Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

Hocanın 30+ yabancı stoper alacağını biliyordum ama ujfalusi ismi sürpriz oldu bence atletico maçlarından beri nefret ederdim kendisinden ta ki düne kadar :D

Neill'i Ujfalusi'den iyi zannedenler var. Neill paragöz artisin biriydi , 2-3 mac oynayip taraftarin gözünü boyuyordu. Ujfalusi gittigi her takimda hep 11 oyuncusuydu

neill çok formsuzdu çok hata yapıyodu artık bize göre bi oyuncu değil mayası tutmadı takımla napalım

Neill'i Ujfalusi'den iyi zannedenler var. Neill paragöz artisin biriydi , 2-3 mac oynayip taraftarin gözünü boyuyordu. Ujfalusi gittigi her takimda hep 11 oyuncusuydu

Kariyerlerine bakılsa bile bu anlaşılabilir..Serie A ve La Liga'da sakatlık problemi yaşamadıkça son derece istikrarlı bir grafiği var...Sanırım Neill'in öne çıkarılmasının nedeni teknik kapasitesi,Ujfalusi'nin iyi bilinmemesi,kulaktan dolma bilgiler ve aşırı duygusallık...

Ujfalusi'yi bende çok beğeniyorum, katkısı büyük olacaktır bu kadar eleştiriye gerek yok.

Son sezon pek izleme fırsatım olmadı ama hızından da çok birşey kaybetmediyse bizim defansa seviye atlatır.

Ujfalusi çok iyi adam. Neill de iyiydi ama neden ayrıldığının detaylarını bilmeden, neden o gitti bu geliyor demek olmaz.

Bence Lucas kendisi ayrılmak istedi.

Ya da yıllık ücreti Ufaluji'ye göre fazla geldi.

Dostum Neill'a da bu kadar yüklenmeyelim be. Sözleşmesi yenilenmiş olsaydı kaçımız bunları diyecektik? Belki sen yine derdin, bişey demiyorum sana ancak abartan arkadaşlar var. .Neill da gayet iyi bir stoperdir, Ujfalusi de. Neill formsuzdu bu sezon, olay budur.

Neill'in gonderilme sebebi FARKLI. Yani futbol ile, performansi ile ALAKASI YOK.

Ha bu sebebi bilmiyorum ama guvenilir kisiler bunu soyluyor.

Dolayisiyla Ulvi-Neill kiyaslamasi sacmaliktan oteye gecmez.

Servet- Ujfalusi sol bek Hakan veya Çağlar ile açık alanda tecavüz kaçınılmaz. Bence Neill daha iyi kesinlikle. Ama gitmek istiyordu galiba yapacak bişey yok birini alacaktık onun yerine, ama bu Ujfalusi olmamalıydı.

Ujfalusi oyun tarzı olarak servet ile neredeyse aynı. İkisi tandemi oluşturdukları takdirde araya atılan toplarda ve açık alanda sprinter özellikte oyunculara karşı işimiz zor olacaktır kanaatindeyim.

Açıkcası Neill gitti diye üzülmedim. Ujfalusi, Neill'den çok daha farklı bir performans mı sergiler? Bunu zaman gösterir ama ben farklı birşey olacağını zannetmiyorum.

Geldiği zaman göreceksiniz arkadaşlar.Ujfa'nın Neill'e nazaran tek olumsuz yani Neill kadar iyi oyuna top sokamamasıdır.Bakın yok demiyorum Neill kadar değil diyorum, sözlerim yanlış anlaşılmasın.Çok sert, agresif, ve tempolu bir oyuncudur.Temposuz diyenleri anlamıyorum.İzlemediklerini düşünüyorum.Bizim ligin tam elemanı, 33 yaşında ve LA Liga gibi dünyanın en iyi liglerinden birinde asıl mevkiisi stoper olmasına rağmen sağ bekte müthiş işler çıkardı Tomas, ileri geri adeta bir dinamo gibi.Yaşı biraz sıkıntı gibi görünecek ama çok iyi bir transfer yapmışız eğer resmiyet kazanırsa.

Yerlide olsa bir stoper daha şart diye düşünüyorum..

Serdar Aziz veya Serdar Taşçı'dan biri mutlaka paraya kıyılıp alınmalı..

Çok iyi bir tekniği olsada Neill fazla abartılıyor, Ujfalusi de fazla küçümseniyor. Bizim ligin yapısına Ujfalusi gibi stoperler daha uygun.

Moderator arkadaslar su benim nobet konusundaki cezaya bir el atabilirler mi? tam 1 gun oldu. Forum light version'da oldugu icin kimin online oldugunu goremiyorum. O yuzden buraya yazdim..tesekkurler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt