Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Cevap: Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

neyse ben dogruları yazdım. siz hakemleri suclayıp kendinizi avutun ozaman, biz super futbol oynuyoruz, oyuncularımız hatasız, cok profesyonel :ka21: hep hakemler suclu hep...

reis muthis oynuyoruz diyen yok ama bu maci katleden hakemlerdir bu cok acik ortada. sabri gereksiz agresiflik yapmis olabilir ama o faul caldigi pozisyonu bana calsa hakemi bicaklardim. zaten takim 10 kisi kalmis haksiz yere biraz anlamaya calis yeani

bu konuda haklisin

digerlerinde degil

BENCE:)

Orda da değil. 1 dk öne çok temiz top kaptı Sabri zaten 10 kişiyiz tehlikeli yakalamıştık. Gtüden faul uydurdu hakem. Sabri hareket çekti hakem kötü olduğundan veremedi.

1 dk sonra yine tertemiz top bir tek Elmander ve Sabri var pozisyonunda yine faul çaldı. En sonunda delirdi adam normal olarak.

Kaldıki Melo 'nun, Ujfa 'nın arkadan hareketleri var. Ama hakem o kadar boktan yönetti ki bizi oyuncaya kadar Antep 'e çalıştı sonrada yusuf yusuf bize çalıştı.

neden olaya at gözlüğüyle bakıyorsun?sana bende bi soru sordum.faul olmayan sabrinin 2 topu kesildi ve içerde 3 adam vardı.dengesiz yakaladık.şuna bi cevap versene.selçukun golü de gol

olabilir antep'e de vermediği fauller oldu. bunlar mac icinde olur. maca etki edenlerde herhangi bir sorun yok. kırmızılar kacınılmazdı. verilmeyen gole gelince, ofsaytta oyuncumuz vardı, kaleciye etkisi oldugu icin gol verilmez, değdi değmedi bilemem daha izlemedim tvden. hakem'e takacağınıza muslera'ya, servet'e takın, sistemsizliğe takın bencae.

bu hakemleri savunma emir adamlar resmen emirleri uyguladilar apacik ortada hersey... sabri iyiki topa vurdu ben olsam yan hakemi tekme tokat döverdim okadar presden sonra

Orda da değil. 1 dk öne çok temiz top kaptı Sabri zaten 10 kişiyiz tehlikeli yakalamıştık. Gtüden faul uydurdu hakem. Sabri hareket çekti hakem kötü olduğundan veremedi.

1 dk sonra yine tertemiz top bir tek Elmander ve Sabri var pozisyonunda yine faul çaldı. En sonunda delirdi adam normal olarak.

Kaldıki Melo 'nun, Ujfa 'nın arkadan hareketleri var. Ama hakem o kadar boktan yönetti ki bizi oyuncaya kadar Antep 'e çalıştı sonrada yusuf yusuf bize çalıştı.

ainen.

misal selcuk'un sonda ikinci sari karti vardi vermedi cunku zaten maci yeterince cigrindan cikardi hirbo.

olabilir antep'e de vermediği fauller oldu. bunlar mac icinde olur. maca etki edenlerde herhangi bir sorun yok. kırmızılar kacınılmazdı. verilmeyen gole gelince, ofsaytta oyuncumuz vardı, kaleciye etkisi oldugu icin gol verilmez, değdi değmedi bilemem daha izlemedim tvden. hakem'e takacağınıza muslera'ya, servet'e takın, sistemsizliğe takın bencae.
onlar çözülecek problemler .hakemler büyük sorun .

Bizde iyi değildik ama hakem hatasızdı demek çok saçma.Fenerliler bile hakemin berbat yönetiminin farkında

neyse ben dogruları yazdım. siz hakemleri suclayıp kendinizi avutun ozaman, biz super futbol oynuyoruz, oyuncularımız hatasız, cok profesyonel :ka21: hep hakemler suclu hep...

Arkadaş biz 1-0 dan 1-2 e geri düştük de hakem yüzünden düştük dedik mi ? Servet'e verilen kırmızı kart hatardır.Sabri'nin kırmızı kartı görmesindeki asıl neden hatalı karara verilen isyandır.Verdiği tepkiye tabi ki kart verecek ama olayın öncesine bakmak önemlidir.Takım 1-2 kaybetseydik futbolcuları eleştirirdik ki yine eleştiriyoruz daha maçın başında 1-0 öne geçmemize rağmen amatörce goller yediğimiz için.Futbolcular hatalı onlara sözümüz yok ama ben niye hakemin saçma sapan kararlarıyla oyundan soğuyayım.Servet'in yaptığı harekete kırmızı kart vermeseydi hakem bu maçı çeviremeyeceğimizi kaç kişi düşünüyordu ki 10 kişi kalmamıza rağmen 2-2'ye getirdik skoru daha sonra saçma bir golle geri düşmemize rağmen iyi mücadele ettik.Yeterli değildi elbet oynanan oyun ama hakemin büyük katkısı oldu bu futbolun sergilenmesinde.

topa değmedi ve son çıkan kuralda bunlara gol deniyor.sabriye çaldığı fauller gayet maça etki etti.

yazık be kardeşim bizim ilk önce hakkımız yensin.ona euvallah diyelim diyorsun...oyunculara hocaya saydır diyorsun.bizim hakkımız yenmez öyle maçı kaybederiz eyvallah saydıralımda

senin yaptığın olay maa bakış açısıyla maç yorumlamak başka bişey değil.

bu hakemleri savunma emir adamlar resmen emirleri uyguladilar apacik ortada hersey... sabri iyiki topa vurdu ben olsam yan hakemi tekme tokat döverdim okadar presden sonra

hakemleri savunduğum yokki. ben takıma yazı yazdım, cunku macı sistemsel cokus yuzunden kaybettik. niye bunu kabul edemiyorsunuz ?

topa değmedi ve son çıkan kuralda bunlara gol deniyor.sabriye çaldığı fauller gayet maça etki etti.

yazık be kardeşim bizim ilk önce hakkımız yensin.ona euvallah diyelim diyorsun...oyunculara hocaya saydır diyorsun.bizim hakkımız yenmez öyle maçı kaybederiz eyvallah saydıralımda

Ofsayt kararı doğruydu golde. Ama bunu düşünüp, ofsayt verecek hakemi de atayan MHK, Bekir'in smacını görmeyen hakemi atayan da.

ben sabriye kizmiyorum

ama seyirciye oynadigini adim gibi biliyorum o pozisyonda

cunku o hareketten sonra kirmizi gormeme ihtimali yoktu

Sen hangı macı ızledın arkadasım gelde bı ızahet allah askına,

1) Sen o şaklaban kalecıye 90 dakıka kart göstermıyorsan dunyada hıcbır kalecıye kart gösteremezsın!!

2) Servet kırmızı kart dıyorsun, o pozisyon yuzde 50 -50 ama adam takdir hakkını dığer taraftan kullandı.

3) TT Arenada neden hep ezılıyoruz, neden butun ıkılı mucadelelerde hakem rakıbe verıyor, kolay faulller calıyor delıkanlılıkları neden kadıkoyde yok oluyor gelde anlatta bılelım.

4) 10 yıldır bir Ali Aydın cıktı , ıkı bünyamın gezer cıktı, ucte bu abdullah -içi çıktı. sen 333333 defa hakem faciası yaşamıssın, bjk cem papıla facıası yasamıs..pekı karsı yaka neden 10 yıldır bır hakem facıası yasamıyor, gelde bana bunu anlattttt....

ıkı dakıka objektıf olucam deme, once dısarıya bırlık olalım sonra ıcımızde hatalarımızıda elestırımızıde yaparız ama burda susarsan bu adamlar senı 30 hafta boyunca hoplatır sende ızlersın!! gecen sene aykut cıktı agladı gorduk sonucunu, sen sonra vıdeo goruntulerınle show yap bos ısler bunlar..

bugun her seyden bahset ama bana sakın o tetıkcıden bahsetme, bunu kabullenemem , canlı ızledım ve adamın art nıyetlı oldugunu anladım!!

Boşa kürek sallıyoruz. Sezon başından beri fenerin tek farklı galibiyetlerle namağlup devam etmesi ne kadar normalse bu akşamki maçta o kadar norml. Hala içimizde şu maçta GALATASARAY ne oynadı diyenler varsa yine söylüyorum boşa kürek sallıyoruz.

oğlum ben TFF'nin ve MHK'nin en buyuk dusmanıyım bu forumda. ben bunları diyosam bi dusunun diyorum. ultimately tek dediğim bu macta hakem yuzunden 4 gol yemedik. bilen bilir nediyim daha.

Üst Alt