O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk

Cevap: O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk

Güzel haberler almak güzel..Benim tahminim Muğla olur diye düşünüyorum.Orda bi devrem var..Gerçi Ant/Side İzmir Aydın gibi turizm bölgelerine cok arkadaslarım gitti.Eğer düştüğün yeri söylersen yardımcı olurum sana.

Dua et Muğla olsun kral olursun orda :asd:

Selametle kal.

Güzel haberler almak güzel..Benim tahminim Muğla olur diye düşünüyorum.Orda bi devrem var..Gerçi Ant/Side İzmir Aydın gibi turizm bölgelerine cok arkadaslarım gitti.Eğer düştüğün yeri söylersen yardımcı olurum sana.

Dua et Muğla olsun kral olursun orda :asd:

Selametle kal.

bizim amcaoğluda muğlada yaptı 13 ay yattım diyodu.

Merhaba Renkdaşlar..

Dağıtım yerimiz belli oldu.İzmir İl Jandarmaya düşdüm;9,Ordanda bir karakola gönderirler..Hayırlısı olsun:)

31 Ekimde Ordudayım....Son olarak fenerbahçe maçını inşallah kazanacağız..Büyük konuşmak yok bol bol dua edin...

Allah'a emanet olun!!

Merhaba Renkdaşlar..

Dağıtım yerimiz belli oldu.İzmir İl Jandarmaya düşdüm;9,Ordanda bir karakola gönderirler..Hayırlısı olsun:)

31 Ekimde Ordudayım....Son olarak fenerbahçe maçını inşallah kazanacağız..Büyük konuşmak yok bol bol dua edin...

Allah'a emanet olun!!

Hayırlı teskereler. :)

Şafak 380'larda orasını karıştırmayın...Pek saymıyorum:D

Bugün dağıtımi iznine çıktık..Allah izin verirse yarın Ordudayım...Hemen ordu maçına gidicem..;)

İzmire cuma günü gidiyorum...Allah izin verirse cumartesi 10 gibi izmirdeyim...Hemen ilk işim il jandarmaya gitmek olacak...İl jandarma buca tarafındaymış..Umarım ordan iyi karakola düşerim..Branşım turizm jandarması oldugu için efes,selçuklu,çeşme iyi olur;)

Herkeze Selamlar:)

Renkdaşlar izmir dikili ilçe jandarmadayım..Gece santralcisi oldum..Hersey yolunda gidiyor..Yanlız takımda insallah işler yoluna girer...Allah'a emanet olun:)

ŞAFAK:351

Ooo sana da şimdiden hayırlı teskereler.

Y.Subay okulunda derece yapmadıkça, kurada İzmir çekmen pek mümkün değil ama hayırlısı olsun.

Sağolasın Abdullah Abi. Doğma büyüme İzmirliyim ama kütük Denizli'de. Birşeyi çok söylersen olurmuş ya o hesap, her tarafta söylüyorum. :) Akışına bırakmak lazım artık, hayırlısı olsun.

Vay asker ağa 300 de bitiyor desene askerlik bitmiş be Emrah:)

Kardeşim sayılı günler çabuk geçer bide İzmir olunca askerliğin son zamanlarıda yaza denk geliyor oooo vallaha hiç bitmesin istersin:):):)

Şaka bi yana hayırlı tezkereler kardeşim:)

arkadaslar benim şafak da 168

Hakkari-ırak sınırındayım (habur 2)

insan askerdeyken neleri ozlemiyor

nete telefondan baglanıyorum GS maclarını izlemeyi ozledim

bos vakitlerimde bi haber alabilmek icin forumda gezinmeye devam ediyorum herkese hayırlı teskereler

Üst Alt