Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)

Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)

sanırım bizim taraftarlar bu işin ciddiyetinin farkına varamamışlar transferden başka birşey konuşulmuyor stad elden gidiyor kimsenin haberi yok. daha kötüsü sürekli sansiro gibi ortak kullanın diyecekler ozaman yapılan transferlerin hiçbirşeyin anlamı kalmaz. merak ediyorum bu tinerciler iflas etmişken nasıl kendileri stadı yapacaklar yapamayacaklar onlara bir söz verilmiş arenayı artık ortak kullanacaksınız diye adamların da işine gelecek tabi ki. eğer yapacak olsa bile 10 yılda bitiremezler. ayrıca madem yapacaklar neden hala kazma vurulmadı inönüye. hepsi oyun arkadaşlar lütfen kulübü mail yağmuruna tutalım stad elden gidiyor yazıktır ya

isterlerse olimpiyat stadını yıkıp yeniden inşa etsinler. onu bunu bilmem. ama stadımızı kimseye bırakmayız. benim oturduğum koltuğa bana onlarca yıldır küfreden adam da mı oturacak? benim stadımı evi mi belleyecek? yok öyle şey! beşiktaş nereye gidiyorsa gitsin ama stadımıza salça olmaya kalkmasın.

bizim stadı kimseye bırakmayız. benim oturduğum koltuğa bana onlarca yıldır küfreden adam da mı oturacak? benim stadımı evi mi belleyecek? yok öyle şey! beşiktaş nereye gidiyorsa gitsin ama stadımıza salça olmaya kalkmasın.

gönül öyle ister renktaş ama gelinen nokta yapılan açıklamalar başkanın 1 kere bile olumsuz konuşmaması bakanın açıklamaları birçok şeyi gösteriyor

Alın siz bir felaket senaryosu....

Dolmabahçe yi ele geçirme operasyonudur bu olay...

Ne denildi ? Kazılan yerlerden tarihi eser çıkarsa tek kazma vurulmaz oraya stada falan izin vermeyiz !!!

Göstermelik bir stad inşaatı başlanacak o sırada göstermelik bir tarihi eser çıkacak.. bitti gitti bjk nin eski ve yeni stadı...

Bir yer gösterilecek tıpkı Aslantepe gibi dandirik bir stad yapılacak 25-30 bin kişilik... tabi bu olaylar 2-3 sene sürer...

Bu senelik Arena'yı peşkeş çekecekler .. seneye bizimde gönlümüzü almak için başka yere gidecek bjk..

Durduk yere Olimpiyat stadının bakıma alınması komik değil mi ? kullanılmayan bir stadın neresi eskimiş de bakıma alınıyor. ?

BJK li tinerciler düşünsün.. 1-2-3 bilemedin 4 sene bizim stadımızda oynasınlar ondan sonra yetim gibi kalacaklar ortada stad yok hiçbirşey yok..

Hükümet Arena 'yı sahiplendiğinden [burda küfür etmediğim için kendime tebrikler :005: ] bjkyi orda oynatmakta kararlı.

Ama bizim yöneticilerimiz [aynı zamanda başarılı iş adamları] hükümetin karşısında dimdik durup hakkımızı yedirmezse kimse o statta oynayamaz [ki bence bjkye verecekler Arena 'yı]

Alın siz bir felaket senaryosu....

Dolmabahçe yi ele geçirme operasyonudur bu olay...

Ne denildi ? Kazılan yerlerden tarihi eser çıkarsa tek kazma vurulmaz oraya stada falan izin vermeyiz !!!

Göstermelik bir stad inşaatı başlanacak o sırada göstermelik bir tarihi eser çıkacak.. bitti gitti bjk nin eski ve yeni stadı...

Bir yer gösterilecek tıpkı Aslantepe gibi dandirik bir stad yapılacak 25-30 bin kişilik... tabi bu olaylar 2-3 sene sürer...

Bu senelik Arena'yı peşkeş çekecekler .. seneye bizimde gönlümüzü almak için başka yere gidecek bjk..

Durduk yere Olimpiyat stadının bakıma alınması komik değil mi ? kullanılmayan bir stadın neresi eskimiş de bakıma alınıyor. ?

BJK li tinerciler düşünsün.. 1-2-3 bilemedin 4 sene bizim stadımızda oynasınlar ondan sonra yetim gibi kalacaklar ortada stad yok hiçbirşey yok..

bu felaket senaryosu değil hatta iyi bir senaryo bile denilebilir. felaket olan bjk bu stadı yapamaz kendi parasıyla devlet dolmabahçedeki araziyi alır kullanır tinercilerede gidin arenada ortaklaşa oynayın der inter milanda ortaklaşa oynuyor der işte olası ve ne felaket senaryo bu olsa gerek.

Hükümet Arena 'yı sahiplendiğinden [burda küfür etmediğim için kendime tebrikler :005: ] bjkyi orda oynatmakta kararlı.

Ama bizim yöneticilerimiz [aynı zamanda başarılı iş adamları] hükümetin karşısında dimdik durup hakkımızı yedirmezse kimse o statta oynayamaz [ki bence bjkye verecekler Arena 'yı]

peki sen inanıyormusun acaba buna. başkana dikkat et hiç öyle birşey sözkonus bile olamaz kabul etmeyiz dediğini gördünmü. her açıklamasında tinercilerden teklif gelmedi gelirse oturur düşnürüz yok genel kurura gideriz bir çok şey söyledi ama stadı vermeyiz diyemedi.

Biraz önce Suat Kılıç'ın bu konudaki röportajını izledim. Yazılacak çok şey varda burda yazılamıyor malesef.

İbb'yi kasımpaşa'nın stadına iterler. Kısacası bjk'ye Arena yolu açılmış oldu.

Olimpiyat olmaz ise 3 Alternatif var.

Yusuf Ziya Öniş Stadyumu (10.000)

Recep Tayyip Erdogan Stadyumu (15.000)

Zeytinburnu Stadyumu (16.000)

Kaynak: Stad Arama TFF

Birsürü Stadyum var, en kötü mevcut stadlarin birisinin kapasitesini arttirsinlar. Arena olmaz.

Bjk'yi Arena'ya yerleştirmişler gibi görünüyor. Hayırlı olsun, çıkmaları en az 10 seneyi bulur.

Ünal Aysal'a kalırsak işimiz yaş, İnan Kıraç beyefendiden bir hamle bekliyoruz.:tiphat:

Olimpiyat olmaz ise 3 Alternatif var.

Yusuf Ziya Öniş Stadyumu (10.000)

Recep Tayyip Erdogan Stadyumu (15.000)

Zeytinburnu Stadyumu (16.000)

Kaynak: Stad Arama TFF

Birsürü Stadyum var, en kötü mevcut stadlarin birisinin kapasitesini arttirsinlar. Arena olmaz.

sorun bence stad kapasiteleri ve nerde oynanacağı değil bu işin içinde uzun vadeli çakallıklar var. ayrıca arenada oynatılmak istenmeleri iflasa giden tinercilerin arenadan hatı sayılır hasılat edecek olmaları nedeni var. ve ence arenada oynalarsa birdahada çıkmazlar ordan sansiro olayı gibi. adamlar şimdiden dillendirmeye başladılar. bu işte çok büyük çakallıklar var. umarım yönetimimiz korkmaz akıllı davranır ve dik durur. millet hala transfer konuşuyor ama bu olay çok ciddi ve telefisi olmayacak zararlara neden olabilir.

Üst Alt