O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk

Cevap: O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk

Herkeze mrb..Yıllık iznim için memleketim Orduya geldim..Allah izin verirse Ordusporun bu hafta maçına gidicem..Galatasarayımızın maçınıda tv'den rahat rahat izlicem:),Umarım uğurlu gelirim...Mart 23'e kadar forumdayım...:D,Yeni forum iyi olmuş..Emeği geçenlerin ellerine sağlık..Bu ortamda azmı zamanımız geçmedii nede olsa eski üyelerdenim:D

ŞAFAK 226:) AZ KALDI AZ;)

Seni görmek ne güzel Emrah. :)

Umarım herşey iyi gidiyordur.

Herkeze mrb..Yıllık iznim için memleketim Orduya geldim..Allah izin verirse Ordusporun bu hafta maçına gidicem..Galatasarayımızın maçınıda tv'den rahat rahat izlicem:),Umarım uğurlu gelirim...Mart 23'e kadar forumdayım...:D,Yeni forum iyi olmuş..Emeği geçenlerin ellerine sağlık..Bu ortamda azmı zamanımız geçmedii nede olsa eski üyelerdenim:D

ŞAFAK 226:) AZ KALDI AZ;)

Helal olsun kardes

Askerde zaman makinesini bile bulmus :tiphat:

İznimin bitmesine 4 gün kaldı...Cuma günü izmire yola çıkıyorum..İzin ne çabuk geçti be;)..Şu bursa maçını izlesem iyi olurdu;)

Şafak 208

İznimin bitmesine 4 gün kaldı...Cuma günü izmire yola çıkıyorum..İzin ne çabuk geçti be;)..Şu bursa maçını izlesem iyi olurdu;)

Şafak 208

Hayırlı teskereler Emrah.Bende Mayısta geliyorum inşallah.2 devredir almıyorlar beni:D 2 kere erken sevk verdim almadılar.Mayısta da almazlarsa ben gitmicem artık:D

Dilekçe yazdınmı Ankaraya..Ben tecildim erken sevk için ankaraya dilekçe yazmışdım hemen ağustos celbinde aldılar;)

Dilekçe yazdınmı Ankaraya..Ben tecildim erken sevk için ankaraya dilekçe yazmışdım hemen ağustos celbinde aldılar;)

Yazdım.Yazmammı.Kasımda yazdım.Şubatta alcaklar dediler.Yok almadılar.Yine yazdım.Mayısta almazlarsa kafayı yicem harbiden.

Millet askerden kaçar,biz askere gitmek için yırtınıyoz almıyolar.Hakkari deseler yarın giderim,o kadar yani

Renkdaşlar herkeze merhaba :)

Şafak 146 AZ Kaldı AZ !!!

Yakında yeniden forumda aktif olmaya başlıyacam.....Bensiz Transfer dönemide geçimiyor:D:D Ntvsporda transferleri takip etmek için her gün arkadaşlarla kanal kavgası yapıyorum:)

Üst Alt