Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

Cevap: Ortalama 2-3 Gol Yiyen Leo Franco Yerine Ufuk Ceylan 11'e Alınmalı mı?

Şimdi Atilla Abi haklı olmaya haklı. Devre arasında fb'li 5 adam 4300 lerde iken bizim en çok koşan topçumuz 3800 ise bu maçtan bişey beklememek lazım. Kadroyu görünce bizi durdurup vurmayı planlıyor dedim. Ve bizde bu tuzağa düşdük. Ama orta sahayı Sarp-Barış-Topal üçlüsü ile kursaydık biz onların planını bozacaktık.

Ama maçta biraz tempoyu yakalamışken geriye oynayıp Leo nun aynı hatayı ikinci kere yapması penaltı getirdi. Gecen sene De Sanctis bu sene Leo Kaıköyde tutuklaşıyorlar.

sana katılıyorum.aynısını dün kahvede maç izlerken yanımdaki fbli arkadaşıma söyledim.yani rijkaard diyoruz da koskoca adam bunu çözemiyomu yahu.adamlar ilk yarı belli bala mala bir gol atcaklar.2.yarı biz saldırırken kontradan gelcekler.daum kadar çakal adam görmedim ya.kokainci filan ama işini yapıyo

Leo iyidir iyi, bir maçla adamlarımızı satmyalım. Ama oynamayı haketmeyenler var tabiki en başta Ayhan.

Kalede güven vermiyor adam. El bombası gibi. Ufuk en azından güven veriyor. Eminim Leo'dan daha iyi olacaktır.

Leo yu mu tartışıyosunuz ya ayıptır..

adam 2 hata yaptı diye dün bitirdiniz..

Ben Leo'nun çok hatalı gol yediğini görmedim.Hatta dün akşam oynanan maça kadar hatalı gol yediğini görmedim....Elimizdeki oyuncuları bir maçla harcamaya kalkarsak çok işimiz var...Elimizde sınırsız kaynak yok ki her kötü oynayan oyuncuyu atalım yerine yerisini koyalım....Ufuk iyi kaleci olacak..Fakat savunma zaaflarını çözmeden o da kaleye geçse sonuç çok farklı olmaz...Kazanacağımız bir oyuncuyu da kaybederiz....

franco nun aykut tan fazlası yokbunu son maçtaki performansına göre söylemiyorum, üzerine gelenleri tutmaktan başka birşey yapmıyor, yabancı kontenjanını boşuna doldurmasın, aykut şimdilik 1. kaleci, yedeğide ufuk olmalı, tabii zaman içinde ufuk 1. kaleciliğe geçer.

De sanctis 'ten tek farkı daha dengeli oluşu, 1 gün iyi 1 gün kötü değil...Hep kötü

kimse leo ya laf etmesin evet tabiki hatalar yaptı yapacaktırda ama buna sebep olanları konuşun önce servet çalım atma sevdasında sıkışınca dön leoya gökhan desen hakan desen ayhan desen hepsi aynı ayağındaki topu basit oynamak yerine artisli yapmaya çalışıyolar yeter be lanet olsun harbiden oyunu geriden kurmak bu değildir ki bizim defansın yaptığı yan top geri top elbet bi gün hata yapacaktı leo o da dün geceye denk geldi sezon başından beri bu şekilde yapıyolar şimdiye kadar hiç yapmamıştı..bence leo iyi kaleci sizde milletin gazına geliyorsunuz hep önünde oynayan adamlar pimi çekilmiş el bombası gibiler ne zaman ne yapacakları belli değil...herneyse bi takım bu kadr çok gol yiyorsa bu sadece kalecinin suçu değildir...unutmayın mondide geldiği sene 6 gol yedi izleyin bakalım kaçında hatalı gollerin çoğunda hatalydı o maçta ama şimdi yazarsınız mondi çok iyi kaleci diye azcık sabır unutmayın sadece feneve yenildik dünyanın sonu gelmedi...

Galatasaray taraftarı skor taraftarı değildir biz mağlubiyetlerden sonra kızarız oyuncularımıza üzülürüz ama sallamayız onlara futbolcu dövmeyiz dün gece olduğu gibi yenilsekte gider taksime takımımızı destekleriz....bence hepinizin verecek tek cevabı SEVDADANDIR !! olmalı

Bir kere Leo'nun yedegi Aykut, kadrolardan gorebileceginiz uzere. Ayrica Leo iyi. Onundekiler dandikse yapacak birsey yok.

Her maçta 3 gol yeniliyor diye sadece kaleciyi suçlamak çok yanlış bence...Savunma oyuncularının hiçmi hatası yok...Dün geceki maçta tek başına Kazım,Servet ve Gökhanla farenin kediyle oynadığı gibi oynadı...Ayhan bir sürü top kaybı yaptı...Bu hatalar zincirinde en az hatalı bence kalecidir...

Ne zamanki dogru durust savunmamiz olur, o zaman kaleciyi tartisiriz. Leo Franco cok iyi kaleci.

Leo'nun ne hatası vardı gollerde anlamadım. Sadece topu oyuna sokarken ki o da bu sezon ilk defa, hata yaptı. Leo, sweeper keeper denen tipte kalecidir. Futbolu güzel oynamak istiyorsak böyle bir sistem kalecisine ihtiyacımız vardı. Onu da bulduk. Hemen gol yedi diye adamı asıp kesmek tam bizim gibi Türk kafası durumu tabi. Madem gol yiyor diğeri gelsin.

Peki annem gelsin.

Leo Franco iyi niyetinin kurbani oldu;

Yoksa kimse merak etmesin yillarca La Liga da banko oyanayan bir kaleci sizden bizden fazla biliyor geri verilen pasi en uzaga dikmeyi.

Leo Franco takima top kaybi olmasin,hucuma dengeli cikilsin diye elinden geldigince sakin pas vermeye calisiyor.Burada da asil sorun Leo'nun degil ortadaki iki stoperin.Eger Gokhan veya Servet adam gibi orta saha elemanlarini besleyebilseler yada hepsini gectim Hakan ve Sabri'ye olumlu pas atabilseler Leo'nun topu iyi kullanma ozelligine sadece autlarda ve degajlarda ihtiyacimiz olurdu.

Ayrica gol yeme ortalamasina bakmis 2-3 demisiz de Leo degil Casillas gelse Ankaragucunden o 3 golu,Fenerden'de dunki gollerden 2 tanesini yerdi.Bu abarti bir ornek de degil..

Leo'nun ne hatası vardı gollerde anlamadım. Sadece topu oyuna sokarken ki o da bu sezon ilk defa, hata yaptı. Leo, sweeper keeper denen tipte kalecidir. Futbolu güzel oynamak istiyorsak böyle bir sistem kalecisine ihtiyacımız vardı. Onu da bulduk. Hemen gol yedi diye adamı asıp kesmek tam bizim gibi Türk kafası durumu tabi. Madem gol yiyor diğeri gelsin.

Peki annem gelsin.

Bir cumleyle her seyi ozetlemissin...

Üst Alt