Olcan’a 2 Milyon Euro - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan’a 2 Milyon Euro

Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euro

Olcan konusunda fikrim acik. Iyi bir alternatif olur. Aydin gibi cakma futbolcular yedek olacagina Olcan gibi adamlar yedek olsun. Ilk 11 futbolcusu degil bana göre. En azindan Galatasaray gibi bir takimin ilk 11 oyuncusu degil. Sezon icerisinde, maclarin gidisatlarina göre faydalanacagimiz bir futbolcu. Alinsin isterim.

Olcan bizde yedek değil ilk 11 oyuncusu olur,10 golü gecebilen bir kanat oyuncusudur Olcan.

Beşiktaş isterse Antep her türlü satar,onlar da transfer konusunda şike yapıyorlar resmen,İbrahim Kızıl ile Demirören kanka çünkü,ama Olcan'ın yaptığı açıklama doğruysa kulup ile bir temas söz konusu demektir bu durumda Olcan'ın bize gelmesi de olası duruyor,dediğim gibi hiç birimiz Terim'den daha iyi bilemeyiz transferi,çünkü Terim bu sefer transferde kendi kafasında ki şablona göre hareket ediyor tıpki 1996'da olduğu gibi,Olcan oyun karaketerine örtüşüyor ki istiyor hoca da,yok 11 de oynayamaz,yok Fb'li,yok kesin banko olur demek için çok erken.Transfer olursa,bize uyarsa,kendi de isterse 11'de de banko olabilir,rotasyon oyuncusuda ama orada bütün sezon Riera veya Emre Çolak'ı görmek istiyorsanız sizin bileceğiniz iş tabi.Riera benim 3. alternatifim bile olmazdı zira,Emre de henüz 30 maç kaldırabilecek tempoda değil daha 1 yılı var en az.

Bence sol kanatta Olcan Emre'den daha fazla süre alır, Emre'de bir kanat oyuncusunda olması gereken pek çok özellik eksik. Trabzon maçında aldığı kaç tane topu ezdi, üstelik rakip gardını indirmiş durumdayken. Pres, top kapma ve top saklamada Olcan'dan iyidir, ama diğer özellikleri yetersiz.

Bence sol kanatta Olcan Emre'den daha fazla süre alır, Emre'de bir kanat oyuncusunda olması gereken pek çok özellik eksik. Trabzon maçında aldığı kaç tane topu ezdi, üstelik rakip gardını indirmiş durumdayken. Pres, top kapma ve top saklamada Olcan'dan iyidir, ama diğer özellikleri yetersiz.

emre çolak asla kanat oyuncusu olmadı olmıycakta . ya ortasahadaki ikilinin önünde ya da forvet arkası oynar. ve inan bana fener maçında alexten çaldığı topları düşününce,attığı o rahat pasları... müthiş bi ortasaha olucağını düşünüyorum.ama forvet arkasında bi görelim.

O özelliklerdede şuan için üstün değil.

Kanatlarda dikine gidebilecek oyuncu eksikligi mevcut. Olcan cok fazla katkı saglayacak bu konuda. Ek olarak hücumda ki kanat oyuncularımız geriye ve yana oynamaktan, 2-3 pas sonucunda yapılabilecek basit bir orta 7-8 pas sonunda yapılıyor. Bu ortaları yapanlarda genellikle bek oyuncuları oluyor. Bu durum onlar icin artı puan olsada, takımın hücumdaki zaafiyetini tasdikliyor.

emre çolak asla kanat oyuncusu olmadı olmıycakta . ya ortasahadaki ikilinin önünde ya da forvet arkası oynar. ve inan bana fener maçında alexten çaldığı topları düşününce,attığı o rahat pasları... müthiş bi ortasaha olucağını düşünüyorum.ama forvet arkasında bi görelim.

İnşallah, tarzı Arda'yı andırıyor ama kendini çok geliştirmesi gerek, Arda'daki oyun aklı Emre'de yok henüz, adam geçmeyi de pek beceremiyor. Zaten Arda'nın da ideal yeri orta sahanın önüydü, Rijkaard 10 maç üst üste haybeye oynatmadı onu o pozisyonda.

Bence Olcan ve yabancı sol bek alınacak.

Hakan-Riera yerine Taiwo-Olcan mesela. Emre Çolak geçici bi çözüm Riera'nın formsuzluğuna.

İnşallah, tarzı Arda'yı andırıyor ama kendini çok geliştirmesi gerek, Arda'daki oyun aklı Emre'de yok henüz, adam geçmeyi de pek beceremiyor. Zaten Arda'nın da ideal yeri orta sahanın önüydü, Rijkaard 10 maç üst üste haybeye oynatmadı onu o pozisyonda.

emre çolak en çok çalım atmayı sever. altyapıda onu izleyenler bilir. solkanada hapsedersen tabiki göremezsin o çalımları. kaleye dikine gidebilir. teknik,hızlı ve çabuk çünkü.ama dediğim gibi ortasahadaki 2linin önünde ya da forvet arkasında görmeliyiz önce.

Emre Çolak bence hızlı falan değil sadece biraz çabuk, fuleli falan değil yani. kanat oyuncusu da değil aslen göbek oyuncusu. Mentalini geliştirmezse önü çok açık değil.

Emre Çolak bence hızlı falan değil sadece biraz çabuk, fuleli falan değil yani. kanat oyuncusu da değil aslen göbek oyuncusu. Mentalini geliştirmezse önü çok açık değil.

[video=youtube;1sntWVPWvDg]https://www.youtube.com/watch?v=1sntWVPWvDg[/video]

emreyi 3-4 maç izlemek lazım ya göbekte ya da forvet arkasında. hızını görürüz o zaman.ben altyapıdaki halinden bahsettim. mağlum 3-4 maç arka arkaya oynamadı hiç GS da...1.19 a dikkat.

Üst Alt