Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli Oldu

sabri hariç kadro fena degil, ama sabrinin orta sahadaki hatalari maçi kaybettirebilir

Cevap: Onbirimiz Belli Oldu

Takım fanatizmliğine gerek yok bu hususda

Ben olsaydım Topuzu kadroya alır sabrinin yerine o konumda topuzu oynatırdım.

Ha topuzu almıyormuyum o zaman sabriyi sağ kanada çeker hamiti içte oynatırdım.

Olmamış..

gh1l.jpg

Rakipte: Rakitic, Corluka, Maznukiç, Jelavic, Eduardo sarı kart sınırında

Bizde ise ; Emre Belözoğlu, Servet Çetin, Hakan Kadir Balta, Kazım Kazım, Sabri Sarıoğlu, Arda Turan, Selçuk Şahin, Burak Yılmaz ve Hamit Altıntop, maçta da sarı kart görmeleri halinde, rövanşta sahaya çıkamayacak.

ozaman bu adamlar rövanşta %94 ihtimal yok

Alman maçında izledim. Topu ileri götürüyor geri gelmiyor. Gökhan Töre tercihi için Hiddink'i yerden yere vuramam. Şu Sabri daha iyi şekilde kullansa çok iyi onbir çıkarmış diyecektim.

Geldi geldi kaç kere hem de:) Gökhan belki tecrübesiz olduğundan dolayı böyle bi maçta risk almak istememiştir Hiddink efendi. Ama Sabri'nin orta saha oynamasını hazmedemiyoru hala. Kranjcar- Modric- Rakitic gibi adamlara karşı Sabri gerçekten çok denk:b5: Ayrıca yan toplarda da feci sıkıntı yaşarız gibime geliyo.

Sabri daha bu hafta orta saha oynayamamış. Gökhan Gönül şu anda LEŞH. Neden Sabri sağ bek oynamaz hayret ya

kaleleri sasirmasin da :D

Hiç komik değil. Saygı duyulması gereken bir isim Sabri. Ne kadar küfür yedi Galatasaray taraftarından ama yılmadı adam hep çalıştı hiç küsmedi elinden geleni yaptı.

Hiçbir zaman sakatlığım var diyerek Milli takımdan da kaçmadı. Türkiye'deki en iyi sağbektir ve gözümde çok değerlidir kendisi.

Sabri ortasaha :S Hadi deplasman da olsak anlarım pres yapsın diye filan. Zaten büyük ihtimal Hırvatlar kapanacak.

Üst Alt