Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

Cevap: Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

O iş zor.

Servet'e karşılık Onur ha ?

Bu size mantıklı geliyor mu, Servet iyi futbolcu olsaydı bize önermezdiniz zaten.

Hoş geldin Trabzonlu kardeşim. Madem Servetle sizi kandıramıcaz :) yanında Gökhanı verelim olmadı ayağınız alışsın diye Aykut+Hakan+Çağlarıda veririz maksat dostluğumu bozulmasın ;)

O iş zor.

Servet'e karşılık Onur ha ?

Bu size mantıklı geliyor mu, Servet iyi futbolcu olsaydı bize önermezdiniz zaten.

Bizim Asıl ilgimiz Burak Yılmaz için... Selçuk, Ceyhun ve Albayrak yöntemi ile aklı çelinmeye çalışılıyor ama zor bu transfer.. Hem Trabzon satmaz hemde sezon başı Burak Trabzona borcum var demişti.. Onur ilede ilgileniyoruz...Bekleyip göreceğiz ama ben zor diyorum...

Bizim Asıl ilgimiz Burak Yılmaz için... Selçuk, Ceyhun ve Albayrak yöntemi ile aklı çelinmeye çalışılıyor ama zor bu transfer.. Hem Trabzon satmaz hemde sezon başı Burak Trabzona borcum var demişti.. Onur ilede ilgileniyoruz...Bekleyip göreceğiz ama ben zor diyorum...

Satacak olsalar bile 10 Milyondan açarlar kapıyı. Ama gelse süper olur, Selçuk kendini bulur.

Ben Burakı istemiyorum. Umarım linç edilmem :) Onuru ise yalan yok Trabzonda ilk gördüğümden beri nerden buluyorlar bu çocukları diye kıskanmadım desem yalan olur.

Bize güzel bi Selçuk kazığı attınız tutuğu takım GS olduğu için aklını çeldiniz ama bu sefer yemez yani, bizde İstanbul'a futbolcu satmak gibi bir alışkanlık yok.

Ceyhun'u kapının önüne koyduk siz aldınız Engin'ide kovarcasına sattık, bence fazla alıştınız :)

Burak'ın sözleşmesinde özel bir madde varmış Talha.. Gitmek isterse Trabzon mecbur vermeye... Ama Burakın Trabzondan kopması için Trabzonun bu seneyi kötü geçirmesi lazım...

Trabzon ligi 6. falan bitirip Avrupa Kupaları'na hak kazanamazsa bile Burak ayrılmak istemeyebilir ama Trabzon yönetimi insaflıysa "gidebilirsin" der. Umarım gelir.

Selçuk'suz Burak hiç dediniz Burak'sız Selçuk hiç çıktı, hani ben asist filan görmüyorum artık namı diğer Xavi Selçuk'ta :)

Burak'ın sözleşmesinde özel bir madde varmış Talha.. Gitmek isterse Trabzon mecbur vermeye... Ama Burakın Trabzondan kopması için Trabzonun bu seneyi kötü geçirmesi lazım...

Bu konuyu herkes eksik biliyor.

Burak'ın sözleşmesinde sadece Avrupa için 10 milyon euro getiren olursa gidebilir maddesi var bu madde yurt içi için geçerli değil.

Bırakta kulübümüzde olan biteni bilelim, bunu bilmek için Yönetici olmaya gerek yok Yönetcilerimiz gerekli bilgilendirmeyi yapıyor zaten.

Selçuğa Laf yok. Adam ön libero Xavi yada 10 numara değil. Bazı şeyler alışkanlıkla olur. Tıpku Selçuk-Burak ikilisi gibi. Milli maçta Burağa ezbere attığı pası hatırlatırım sana

Selçuk'suz Burak hiç dediniz Burak'sız Selçuk hiç çıktı, hani ben asist filan görmüyorum artık namı diğer Xavi Selçuk'ta :)

Üst Alt