Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

Cevap: Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

Leo franco kaleci yalnızca

şu an için fazlası yok

Ben bu hafta forma bekliyorum zaten.:)

Açıkçası Rijkaard yapar.

yapmayın arkdaşlar biraz sabır tamam hataları vardır ama bekleyin biraz dün kim iyiydiki leo iyi olsun sabredin biraz.

Bucaspor maçında bir şans verilebilir, bu kadar genç bir adama GS kalesi teslim edilmez, kaldıramaz oranın ağırlığını.

Oooooh bir macta bütün takimi sildik defterden. Böyle devam edelim.

Sürekli geri pas yaparsan kaleci ne yapsın yer tabi o kadar gol.

Bari topu şişir kaleden uzaklaşsın.

Ufuk bizim 3. Kalecimiz. Eger Leo oynamassa Aykut oynar, bu sene ufukdan umudu kesin.Gelecek sene sezon öncesi kampda iyi perfomans gösterirse belki arada bi oynar ama bu sene icin cok zor.

Sanırım kupa maçlarında Aykut ve Ufuk şans bulmaya başlayacaklardır ama diğer maçlarda Leo varsa o oynar. 2.kaleci olması sorun teşkil eder, oynatılmak istenmiyorsa devre arası gönderilir ki sanmıyorum.

Leo Franco'ya hak vermek lazım tabi kide büyük oranda hatası var fakat maçta bütün futbolcularımız çok sıkıntılı ve gergindi. Takıma büyük oranda yansındı.Önce defans oyuncusu gerekli diye düşünüyorum.

Evet dün de gördük ki!!

Leo Franco tam bir facia çıktı. Ligde hiçbir kurtarışını veya oyuna %100 etkisini görmedik.

Kaleye gelen her top gol oldu. Bükreş bile kaleyi tutturduğu Tek şutta golü buldu.

Dün resmen maçı elleriyle fenere verdi.

1 Penaltı yaptırdı. 2 topu Alex'in önüne indirdi.

Yan topların 1 tanesini alamadı.

Her an gol yiyecek gibi durdu baktı.

Gerek fiziği gerekse o kadar uğraşa alınan bence Volkan dan çok daha iyi fiziğe ve kaliteye sahip Ufuk Ceylan a Rijkaard artık şans vermeli diye düşünüyorum.

Sizlerin de görüşlerinizi merak ediyorum.

gece gece şu topiği görmek biraz olsun moralimi yükseltti...kaleme güvenmek istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:( defans berbat olabilir ön libero berbat ötesi olabilir ama ulan bi maçta da maçın adamı kalecimiz olsun!!! çerçeveyi bulan her top gol olmasın lütfen ya:mad: ufuk nasıl bilmiyorum ama ona umut bağlıyorum:( ucuz diye kaleci mi alınır be! heryere para akıtıyoruz ama en önemli yere emanetçiler koyuyoruz...lütfen ufuk lütfennnnn...taffarelden sonra adam gibi kaleci göremedik şu takımda...morgan biraz ortalamaydı ama onun önünde cihan haspolatlı falan vardı yine de fena değildi...ama 2 yıldır saçmalıyoruz şu konuda

Sadece dün yaptigi hatalar yüzünden degil .

Simdiye kadar gösterdigi genel performansi göz önünde tutmak gerek.

A klas veya kurtarici kaleci olmadigi bilniyordu.

Fener maçında geri pas, penlatı hakkında Rijkaard'ın Leo Franco yorumu:

"Leo Franco top tekniği iyi bir futbolcu. Böyle bir pozisyonda kaleciye geri pas gitmişse 2 stoperinizin mutlaka açılması ve kendini göstermesi lazım. Çünkü kaleciye seçme şansı bırakması gerek. Ya pas verecek ya uzun top atacak. Bunlar olmayınca Leo Franco kötü bir top attı, bunu da kabul etmek lazım. Ayrıca şunu da eklemem lazım. Bu pozisyonu Fenerbahçe’ye biz hazırladık. Çünkü burada takım disiplini takım organizasyonu ile ilgili bir şey konuşamazsınız. Bu pozisyonu resmen biz kendi ellerimizle verdik. Onun haricinde bir kez daha seyrettim penaltı pozisyonunu. Ben penaltı değil gibi düşünüyorum. Gerçekten maçtan sonra bunları konuşmak yersiz ama penaltı olmadığını düşünüyorum."

Defans kalitesiz kaleci değil.

Fenerbahçe maçında yaptığı hatadan dolayı silinmemeli.

Buyrun buda Rijkaard'ın görüşleri...

--------------------------

50. dakikada Galatasaray pas oranizasyonunu yapamıyor ve bunun sonucunda defansımız hata yapıyor ve penaltıyla sonuçlanan bir pozisyon..

Leo Franco top tekniği iyi bir futbolcu. Böyle bir pozisyonda kaleciye geri pas gitmişse 2 stoperinizin mutlaka açılması ve kendini göstermesi lazım. Çünkü kaleciye seçme şansı bırakması gerek. Ya pas verecek ya uzun top atacak. Bunlar olmayınca Leo Franco kötü bir top attı, bunu da kabul etmek lazım. Ayrıca şunu da eklemem lazım. Bu pozisyonu Fenerbahçe’ye biz hazırladık. Çünkü burada takım disiplini takım organizasyonu ile ilgili bir şey konuşamazsınız. Bu pozisyonu resmen biz kendi ellerimizle verdik. Onun haricinde bir kez daha seyrettim penaltı pozisyonunu. Ben penaltı değil gibi düşünüyorum. Gerçekten maçtan sonra bunları konuşmak yersiz ama penaltı olmadığını düşünüyorum.

Edit : İki mesaj önce arkadaş koymuş. :)

Beyler hayal görüyorsunuz Ufuk şu anda 2. kaleci bile değil öğrenicek çok şeyi var

Sizin dediğiniz gibi olsa oynasa hata yapsa yine asacak keseceksiniz böyle kaleci olmaz vs. Ufuk için daha zaman var

Üst Alt