Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli Oldu

Beyler, biliyorum, hepiniz defansimizin lesh oldugunu düsünüyorsunuz. Bende öyle düsünüyorum. Ama cidden. Hirvatistanin defansi bizden cok daha lesh. Adamlarin 2-3 tane etkili isimleri var önde, onlarda korkulacak isimler degil.

Bu maci kazanmamiz sart.

Arda, Emre ve Buraktan cok sey bekliyorum. Ayrica Egemenin bir kafa golü atacagini düsünüyorum. :D

sabri orta saha oynamamalı sırf koşuyo pres yapıyor diye orta saha yapmak saçmalık

Sabri de kendi mevkisinde oynamalı. Gökhan milli maçlarda bir halta yaramıyor.
Şu görevi Topuz çok iyi yapardı. Adamı kadroya bile çağırmıyorlar. Bazı oyunculara takıntılar var çok belli oluyor. Topal2Sabri yerine Topuz olması gerekirdi. Topuz yapacağını Sabriden bekliyorlar.Gerci adamı kadroyada çağırmadılar.Topalada yazık oluyor.erinde olsam milli takımı kısa süre askıya alırım. Topal yedek bekler Aurellio onbir başlar küfür gibi:sopa:

Neyse, büyük ihtimal maçı kazanamayacağız. Hani bazen sert bir çıkışla teknik direktörden daha mı fazla biliyorsunuz diyorum ya; artık Sabri'yi orta sahada oynatan teknik direktörlere karşı gösterilen bu tavır için böyle bir söylemde bulunmayacağım.

Beyler, biliyorum, hepiniz defansimizin lesh oldugunu düsünüyorsunuz. Bende öyle düsünüyorum. Ama cidden. Hirvatistanin defansi bizden cok daha lesh. Adamlarin 2-3 tane etkili isimleri var önde, onlarda korkulacak isimler degil.

Bu maci kazanmamiz sart.

Arda, Emre ve Buraktan cok sey bekliyorum. Ayrica Egemenin bir kafa golü atacagini düsünüyorum. :D
Bedne onu yazacaktım.

Vida-Shildenfeld-Simunic-Pranjic onların savunması bizden lehs, Tamta Burakın istediği savunma tibi araya iyi toplar atarsak çok pozisyon buluruz.

Gökhanin yerine Sabri,Sabrinin yerine Topuz oynatilmaliydi,belki Sabri kanatta,Hamit icerde oynayabilir.

Sabri öyle bir adamki,tam bundan bisey olmaz diyorsun,müthis maclar cikarmaya basliyor,iste budur diyorsun,hayal kirikligi basliyor.

Sanki deplasmana skoru korumaya gidiyoruz kesinlikle çok defansif bi kadro.

Sabriden orta saha olmaz, yani şimdi hırvatistan ataklarına karşı faydalı olacaktır presi ama ya top ona geçince?

İlla pres yapacak bir orta saha koymak istiyorsanda Mehmet Topuzu koy, M.topalı koy Hamiti koy.

Giray ve Egemen uyumu geçensene çok iyi idi..En gol yiyen ekiplerdi. Hocayada burda hak veriyorum. Serveti oynatsa yine laf sokan olacaktı.

Rakibin savunması bizden dahada kötü durumda..Kazma shildenfeld oynuyor.

Yanlız gol yememek önemli, takımı ne ofans nede defansif çıkaracaksın. Gol yersen tur gider.. gol yeme 0-0 kal yine iyidir.

Yeter ya yazıklar olsun .Sabrinin ortasaha oynaması nerden çıktı ? Adam her topu öldürüyor yahu .Koca ülkede ortasaha mı kalmadı ? Valla kaybedersek Hiddinke de Oğuza da çok pis küfrederim .

Buragin,Ardanin,Hamitin,Emre ve Selcugun birarada oynadigi kadro nasil defansif oluyor anlamadim,

Neyse benim umudum var Gökhan son dakikada Milli şok yapacaktır gene sektirmez Sabri beke geçer M.Topal orta sahaya

Üst Alt