Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Cevap: Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Merkus Merk: "Bugun Abdullah Yilmaz ve ekibi cok basarisiz kararlar verdi ve ben eski hakem olarak bu kararlar sonrasi cok uzuldum."

Meraba.

Maçtan jet gibi geldim, jet gibi yazımı yazıyorum.

Öncelikle ;

Bu eşsiz rezaletin TEK SORUMLUSUUUUUU......

>>> TERİM'DİR TERİM <<<

İlk olarak şikayetlerime geçmeden önce, jet gibi okumakla beraber hakeme isyan edenlerinize bir iki çift lafım var.

Hakem, çok iyi bir maç yönetti, ve bu mağlubiyette zerre kadar katkısı yok hakemlerin.

Servet, (ARRGHGHGHH SERVEEEEEEET!!!!) son adam olarak rakibini yere indirdi. Bu lugatte kırmızı karttır. Servet suçlu.

İki, Sabri zaten gözümün önünde kendini attırana kadar şaklabanlıklarına ara vermedi, buna ileride değineceğim.

Şimdi MAÇA GELİYORUM.

Galatasaray'ın, 2 oyuncunun sakatlanmasıyla, hayatı kaydı. NET.

1. Galatasaray'ın atakları, HİÇ BİR ŞEKİLDE SİSTEM ÜZERİNE DEĞİL. Galatasaray klinik depresyonda, dandun oynuyor. Melo gibi iyi bir oyuncunun zekası, ve CKR'nin bireysel çabası bize ilk golü buldurttu. Saolsunlar.

2. Zan gitti, CKR gitti. Takım bitti. Eğer 2 oyuncunun kenara alınmasıyla Galatasaray bitiyorsa, takım bitiyorsa, Terim'e sorarım. - Sen ne yapıyorsun kardeş? -

-------------------------------------------------------------

Servet diye çağırılan o arkadaşa diyecek birşeyim yok zaten. Kendimi yormam Servet'i eleştirmek için. Galatasaray'dan gittiği gün bekaretimi vereceğim.

Sabri'ye söyleyin : Sabri, sen insanları gerizekalı mı sanıyorsun ? "hobaa bakın banada kırmızı verdiiiiiii utanmaz hakem onun yüzünden kaybettik". Hakem kırmızı vermese sana ben verecektim. Böyle profesyonellik olmaz, çoluk çocuksunuz oğlum siz. ÇOLUK ÇOCUK. Terim'in baş öğrencisisin ama sen, doğru, dokunulmazsın, Galatasaray'la istediğin gibi oynayabilirsin. Bu hakkın var. Sende haklısın tabi.

MUSLERA

Kesin olarak bu çocuk hakkında U dönüşü yapıyorum. Bu çocuğa kaleci demekte zorlanmaya başladım. Böyle kaleci olmaz. Kale'de Jack Black dursa daha az gol yerdik. Ne yer tutuşu var, ne topa hakim oluşu, ne oyun kuruşu, hiçbir halt yok Muslera'da kusura bakmayın. İyi kalecide gördük hayatımızda. İki seçenek sunuyorum, ya Aykut'u bir deneyin, yada Taffarel'e extra ücret verin bundan sonra o oynasın. Muslera'nın hataları bitmek bilmiyor. İlk golde bacak arası yedi gibi geldi, tam göremedim, ama bedava goldü. İkinci gole zaten söyleyecek birşey yok, çocuk voleybol oynadığını falan sanıyor heralde. 3. gol tamam, eyvallah. Son gol zati stattan çıktığım dakikadır. Avrupa'da izlemesem iyi kaleci, haklısınız diyeceğim.

Üstüne basa basa söylemekten bıktım lakin, söylememeye mecburum. Galatasaray fly-blind atak yapmaya mahkum bu şekilde. Çünkü takımda lider bir oyuncu yok. İşler birazcık ters gitsin gafası kesilmiş tavuklar gibi dolanıyor ortalıkta takım. Böyle içeri girilmez, böyle gol bulunmaz.

------------------------------------------------------------

Son olarak, Galatasaray'ın futbolunun sistemsiz oluşu işler böyle ters gittiğinde gelecek nice mağlubiyetlerin habercisidir.

Bunu da belirtiyorum. Terim'den hiç ama hiç ama hiç memnun değilim. Ayriyetten Galatasaray'ın bu sezon böyle mağlubiyetler alma hakkı yoktur. Geçen seneyi unuttunuz belki ama, bazılarımı hala o şoktan çıkabilmiş, birde üstüne bunlar... Olmaz...

He şunuda ekliyim : İlk 15 dakika presten sonra, fizik olarak çöktü Galatasaray. Zaten pres varken futbol yok, sistem yok. Tam tersi olsa, daha iyi sonuç alırız. Çünkü zaten ikisini bir arada yapacak kapasitemiz yok.

Antep'ide durup durup bize patladığı için tebrik ediyorum. 90 dakika içerisinde zaman zaman süper top oynadılar.

Yazı sert olmuş olabilir, zira çok çok sinirliyim, kusuruma bakmayın. finished.

Fatih Hoca'ya olan kinini çok iyi biliyorum.. ve bu kini aklınca ustalıkla kusmuşsun.. Sana birşey demeyeceğim çünkü kale alındıkça tatmin oluyorsun.. Şimdi Markus'u izle bakalım kapakları o armağan ediyor sana.. eğer anlamazsan 3 kere izle.. tatmin edermi bilemem artık..

Fatih Hoca'ya olan kinin çok iyi biliyorum.. ve bu kini aklınca ustalıkla kusmuşsun.. Sana birşey demeyeceğim çünkü kale alındıkça tatmin oluyorsun.. Şimdi Markus'u izle bakalım kapakları o armağan ediyor sana.. eğer anlamazsan 3 kere izle.. tatmin edermi bilemem artık..

markus kim tanrı mı ?

Emir`in Sabri Konusuna katiliyorum.. Bakin arkadaslar bu Macta Orta Hakem olan Abdullah Yilmaz´in zerre kadar sucu yoktu. Kritik Yanlis Kararlari veren o Yan hakemdi.. Servetin pozisyonuna Kirmiziyi isteyende oydu, Sabrinin Pozisyonuna Gözünün önünde bakin Tam tamina Gözünün önünde Faul yiende oydu...

Sabriyi istese Orta Hakem bir Önceki pozisyonda gene atardi ama Sabri duramadi illaki at beni dedi sanki..!!! Orta Hakem istese ilk yarida Gökhan Zan´in Pozisyonuna Penalti dahi verebilirdi hatta ona benezer bircok Pozisyonda... Orta Hakem Yunus Yildirimdan kat kat daha iyi bir Mac yönetti bence..

daha oncede soyledim

orta hakem kisiliksiz olan

yan hakem satilmis olan

yanlislik olmasin

Markus Merk: Sabri'ye verilen 1. sari dogru, 2. sari ise yanlis karar. (Lig TV)

Emir in yazdıklarına katılmıyorum buyuk ihtimal ben bu yazıyı yazsam acaip şekilde dalga gecilip baya kufur yerdim:) gerci emirede baya tepki oluşmuş. Yazını ilk okurken baya sinirlendim cunku daha oncede hiç yazdıklarına katılmazdım ama ustunden biraz zaman gecince biraz farklı dusunuyorum şuan.

Terimin sistemli oynamadıgına katılıyorum.Yanlız şoyle birşey var herşey sistem degil ozellikle super ligte motivasyon cok daha onemli. Buyuzden terim bizim icin bulunmaz nimet bu sezon kimseninde terimden daha başarılı olabilecegini inanmıyorum bu sezon icin.O yuzden terim merim demeyin.

Servetin porzisyonu kırmızı falan degil net.Yanlız bana bıkkınlık geldi.Artık aciz futbolcu gormek istemiyorum.Biz aciz bi takımmıyız.Galatasaray gibi bi klube servet gibi bi futbolcu yakışıyormu? Artık takımda boyle adamlar gormek istemiyorum gına geldi rezillikten başka birşey degil yeter artık. Gokhan zan bile servetten iyi okadar yani.

Neyse sonucta tribunden izlemişsin farklı gormussundur macı tv den izleyenden ama hakemler cidden rezalet.Sabrinin 2. kartı rezaletin otesi yani karttan once faul vermesi sonrasını kesinlikle savunmuyorum. Madem buyuk klubuz bişekilde hakemleri lehimize cevirmemiz şart buyuk klubsek gucumuzde buyuk olmalı.

Üst Alt