# Okay Yokuşlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Okay Yokuşlu

Cevap: Re: # Okay Yokuşlu

En azından alınıp kiraya verilebilir.

elimizde cok yerli var ya,alıp bi de kiraya verecez ha,hayır kardesim alıp oynatacaksın artık böyle adamları,bak fenerde salih var okay la yasıt,bjk de oguzhan var,genc yerli alıyosan sabredeceksin,onu güzel isliceksin,artık yerli cocuk istiyorum takımda,oynasın istiyorum

Cevap: # Okay Yokuşlu

alınıp kiraya verilmesine gerek yok ,çocuk 19 yaşında hala,kayseri gibi takımın tamamını genclerle dolduran takımda sınıf atlayamadı ama inanılmaz bir fizik (1.88 boy) ve o fizikle birlikde cok cok iyi bir teknik ve oyun görüşü var,bu çocuga verilmesi gereken biraz mac kondisyonu ve tempo keza bunları aldıkdan sonra başkada bir şeye ihtiyacı yok, fatih hocanın elinde süper bir orta saha oyuncusuna dönüşme ihtimali yüzde 90 , orta sahada rotasyon için ve yaşlanan takımı gencleştirme calışmaları için alınmalı..

Re: Cevap: Re: # Okay Yokuşlu

elimizde cok yerli var ya,alıp bi de kiraya verecez ha,hayır kardesim alıp oynatacaksın artık böyle adamları,bak fenerde salih var okay la yasıt,bjk de oguzhan var,genc yerli alıyosan sabredeceksin,onu güzel isliceksin,artık yerli cocuk istiyorum takımda,oynasın istiyorum

Okay çok yetenekli hatta onu Kaka ya benzetenler var ama kondisyonu çok kötü.Alınıp kiraya verilebilir derken de sürekli oynaması açısından dedim.

alınıp kiraya verilmesine gerek yok ,çocuk 19 yaşında hala,kayseri gibi takımın tamamını genclerle dolduran takımda sınıf atlayamadı ama inanılmaz bir fizik (1.88 boy) ve o fizikle birlikde cok cok iyi bir teknik ve oyun görüşü var,bu çocuga verilmesi gereken biraz mac kondisyonu ve tempo keza bunları aldıkdan sonra başkada bir şeye ihtiyacı yok, fatih hocanın elinde süper bir orta saha oyuncusuna dönüşme ihtimali yüzde 90 , orta sahada rotasyon için ve yaşlanan takımı gencleştirme calışmaları için alınmalı..

Oyuncu harika,Kayseri'de yeterli şans verilmedi katılırım ama

Bu yüzdeyi neye göre verdiniz onu anlayamadım?

idolü metin oktay olan bi izmirli,efendi ve de çok yetenekli bu arkadaşı almalıyız artık.potansiyeli büyük..oyunu iki yönlü oynayacak kapasitede..o yüzden oğuzhanın,salihin önünde.

Bir futbolcu hakkında karar vermek için yüzlerce dakika izlemeye gerek yok. Maç içindeki bikaç hareketi bile fikir verir. Bu çocukta da potansiyel var, gerisi kendini geliştirmesine kalmış. Umarım Galatasaray forması giyer.

Üst Alt