nuri şahin - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

Cevap: # Nuri Şahin

Birisi gölge etmekten başka işe yaramayan Hakan Gölgeye kesici orta saha ve merkez ortasahanın farklarını anlatsın.Benim vaktim yok

hüseyin kuş ve onur arkadşlarımız iyi dayanışma yapıyor o onu o öbürünüü beğen dur eliniz GÜR değil arkadaşım

selçuk ve melo merkez orta sahadır oyunu 2 yönlü oynar

hamit ve nuride bu şekilde futbola sahiptir

ama 10 numara geriye bakmaz ileridedir hep hagi ve ronaldinho gibi

dont-feed-the-troll.jpg

az mı geldi canım sana:D

Nuri Sahin? Galatasarayda? hahaha.. kusura bakmayin arkadaslar.. Nuri madrid den ayrilmak isterse Avrupanin 4 bir yanindan o kadar cok kulub talip olurki heleki ekonomik anlaminda Galatasarayimizin hayatta veremiyecegi rakkamlar sunulur.

istermiyim?! HERHALDE!! Avrupada basari adina takim iskeleti adina inanilmaz buyuk bir basari olur.

tartışmaya son veriyorum okuyun

saçma salak yorum yapanlar var

hamit nuri selçuk melo bunlar orta saha oyuncusudur ve oyunu 2 yönlü oynar

ve bu adamlar GSde 11de oynyacak isimlerdir ama mevkii olarak hepside aynı mevkiide oynuyorlar ortasaha

bizim orta shamız selçuk ve melo dur ve gayet iyidir

bu takıma hamit alındığı taktirde nuri fazlalık olacaktır bazı arkadaşlar 10 numara oynatırım nuriyi dedi ben tekrar söylüyorum nuri 10 numarada oynayamazzzzz öyle yetişmedi adam defansif ortasaha olarak yetişti ve zaman zaman ataklarda etkili oldu ve ortasaha şeklini aldı.

10 numara farklı şey oyunu tek yönlü oynayan sürekli golü düşünen topçudur ama nuri bu adam değil

transfermart tan saha dizilişine bakında azıcık nerede ve nasıl oynadığını göz önüne getirin diye link verdim ama nerde herşeyi olduğu gibi bunuda anlamadı bizimkiler

hayatımda fmden falan topçu önermedim önermemde önerenide sevmem ama fmden topçu bakıp yorum yapanlar bana yıllardır bildiğim topçuları 10 numara yaptılar sonra kendilerini futtbol cambazı ilan ettiler yazık

bize yedek olacağına gitsin başka takımda oynasın bize hamit alınsın yeter nuri gereksiz transfer olur hamit gelirse yedek kalır bide gökhan töre alırsın tamam

ayrıca nuri ayrılırsa almanya yolcusu olacak göreceksiniz

--------drogba--burak------------

amrabat-selçuk--melo-gökhan töre

hakan----ujfa--ömer toprak-eboue

------------muslera---------------

yedekler: elmander necati hamit engin . . . .

tartışmaya son veriyorum okuyun

saçma salak yorum yapanlar var

hamit nuri selçuk melo bunlar orta saha oyuncusudur ve oyunu 2 yönlü oynar

ve bu adamlar GSde 11de oynyacak isimlerdir ama mevkii olarak hepside aynı mevkiide oynuyorlar ortasaha

bizim orta shamız selçuk ve melo dur ve gayet iyidir

bu takıma hamit alındığı taktirde nuri fazlalık olacaktır bazı arkadaşlar 10 numara oynatırım nuriyi dedi ben tekrar söylüyorum nuri 10 numarada oynayamazzzzz öyle yetişmedi adam defansif ortasaha olarak yetişti ve zaman zaman ataklarda etkili oldu ve ortasaha şeklini aldı.

10 numara farklı şey oyunu tek yönlü oynayan sürekli golü düşünen topçudur ama nuri bu adam değil

transfermart tan saha dizilişine bakında azıcık nerede ve nasıl oynadığını göz önüne getirin diye link verdim ama nerde herşeyi olduğu gibi bunuda anlamadı bizimkiler

hayatımda fmden falan topçu önermedim önermemde önerenide sevmem ama fmden topçu bakıp yorum yapanlar bana yıllardır bildiğim topçuları 10 numara yaptılar sonra kendilerini futtbol cambazı ilan ettiler yazık

bize yedek olacağına gitsin başka takımda oynasın bize hamit alınsın yeter nuri gereksiz transfer olur hamit gelirse yedek kalır bide gökhan töre alırsın tamam

4-3-3 oynatırsın olur biter 4-3-3 3 tane mc ile oynanır problem?

Adam ligde 5 maca cikmamis bazilari Gerrard muamelesi yapiyor. Almanya'da talipleri cikabilir, maglum piyasasi var ama bizede hayli hayli gelebilir. Cokta iyi olur.

selçuk gollerinde sevinme bari

türk futbolcusunun değerini sen çok iyi verirken avrupalıya laf etmeyelim

Selçuk´un değerini çok iyi biliyorum merak etme.Ama Real Madrid´den bahsediyoruz,oynadığı yerde Xabi Alonso gibi yılların maestrosu var.O seviyeleri kaldırmak göründüğü gibi kolay değil.

nerdesin sen yaaaa :Dhoşgeldin

1.kısım güzelde

hamit mi nuri mi?

Erik mi karpuz mu? Alakasi olmayan iki meyve.

Al birini vur otekine derdi herhalde bir Realli. Ama ben her ikisinide takimda gormek isterim sonucta. Cunku eldekilerin cogundan ve piyasadakilerin hemen hepsinden iyi oyuncu bu ikisi. Eminim de daha hesapli olurlar maddi anlamda. Ek olarak ikiside cocukluktan Galatasarayli.

Seneye Okan Derici'de yetisiyor ve en az Nuri kadar potansiyel barindiriyor. Orta sahada yerli olarak gelecek 15 seneye damgamizi vuracagiz 90'larda oldugu gibi.

Ne var bu konuda herkes sabahtan beri yaziyor bu konuya. Iyiki mac izlemeye gelmis. Hemen baska seyler düsünmeyin ya adam GSli gelir izler cekip gider.

Üst Alt