GSC Haber - Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim"

bos vaktinde ayakkabi boyayan adamlar bile seni sahada alt ettigi icin yedege düsmüs olmayasin?

hatayi baska yerde aramak yerine son maclarda nasil ezildigini tekrardan bir izlesin

takimin ismini bile hatirlamiyorum lan eleme macinda bir tane zenci forvet vardi kac kere muslera ile karsi karsiya kaldi nelsonu ezip gectigi icin

olm o adam yillik max 50 bin euro kazaniyordur lan belki daha az

insanda biraz utanma olur

Böyle spekülatif haberlerin olduğu başlıklarda kaynağın linkini koymak zorunlu hale gelse keşke. Aslını okumakta fayda var. Çevirilerde ifadeleri eğip bükebiliyorlar.

Adamin bu sekilde degerini düsürüyoruz, devre arasi bunu firsat bilenler 10 milyondan az bir teklifle kapimisi calacaktir
Kesinlikle haklısın ama nasıl yapacak Okan Hoca; Sanches-Abdül tanemini ancak solbeke çekerek bozuyor.Bunu nasıl bozacaksın şu maç trafiğinde?Başka bir senaryo ile olur ancak.

Garip olan 1 durum yok nelssoncugum. Senden iyisi geldi ve o oynuyor. Umarim seni 15ustune satabiliriz, artik fazla beklentim yok fiyat konusunda

Üst Alt