Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Cevap: Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

var.. essek gibi top oynadı antep macın coğunluğunda... gozlerime inanadım bazı bolumlerde, hak ettiler macı.

hak ettiler, zaman zaman iyi oynadılarda o kısmı inkar etmiyorum. ama sistemsizlikten ve sistemden bahsetmişsin. türkiye liginde hangi takımın bi sistemi var ki? herkes dan dun oynuyo biz dahil.

bende diyorum ki bizim sistemimiz yok, madem sistemsizlikten kaybettik maçı neden diğer takımlar kaybetmiyo sanki antepin sistemi varmı? diyorum

Hakem hariç hepsine katılıyorum. Elalem 9 kişi ile maçı çevirir olmadı berabere bitirir biz 10 kişi kaldık mı halı sahadkinden dah beter oluyoruz ve tüm oyunu ribe veriyoruz. Sonuçta malum, son2-3 senede bana bir maç söyleyin eksik alıp döndürdüğümüz.Bu kadar basiretsiz mi bu takım ? Ceyhun diye bir adam aldık daha ne zaman oynayaca mera ediyorum. Servet'in yerine girse mantıklı olmazmıydı? Lig başladığından beri doğru dürüst bir oyun oynadığımızı hatırlamıyorum.. Arda gitti takım bitti bumudur yani oca Galatasaray Riera mı dolduraca soldai boşluğu yoksa Eboue mi komik. Yeter artık bıktırdınız insanları sonrada stad dolmuyor diyorlar niye dolsun ki haa doğru hakemler var hep onların yüzünden herşey.. Uyutun milleti hakemler, federasyon, aziz, maziz .

Antep'in sistemi vardı doğruya doğru. Ama hakemler art niyetli olmasa kazanacağımız maçtı. NET!

Beyler hakem konusunda bende çok katılamıyorum. Servet'in kırmızısı verilebilir yoruma göre. Ağır karar ama Servet'in o adama sittin sene yetişemeyeceğini biliyoruz hepimiz. Ofsayttan iptal edilen gol doğru çünkü Melo hamle yaptı topa orada Melo olmasa kaleci de ona göre ayarlar kendini. Melo başka yere vuracak belki kafayı kaleci yanılıyor, pasif değil. Sabri'nin kartı da normal. He salakça kararları oldu hep maç içinde ama iki taraflıydı bana kalırsa. Melo'da kaç kere üstüne abandı adamların hiçbirine vermedi faulü.

Beyler hakem konusunda bende çok katılamıyorum. Servet'in kırmızısı verilebilir yoruma göre. Ağır karar ama Servet'in o adama sittin sene yetişemeyeceğini biliyoruz hepimiz. Ofsayttan iptal edilen gol doğru çünkü Melo hamle yaptı topa orada Melo olmasa kaleci de ona göre ayarlar kendini. Melo başka yere vuracak belki kafayı kaleci yanılıyor, pasif değil. Sabri'nin kartı da normal. He salakça kararları oldu hep maç içinde ama iki taraflıydı bana kalırsa. Melo'da kaç kere üstüne abandı adamların hiçbirine vermedi faulü.

servet degil ujfalusi yetisir diyoruz zaten barfix boy

[video=youtube;i2_49WRB7U0]https://www.youtube.com/watch?v=i2_49WRB7U0[/video]

adam hala hakem haklı diyor

bu kadar adama sallayip

mac boyunca adi bile duyulmayan baltadan bahsetmemeniz beni yikiyor

servetten kurtulmak yetmez

mac boyunca bir defansif bir ofansif mudahelesi olmayan bir adam var solbekte

bakin size anlatiyorum

defansif mudahele 0

topala bulusma en fazla 10 dur

rieraya pas 3 tane

biri taca

bindirme bir tane sanrim 4-2 sonrasi korner kazandirdi

evet beyler sapkalar kenara yukarida anlattigim olaylar tam 90 dakikada yaptiklari

bir bucuk saat

siz ne yapabilirsinniz boyle adamlarla

bunun yanina bide serveti koyuyorsunzu takimin sol tarafi nevada brothel oluyor

Hakem maçın skoruna direk etki etti, bunu inkar etmek yersiz.

Ama bunu kabul ederken Emir'in söylediklerini yanlış kabul etmek de öyle.

İkisinin harmanı :D

bu kadar adama sallayip

mac boyunca adi bile duyulmayan baltadan bahsetmemeniz beni yikiyor

servetten kurtulmak yetmez

mac boyunca bir defansif bir ofansif mudahelesi olmayan bir adam var solbekte

bakin size anlatiyorum

defansif mudahele 0

topala bulusma en fazla 10 dur

rieraya pas 3 tane

biri taca

bindirme bir tane sanrim 4-2 sonrasi korner kazandirdi

evet beyler sapkalar kenara yukarida anlattigim olaylar tam 90 dakikada yaptiklari

bir bucuk saat

siz ne yapabilirsinniz boyle adamlarla

bunun yanina bide serveti koyuyorsunzu takimin sol tarafi nevada brothel oluyor

İkinci golde bariz hatası vardı, adama basacağına gelsin diye bekliyor.

Üst Alt