GSC Haber - Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim"

doğru demiş,sampiyonlar liginde sanchezle oynamalı kalan maclarda.mantıklı olan bu,oyuncunun degerini düşürmek nedir...abdulkerim nere nelson nere

sampiyonlar liginde oynayacak bence.iyi bi döneme giriyo
Gecen lig maçında ( iç saha maçıydı herhalde) sanchez ile oynadı. Sol stoper oynuyordu 5 dakika sonra baktım sag stopere geçmiş. Sol ayaklı Abdul dururken ve sanchez bu formdayken nelsson forma yüzü göremez.

Ross gitmemiş miydi, Emin'i de gönderdik. Elimizde stoper olmadan nasıl göndereceksin abi. Birisi sakatlandığında Kewell'ı mı oynatacağız stoperde ?

Sanchez son gün transferi değilmiş anlatılana göre, planlanan bir transfer ve fiyat konusunda düşmesi beklenmiş.

Ross'u tutup, Nelssondan çıkmak daha doğru olabilirdi onu demeye çalışıyorum. Temmuz ortaları sanırım Nelsson'a 17 teklif geldiği söylenmişti eski açıkta.

Böyle bir ihtimalde Emin de gitme konusunda diretmezdi.

elde yine 4 stoper kalırdı yani

Sanchez panik transferi degildi. Nelssondan cikilmaliydi. Yaz dönemi 17M teklif oldugu soyleniyordu. Yedek oturtup deger dusurmekten cok daha iyi bir seçenekti.

Aponun ve sanchezin boyle oynamaya devam etmesi kendisini kulubeye mahkum birakir iyice. Bi iht belki angel kesik yer diyecem ama zahadan sonra onda da duzelme var.

Satmaliydik abi. Ros kalırdı
Panik transferi sozu kimden cikti ki? Oyle olmadigini tum alem biliyor zaten en zor transferimiz buydu, 2 ay surdu dedi Erden Timur.

Kendisine bu sezon başı transferine izin vereceğimize dair söz verdiğimiz söyleniyor. Bu doğruysa ki aksi hiç söylenmedi yolunu açmak doğru olacaktır. Emekleri için tşk ederiz. Özellikle geçtiğimiz yıl kazandığımız şampiyonlukta katkısı büyük. Kulüp istediği transfer ücretini kazandığı müddetçe inanıyorum ki yolunu açacaktır. Belki de devre arasında kendisi ile vedalaşılır.

Üst Alt