Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli Oldu

oyun sistemimiz

at finke misali at burağa

gjhp.jpg

Burak dışında defans arkasına koşu yapabilecek oyuncu yok. Pas verebilecek bir sürü oyuncu var ama süratli oyuncu yok. Sabrinin yerine neden Töre oynamaz anlamak mümkün değil. Sabrinin orta sahada rezil oynadığını düşünemiyorlar mı geri zekalı dar vizyonlular. Yazıklar olsun.

Gökhan Töre'nin son maçlarını izleyen bile yoktur teknik heyet içinde amatörce yönetiliyor Milli takım.

Ya Selçuk Burağa xavivari bi pas atacak ya Arda 10-15 kişiyi çalımlayacak ya da Hamit orta sahadan atacak.Başka türlü gol atamayız bu kadroyla.

Volkan

Gökhan Egemen Giray Hakan

Gökhan Hamit Selçuk Emre Arda

Burak​

En azından bu daha iyi olurdu.

yine sabri orta saha insani deli ediyor bunlar ya ulan su adami orda oynatmayin berbat oynuyor iste orda körmüsünüz arkadas

Allah belamı versin ki şu an gidip 2 oynuyorum. Allah belanı versin Hiddink, allahın gerizekalısı, insan biraz teknik direktörü olduğu ülkenin takımlarını izler. Sabri ve Orta saha nedir lan nedir? Kovulmak mı istiyorsun ne yani. Elersek de elenirsek de sgit

selcukun yerine topal sabrinin yerinede selcuk oynamasi lazim

eger böyle cikarsak isimiz cok zor

ya biz anlamiyoruz futboldan yada bile bile yapiyorlar anlamiyorum arkadas

Cevap: Onbirimiz Belli Oldu

Bu Hiddink ne kadar ... bir teknik direktor yahu, Sabri orta saha'da berbat oynadigi halde ki bunu cok iyi biliyor adami yinede orta alanda oynatacak.

Ben buna takimi sabote etmek derim arkadas, kim ne derse desin Hiddink efendi elenmemiz icin cok cabaliyor.

Üst Alt