama değeri bilinmedi çünkü yanında Servet Sabri Balta gibi adamlarla oynayarak adam kendini harcadı,,ne yapsın bu adamlarla ne oynayacaktı başka!!

Urfalı iyi adamdır, sert stoperdir. Sağ bekte de iyidir, hatta Neill'dan daha iyi yapar bek görevini. Çok küçümseniyor bu adam nedense.

Küçümsemeyelim de aradığımız adam şuan için önceliğimiz transfer Servet'in yeri mi yoksa yanı mı? Servet ile nereye kadar orası ayrı bir konu ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt