Nonda gidiyor mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda gidiyor mu?

Cevap: Nonda Yolcu

Oldu, senin tonin icin 4-3-3 den vazgecelim. Kewellida yedek birakalim.

Ben bu takimi 4-3-3 oynarken izlemek istiyorum. Toni felan lazim degil bize.

Sen Kewell ın 90 dakika oynayacak kondisyonu olduğuna inanıyorsun yani?

Senin düşüncene göre o zaman yedekte hiç kaliteli topçu olmasın ayıp olur onlara artık sakat verince de aydın maydın girer oynar...

----------------------Leo------------------------

------------Servet----------------Gökhan Zan

Uğur-----------------------------------------Balta

--------------Mustafa-------Ayhan--------------

---------------------Arda-------------------------

Kader----------------------------------------Kewell

--------------------Milan--------------------------

Hadi 20 Milyonu verdin aldın bir koy bakalım nereye koyuyorsun Huntelaar'ı ?

Konu o değil ayrıca tüm pozisyonları kaçırdı da :asd:

33 yaşında Nonda gönderilecek diye " ay " " tüh" "yuh" " Rijkaard gözümden düşer " ifadeleri saçma geldi...

haklı olabilirsin ama elimizdekini de düşük görmeyelim. malum maddi sıkıntı var. ha gider alırız huntelaar ı , bojan ı , nistelrooy u tamam . ama ya nondayı satıp manisalı sezeri alırlarsa ki ne çıkacağı malum. ozaman yazık ederiz taskıma. bence nonda yedek kalsada sıkıştığımızda sahaya sürüp ondan yararlanabiliriz.

yaserden umut beklemek hayal olur.

hatırla ibb maçını berabere iken oyuna girdi bi hareket yaptı barosa golü attırdı. benim demek istediğim her zaman kadroda bulundurulabilecek biri zaten yabancı hakkımızıda doldurmadık.........

Nediyorsun ? :asd:

Galatasaray'da Baros'un yanı diye bir mevki ( pozisyon ) yok ki ...

Mehmet Topal'ın veya Linderoth'un yerine Mustafa Sarpı koyanla Toninin topcu olup olmadıgını veya Galatasarayımızın sistemini tartışmak beni aşar...

Kimleri konuşuyosunuz anlamıyorum. Galatasaray'ın forvete değil acilen orta sahaya ihtiyacı var. Gelirse Huntelaar yada başkaları elbetteki oynar ama Nonda bu sezon yedekte dursa biz de eksiklerimizi kapasak. Çünkü Nonda kalitesinde yedek almak en azından 3-4 milyon...

Kimleri konuşuyosunuz anlamıyorum. Galatasaray'ın forvete değil acilen orta sahaya ihtiyacı var. Gelirse Huntelaar yada başkaları elbetteki oynar ama Nonda bu sezon yedekte dursa biz de eksiklerimizi kapasak. Çünkü Nonda kalitesinde yedek almak en azından 3-4 milyon...

Anlatamıyorum ki...

Bende aynı şeyi söylüyorum ama ısrarla Toni,Keirson istiyorlar...

Hayır bide Toni'nin nerede oynayabileceğini söyleseler ? :rolleyes:

Hadi 20 Milyonu verdin aldın bir koy bakalım nereye koyuyorsun Huntelaar'ı ?

sabri-----------------------------------------Balta

----keita---------------linde-----------------ayhan----------

huntelaar----------------------------------------arda

Mehmet Topal'ın veya Linderoth'un yerine Mustafa Sarpı koyanla Toninin topcu olup olmadıgını veya Galatasarayımızın sistemini tartışmak beni aşar...

Topal'ın sakat olduğunu bilmeyenler( en azından tam anlamıyla geçmedi ?...

ve Köşeye sıkıştığı için konuyu değiştirenlerlede ben aynı şeyi düşünüyorum ki Tobias'ta hazır olsa 11'de başlardı...

sabri-----------------------------------------Balta

----keita---------------linde-----------------ayhan----------

huntelaar----------------------------------------arda

Huntelaar sağ açık , Keita çift yönlü( Xavi tarzı ) ortasaha , Kewell yedek ve Sağ bek Sabri ?

Tamam arkadaşım sen daha bilgilisin

Toni'nin yeri konusunda birşey diyemem bencede yeri yok sistemde ama Toni'ye yeteneksiz demek cehaletin çok net bir göstergesidir.Fenerlilerin seviyesine düşmemek lazım.

Yeteneksiz diyen ben değilim zaten ;)

Huntelaar'ı sağ açıka

Keita'yı Ortasahanın ortasında

Sabri'yide hala oynatan

Kewell'ı yedek bırakan zihniyete anlat sen onu ...

Huntelaar sağ açık , Keita çift yönlü( Xavi tarzı ) ortasaha , Kewell yedek ve Sağ bek Sabri ?

Tamam arkadaşım sen daha bilgilisin

ben daha bilgiliyim diye iddam yok sadece öyle iyi golcü gelince elbet bir yer bulunur demek istedim sistemle tabiki oynayabilirsin. ayrıca sabri ilede ne alıp veremediğiniz var. çok kalıplaşmış fikirler iyi değil. adam ağzıyla kuş tutsa beğenmeyeceksiniz. sabri tüm maçlarda oynayacaktır ve rijkaard da ona başka görevlerde verecektir. göreceksiniz. bırakın artık sabit fikirli olmayı.

çocuk yeteneklerinin elverdiği kadarını yapıyor. kaldıkı sağ bek değil orta alan oyuncusudur. ve çok koşan dinamik biridir.

lütfen kendi öz değerlerimizi yıpratmayalım....

ben daha bilgiliyim diye iddam yok sadece öyle iyi golcü gelince elbet bir yer bulunur demek istedim sistemle tabiki oynayabilirsin. ayrıca sabri ilede ne alıp veremediğiniz var. çok kalıplaşmış fikirler iyi değil. adam ağzıyla kuş tutsa beğenmeyeceksiniz. sabri tüm maçlarda oynayacaktır ve rijkaard da ona başka görevlerde verecektir. göreceksiniz. bırakın artık sabit fikirli olmayı.

çocuk yeteneklerinin elverdiği kadarını yapıyor. kaldıkı sağ bek değil orta alan oyuncusudur. ve çok koşan dinamik biridir.

lütfen kendi öz değerlerimizi yıpratmayalım....

Sabri sağ açık diyorsun e elimizde yine alt yapımızdan çıkan çok yetenekli Uğur Uçar var...

Ben yanlışlıkla yazdım o futbol bilgin benden daha çok konusunu sana yazmayacaktım...

Birde bu takıma Huntelaar'ı getirenlere son bir şey ; Takımın Klose'lere hele ki hem 33 yaşında hem sistemi kaldırmayacak Toni'ye ihtiyacı yoktur...

Toni ismi neden yadırgandı ; 32,33 yaşında , 10 Milyon'dan aşağıya alınamayacak , Rekor maaş alacak ve sistemde işi olmayan bir futbolcu olduğu için...

Ha yeteneksiz diyenlerde biraz abarttı o ayrı...

Üst Alt