Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

Cevap: Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

leo franco benim gözümde su an kalemizi koruyacak en iyi kalecidir bir maçta hatalı oynadı diye hemen kalecimizi suclamak bence normal bişey değil Ufuk'a gelince zaman zaman sans bulmalıdır özellikle Türkiye kupasında kale onun olmalıdır

leo dan daha kötü olmayacağı kesin en azından denemiş oluruz bi süre...

Ufuk henüz Leo kadar ayağına hakim olamadığı ve topu iyi oyuna sokamadığı için Rıjkaard'ın ona kupa maçları dışında şans vereceğini sanmıyorum.

Fener maçında geri pas, penlatı hakkında Rijkaard'ın Leo Franco yorumu:

"Leo Franco top tekniği iyi bir futbolcu. Böyle bir pozisyonda kaleciye geri pas gitmişse 2 stoperinizin mutlaka açılması ve kendini göstermesi lazım. Çünkü kaleciye seçme şansı bırakması gerek. Ya pas verecek ya uzun top atacak. Bunlar olmayınca Leo Franco kötü bir top attı, bunu da kabul etmek lazım. Ayrıca şunu da eklemem lazım. Bu pozisyonu Fenerbahçe’ye biz hazırladık. Çünkü burada takım disiplini takım organizasyonu ile ilgili bir şey konuşamazsınız. Bu pozisyonu resmen biz kendi ellerimizle verdik. Onun haricinde bir kez daha seyrettim penaltı pozisyonunu. Ben penaltı değil gibi düşünüyorum. Gerçekten maçtan sonra bunları konuşmak yersiz ama penaltı olmadığını düşünüyorum."

:rolleyes::tiphat:

Yediğimiz gollerde Franco'nun suçu yok. Savunma hataları ve orta saha-savunma hattı arasındaki uyumsuzluk nedeniyle gol yedik büyük ölçüde. Takım düzeldikçe Franco'ya da övgüler gelecektir zaten. Ufuk içinse ilk 11 henüz erken. En azından bu sezon yedek oturmalı.

beyler kalecilik tecrübe ister. Leo Franco Arjantin milli takımının kaleciliğini yapmış uzun yıllar La Liga' da oynamış. Yarın öbür gün UEFA' da çeyrek finale çıksak deplasmanda oynasan Ufuk denen arkadaş o maçı kaldırabilir mi? Sonra Volkan denen hıyarın Schalke maçında fenevi yakması gibi olursun. Bi çuval incir berbat olur.

Tamam kardeşim defans mefans kötü de, bu adam da bir top tutsun yahu.Mallorcaya 4 tane tıktığımızda bu ne fena kaleciymiş demiştim. Seneler geçti hiç bir değişim olmamış. İyi kaleci kötü defansa rağmen takımını arada sırada ipten alabilen kalecidir. Boy pos yerinde maşallah ta gerisi fıs, Ufuk Ceylan'ı pek izlemedim, yerine geçmeli mi bilemem ama şurası kesin ki Aykut,Orkun, De Sanctis, Franco.. Kaleci krizimiz Barcolananınkini aştı.

Franco bir yabancı ve yedek kalması için alınmadı oynamaya devam eder.

leo franco çok iyi bir kaleci olmayabilir, ama kötü kaleci de olmadığı kesin. bilmem farkında mısınız ama leo'ya gelen geri paslar fb ya da bjk'deki gibi taca gitmiyor biz de. haa ben bi ufuk ceylan hayranıyım çok iyi bir kaleci olduğuna ve de olacağına inanıyorum. o oynasa da çok mutlu olurum yani. hatta aykut'a bile lafım yok oynarsa. kalecilerimiz kötü değil panik yapmayalım.

şimdi mondragonun kadıköyde yediği golleri koyucam ağzınız açık seyrediceksiniz

Ee ne oldu şimdi ?

2-3 maç daha gol yemezisek ya da 1 gol yersek oda bu sezonkiler gibi kaleci hatasından kaynaklanmaz ise bu konuyu açanlar ne yapacak ?

Bence yan topları çok zayıf bire birde etkili bir kaleci olabilir ama GALATASARAY a uzun zamandır yan topları iyi olan bir kaleci gelmedi. Ufuk' un denenmesi gerekiyor.

Ee ne oldu şimdi ?

2-3 maç daha gol yemezisek ya da 1 gol yersek oda bu sezonkiler gibi kaleci hatasından kaynaklanmaz ise bu konuyu açanlar ne yapacak ?

sanki pozisyon vardı da yemedi tuttu...hangi maçları izliyosunuz siz? :mad:sivas maçıyla dinamo maçında kalede ben de olsam gol yemezdim nereye gol yiyo? çerçeveyi bulan top yok zaten...ayrıca burdaki tüm tartışmalar takımın iyiliği düşünüldüğü için açılıyor durum değiştikçe ''ahahaha nolduuu'' tarzında çocukça cevaplar mantıksız!!!

Fenerbahçe maçı dışında büyük hata yaptığını görmedim. Normalde Frank Rijkaard ona topu elle oyuna sokmasını söylüyor, ama Fenerbahçe maçında yaptığı degajlar kısa düştüğü için maçta yenilginin baş aktörlerinden biri oldu.

Fenerbahçe maçı dışında büyük hata yaptığını görmedim. Normalde Frank Rijkaard ona topu elle oyuna sokmasını söylüyor, ama Fenerbahçe maçında yaptığı degajlar kısa düştüğü için maçta yenilginin baş aktörlerinden biri oldu.

Geri pas atma manyağı bizim defans. At taca falan. Kaleciye pres gelince kaleci de uzaklaştıramadı.

Ufuk'u daha önce izlemedim ama Aykut beğendiğim bir kaleci, Buca maçında da çok iyiydi. Ama Leo Franco varken ondan başkasının oynayacağını sanmıyorum lig ve avrupa'da.

Kaleciyle alakası yok Leo Franco gayet iyi genelde hatalı gol yemiyor hatta çoğu kez kurtardı bizi..

Sorun defansta,defansımız Avrupanın en rezil defanslarından biri hatta en rezil 10 defansı arasındadır..

Üst Alt