Ön Çapraz Bağ Yırtılması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ön Çapraz Bağ Yırtılması

Cevap: Ön Çapraz Bağ Yırtılması

geçmiş olsun renkdaş keşke oynamasaydın halısahada sınav öncesi ama olanla olmuşa çare yok.

Öncelikle geçmiş olsun. Bende halı sahada maç yaparken sakatlanmıstım. 1 yıldan beridir devam ediyor benim sakatlık. Çok kötü birşey umarım tez zamanda iyileşirsin.

Onur kusura bakma son mesajda kaynamış, yeni farkettim mesajını teşekkür ederim.

Sanada büyük geçmiş olsun.

Yeni gördüm konuyu,geçmiş olsun.

Kalkıp maça devam etmen risk ti zaten.Benimde sağ arka adelem yırtılmıştı 3-4 yıl, önce yürümekte bile zorlanırken kalkıp devam ettim maça sonra da 1-2 haftamı kaybetmiştim.Sağlık herşeyden önemli...

Kardeşimin de sol ön çapraz bağı maç esnasında tamamen koptu maalesef. Aynı sakatlığı yaşamış forumda aktif olarak üye olan arkadaşlar var mı?

6 ay önce ameliyatını olduğum rahatsızlık. bu bağı koparmayan bu acıyı anlaması imkansız.

Bu arada önce yırtık oldu 1 sene ara verdim dizi güçlendirdim. sonra maça devam bu sefer tam koparttım. Allaha şükür ameliyat olduk bilgi isteyene verilir yeterince tecrübe ettik

Üst Alt