Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018)

evet. emeğe saygı beğen geç.

herkes şampiyonluğa takılmışta içerikte şampiyon oluruz yazmıyor ki beyler? galatasaray'ın geri dönüşünden söz ediyoruz. tribünlerin bütünleşmesiyle takımın kendini tekrar bulmasıyla alakalı bir durum yani. yabancı hocayla şampiyonluk çok zor bir hadise ligde.. artı rakibler bayağı güçlü bu sezon.. ekmek aslanın ağızında..
Bu sene de bu paralarla şampiyon olamazsak nasıl geri döneceğiz?Allah korusun küçülmeye bile gidebiliriz..2 Orta saha+2 bek+1 veya 2 kanat alınırsa ve ağustos-eylülü kazasız kapatırsak çok rahat şampiyon oluruz.

Gol pozisyonuna girebilirsek iyi... bu sezon atağa çıkamıyoruz, tek üt düzey futbol zekası olan adamımızı sattık diye ağladığımız sezon olmasın da...

Ozan, utancından ölmedin mi hala sen?

ne yazsaydım gs ölmüş bitmiş sezona başlamayalım başka takım tutalım v.s şeyler mi sonrada haklı çıktım diye naralar atardım burda. Bunu herkes yapıyor zor birşey değil.

evet benimde umudum kırıldı ancak gs mucizelerin takımıdır bunu en iyi senin bilmen lazım sertancım galatasaray bitti öldü batacak denilen nice sezonlarda ne sürprizler yaşadık olur olmaz o ayrı ama henüz erken. sadece galatasarayda değil hayattada var böyle mucizeler o yüzden ben susacağım sezon sonunu beklicem o zaman olmazsa utanırım işte sizde gömersiniz beni.

ne yazsaydım gs ölmüş bitmiş sezona başlamayalım başka takım tutalım v.s şeyler mi sonrada haklı çıktım diye naralar atardım burda. Bunu herkes yapıyor zor birşey değil.

evet benimde umudum kırıldı ancak gs mucizelerin takımıdır bunu en iyi senin bilmen lazım sertancım galatasaray bitti öldü batacak denilen nice sezonlarda ne sürprizler yaşadık olur olmaz o ayrı ama henüz erken. sadece galatasarayda değil hayattada var böyle mucizeler o yüzden ben susacağım sezon sonunu beklicem o zaman olmazsa utanırım işte sizde gömersiniz beni.

takıldım sadece canım kardeşim,iyi olacağına dair inancımız olmasa güler geçer bir şey yazmazdım

Keşke 2018-2019'da açsaydın bu konuyu be.Çünkü o sene banko şampiyonuz.

Keşke 2018-2019'da açsaydın bu konuyu be.Çünkü o sene banko şampiyonuz.

O zamanda sen açarsın aklında bulunsun ben son kurşunu attım :) yani bende üzüldüm renkdaş ne diyim ki şimdi tudorla olmayacak lucescuyla filan olur inş ama önce dursundan kurtulmak lazım. bu adam lanet hem işbilmiyor hemde olumsuz enerji yayıyor camiaya

uyh63Ix6.jpeg

Temmuzun ortasindayiz arkadaslar.tudorcu olarak adlandirmayin ama haksiz elestiriyoruz.o gun sahaya kim cikarsa ciksin en kotu beraberlik olmasi gerekti kabul ama sabote eden bir iki topcu vardi sahada maalesef.
bu tur bizim icin cok onemli gecersek takimdaki coplerden cok rahat kurtulacagiz.sneijder olayi uzse de takimi sonuna kadar desteklememiz gerek

O zamanda sen açarsın aklında bulunsun ben son kurşunu attım :) yani bende üzüldüm renkdaş ne diyim ki şimdi tudorla olmayacak lucescuyla filan olur inş ama önce dursundan kurtulmak lazım. bu adam lanet hem işbilmiyor hemde olumsuz enerji yayıyor camiaya

Dursun gitmeden Lucescu da gelse başarılı olamaz.Mayıs 2018'de kesinlikle gitmeli bu herif.

neyse olan oldu en azından mariano ve bir önlibero gelecek kesin, takım toparlanmazmı gelecek bu 2 transferle?
diyelim ki elendik bence uefada elenmemiz Lige konsantre olmamızı sağlayacaktır bence, ligte karşımıza avrupa maçınlarında yorulmuş halde gelecekler...

Üst Alt