# Okay Yokuşlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Okay Yokuşlu

Cevap: #Okay Yokuşlu

Okay gayet kaliteli ve yumusak bilekli bir oyuncu. Lakin bir sorunu var. (Konu acarken oyuncuyu hep övmek yerine eksilerini de belirtmek gerekiyor.) Mac icinde uzun dakiklar kopma yasayan bir oyuncu. Mac ici istikrarsizligi da diyebiliriz. Kayseri'den Engin Bekdemir, buyuk bir takim icin Okay'dan daha hazir diyebilirim.

Bekdemir cok yeteneklide topla cok oynuyor :lol:

Kayseriye gidince düşüş yaşadı doğru düzgün süre alamıyor balon olacak gibi çokta para vermişti kayseri zamanında ama daha çok genç toparlarsa iyi bir oyuncu olur fiziği yaşına göre çok çok iyi

kendi takımında bile oynayamıyor turşusunu kuracaksak alalım hemen gerçi turşuluk çok adam var bizde ama çeşit olsun di mi

afedersiniz ama bu takımda ..ke..ke 5 türk futbolcu oynamak zorunda.saçma sapan yorumlarla böyle gençleri küçümsemeyin her zaman türk futbolculara ihtiyacımız var.selçuk inan çok mu belli ediyordu kendini veya burak?illaki böyle gençleri denemeliyiz.

prosinecki bile oynatmıyor ki adam genç futbolcu fetişisti gitmişler Burak'la Selçuk'la kıyaslıyorlar.Burak bize gelene kadar 3 büyük takımda oynadı kendini belli etmediği için herhalde Selçuk İnan'da keza öyle ts de parladı da geldi bu ne yaptı gelmeye değecek? dandik anadolu takımında bile forma bulamamış.saçma sapan örnekler vermeyelim.

Samed Yeşil çok övülüyor,Kerim ile Samed alınırsa kadroya doğrudan girecek 2 gencecik oyuncumuz olur.

Samed Yeşil ve Muhammet Demir önemli forvet potansiyelleri. Ancak ikisi de çok ağır sakatlıklar geçirdiler ve şu an iyileşme sürecindeler. Belki bonservisleri alınıp kira yöntemi iyi olabilir. Okay konusunda açıkçası nötr durumdayım. Bileklerine çok hakim bir yetenek. Yalnız yaşadığı transfer süreci onu etkilemiş gibi görünüyor. Biraz fazla pohpohlandı gibi. Bana göre henüz tam anlamıyla bir seviye atlamış değil.

Samed Yeşil ve Muhammet Demir önemli forvet potansiyelleri. Ancak ikisi de çok ağır sakatlıklar geçirdiler ve şu an iyileşme sürecindeler. Belki bonservisleri alınıp kira yöntemi iyi olabilir. Okay konusunda açıkçası nötr durumdayım. Bileklerine çok hakim bir yetenek. Yalnız yaşadığı transfer süreci onu etkilemiş gibi görünüyor. Biraz fazla pohpohlandı gibi. Bana göre henüz tam anlamıyla bir seviye atlamış değil.

Kesinlikle %100 katılıyorum.

Samed ve Muhammet en büyük yerli forvet potansiyeline sahip oyuncular.

satısından yuzde50sını altay alacak. bı seyde oynamadı zaten. kayserı 4-5 ısteer

gerek yok

Şu forumda benim düşüncelerimi en iyi anlatan yorumlardan biriydi....Teşekkürler.

Cevap: # Okay Yokuşlu

bence muhteşem bir yetenek ,fizik,teknik ve oyun görüşü üst seviyede ama ağırlığını atamadı,fatih hocanın elinde iyi bir fiziksel yükleme ve uygun çalışma ile hız sorununuda atar ,ucuza kapatıp alsalar sevinirim..

Üst Alt