GSC Scout - # Oğuz Aydın - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Oğuz Aydın

Alanyaspor yönetimi Fenere vermek için her yolu deneyecektir
ben de anadolu takımı yöneticisi olsam ben de fb ile ticaret yapmak isterim.

bir tarafta ince eleyip sık dokuyan, her kuruşunun hesabını yapan bir gs, diğer tarafta parasının hesabını bilmeyen, rambo okan'dan hallice fanatik, tokatlanmaya her daim müsait bir adam. sen olsan topçunu kime verirsin? :d

Ben de bu çocuğun alınması gerektiğini düşünüyorum. Önümüzdeki sene ilk 11 oynadığında sırıtmayacak çok fazla yerli oyuncuya ihtiyacımız olacak.

Bu sene Baris Alper tüm takımların iştahını kabartti acaba bizde böyle genç oyuncu bulabilir miyiz dusuncesindeler .
Bjk de kadro revizyonu olacak yerli oyuncu için almak isteyecekler fener biz kime ilgi göstersek salça oluyor o yüzden sıkıntılı bir süreç olacak bakalım kim alacak .
Bizde oynar mı orası da soru işareti ?
Biz sağ beke bir Türk genç oyuncu bulsaydık elimiz çok rahatlayacakti.

Bu sene Baris Alper tüm takımların iştahını kabartti acaba bizde böyle genç oyuncu bulabilir miyiz dusuncesindeler .
Bjk de kadro revizyonu olacak yerli oyuncu için almak isteyecekler fener biz kime ilgi göstersek salça oluyor o yüzden sıkıntılı bir süreç olacak bakalım kim alacak .
Bizde oynar mı orası da soru işareti ?
Biz sağ beke bir Türk genç oyuncu bulsaydık elimiz çok rahatlayacakti.
Barıs Alper'in gelişiminde hem bireysel çalışması, bizim takımın antrenörleri ve okan hocanın vizyonu etkili.

Potansiyali yüksek oyuncu alınca o iş olmuyor maalesef. Bir koordinasyon gerekiyor.

2. ligden aldığımız adamları çok güzel değerlendirdik. Bunu devam ettirebiliriz. Süperlig ekipleri fiyat konusunda avantajlı fiyatlar sunmuyor maalesef. Muadilini avrupada 1-2 milyon alabileceğin oyunculara 2-3 katı fiyat çekiyorlar.

bu arkadaşımız, iddiası olmayan ve rakiplerine karşı hep açık alanlar bulan bir takımda oynuyor. sürekli hücum etmek zorunda olan ve dar alanda oynamak zorunda olacak bir büyük takım baskısını ne kadar kaldırır soru işareti. kesinlikle istatistiklerine aldanıp 5 m euro falan verilmemeli.

fb'de irfan kesin olarak ayrılacak.
bizde de büyük ihtimalle kerem ayrılacak.

bütün yaz, transfer dönemini bu arkadaşımız işgal edecek belli ki.

aklı varsa gs'a gelir. fb'ye giderse zaten aklı yok demektir, no prob.

bu arkadaşımız, iddiası olmayan ve rakiplerine karşı hep açık alanlar bulan bir takımda oynuyor. sürekli hücum etmek zorunda olan ve dar alanda oynamak zorunda olacak bir büyük takım baskısını ne kadar kaldırır soru işareti. kesinlikle istatistiklerine aldanıp 5 m euro falan verilmemeli.

fb'de irfan kesin olarak ayrılacak.
bizde de büyük ihtimalle kerem ayrılacak.

bütün yaz, transfer dönemini bu arkadaşımız işgal edecek belli ki.

aklı varsa gs'a gelir. fb'ye giderse zaten aklı yok demektir, no prob.
Bu bakış açısı doğru. Onlar bizim elimizi kisitlamak için aldıkları kimseyi bir üste taşıyamiyor bunu bile bile giden adam gitsin zaten bize gelse de yaramaz diye düşünmek çok da hayalcilik gelmiyor. Kendisi karar verecek ya bize gelip kariyerinde bir adım daha ileri atacak ya da x takıma gidip komutancilik oynayacak.

Ekli dosyayı görüntüle 243280
Bu sezon büyük sıçrama yaptı ama öncesi vasat bile değil Abdülkerim gibi geç açılanlardan olabilir.
21 yaşını dolduramadan başladığı 21-22 sezonunda aldığı süreye göre iyi iş çıkarmış. Bu sezon istatistikleri ve oyunu malum. 22-23 sezonu daha iyi olabilirmiş, evet. Sonuçta hala genç sayılır, fiziği güçlü, maç içi devamlılığı gayet iyi...

Daha önce de dediğim gibi, bunu beğenmezsek beğenecek yerli oyuncu zor buluruz. Yarışmacı kulüp olmanın bedelidir, bulabildiğinin en iyisini alıp deneyeceksin, tutmazsa yenisine bakacaksın...

Bencede alınmalı suratlı çok teknik olmasa da kesinlikle deplasman ve büyük maçlarda is yapar Barış Alper'i örnek alıp ekstra çalışırsa çok başka yerlerde gelebilir denemek lazım ama bize 10 milyon çekip koc abisine 2 milyona verirler

kerem giderse muhtemelen buna sulanacaz ve alanya başkanı açık arttırma ile güzel bir para alacak

eren dinkçi gibi gs li cocugu 5 milyona almadıgımıza pısman olacaz

Bu da Davila'nın topçusu. Dursun Özbek başa gelince Davila'nın Florya'da kurduğu kamp sona ermişti. Kerem'i Arabistan ya da Fransa'ya götürürse bunu bize getirir ama sanmam büyük ihtimalle Fener yapar bu

Gayet iyi topcu. Bonservisine 4-5 milyon verilebilir bu gunun sartlarinda maasi 1 milyon civari olacaksa. Kerem’in ayrilacagini farzediyorum.

Üst Alt