Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli Oldu

Hamburgun son maclarini izledin mi?? ben hepsini izledim. Gökhan takimin en cok kosan isimlerinden. bir kanat oyuncusu ikili mücadelelerin 95% kazaniyor. daha ne olsun? bastigi adami anindan bozuyor. Sabri gibi bir deri bir kemik degil.
Alman maçında izledim. Topu ileri götürüyor geri gelmiyor. Gökhan Töre tercihi için Hiddink'i yerden yere vuramam. Şu Sabri daha iyi şekilde kullansa çok iyi onbir çıkarmış diyecektim.

--------------Burak------------

Arda----------------------Hamit

---------Emre------Inan---------

-------------Topal--------------

Balta----Egemen---Giray-----Gönül

-------------Volkan----------

cok mu zor su 11'i cikarmak.

----------------------Volkan------------------------

Sabri--------Giray(ömer)-------Egemen---------Hakan

-------------------Selcuk inan---------------------

------------Hamit---------------Emre--------------

Arda---------------------------------------Ozan Ipek

-----------------Burak----------------------

Bir kerem Modric'e adam markaji uygulamak lazim. bunun icin en uygun isim Topal. baska bir oyuncu da yok zaten.

----------------------Volkan------------------------

Sabri--------Giray(ömer)-------Egemen---------Hakan

-------------------Selcuk inan---------------------

------------Arda---------------Emre--------------

Kazım---------------------------------------Gökhan Töre

-----------------Burak----------------------

Giray 1.89 boyunda. nasil kisa oluyor?? normalde ben stoperde Ömer'i oynatirim ama madem deneyim fln diyor Hiddink ozaman tek tercih Giray. Egemen ile uyumlari asikar.

Sabri yerine Gökhan Töre'nin oynaması lazım.Arda ve Hamit ağır oyuncular.Gökhan gibi hızıyla defansın dengesini bozabilecek bi adama ihtiyacımız var.

........................Volkan

Gökhan........Servet.......Egemen.......H.Balta

Hamit.........Selçuk İnan.....Emre.......Arda

...............Burak..........Umut

Çıkın kardeşim şu kadroyla dağıtın ortalığı. Giray tercihi bu maç için yanlış olabilir. Tecrübesiz ve hata yapma ihtimali yüksek bir oyuncu.

Servet'in mi hata yapma olasılığı az yani? Gomez bile belini kırdı adamın. Servet hata yapacağına Giray yapsın, Serdar Aziz yapsın, Semih Kaya yapsın.

Giray iyi tercih şu anda stopere laf edecek durumda değiliz.Gayet iyi tercihler.

Sabri yerine Gökhan Töre'nin oynaması lazım.Arda ve Hamit ağır oyuncular.Gökhan gibi hızıyla defansın dengesini bozabilecek bi adama ihtiyacımız var.

Bence de Gökhan iyi gider ama Sabri'nin dinamizminden defansa daha yönelik oyunundan faydalanarak hızlı hücumları kesmek adına Sabri'yi deniyor bence.

Hiddink'i koruyan,destekleyenler vardi forum da,onlara sorsak Sabri'nin orta sahada oynatilmasini onlar bile ne yapiyor bu adam der normalde.

Mac oncesi konusmasindan felan herseyden belli oluyor ki kendi yari sahamizda bekleyecegiz.

Duygularla degil taktik uygulayacagiz felan dedigine göre kendi yari alanimizda bekleyecegiz,sabri bilincsiz bir sekilde pres yapacak ve kaptigimiz toplarla Burak'a ara paslari atilacak.

Duygularimizla oynasak 2008 de oynadigimiz gibi saldiririz.

Servet'in mi hata yapma olasılığı az yani? Gomez bile belini kırdı adamın. Servet hata yapacağına Giray yapsın, Serdar Aziz yapsın, Semih Kaya yapsın.

Servet hayranı değilim ama bu tür maçlarda tecrübe önemlidir. Bunun için Servet diyorum. Bahsettiğin Serdar Aziz daha dün Ümit Millide oynadı bugünde A Millide oynaması düşünülemez herhalde. Sonraki zamanlar için söylüyorsan başka. Ben bu maçtan bahsediyorum.

Hiddink'i koruyan,destekleyenler vardi forum da,onlara sorsak Sabri'nin orta sahada oynatilmasini onlar bile ne yapiyor bu adam der normalde.

Mac oncesi konusmasindan felan herseyden belli oluyor ki kendi yari sahamizda bekleyecegiz.

Duygularla degil taktik uygulayacagiz felan dedigine göre kendi yari alanimizda bekleyecegiz,sabri bilincsiz bir sekilde pres yapacak ve kaptigimiz toplarla Burak'a ara paslari atilacak.

Duygularimizla oynasak 2008 de oynadigimiz gibi saldiririz.

Halbuki geride bekleyerek boşu boşuna rakibe özgüven sağlıyoruz .Teşbihte hata olmaz maçın ilk 30 dakikasında kudurumuş köpek gibi saldırsak o atmosferde Hırvatları dağıtırız.Ama onlarada oynama şansı tanıyınca maça ortak ediyoruz herifleri .Almanya bizi bu kadar rahat yenemzdi Fatih Terim yada Mustafa Denizli teknik direktör olsa .Belki farklı yeniliriz Fatih Hoca tarzı teknik direktörlerle ama farklı yenme ihtimalimiz daha yüksek.Ki Hırvatlarda Modric ve Srna dışında bence oyuncu yok .Bizim kadromuz her şekilde onlardan iyi.

Üst Alt