ortalama uyku saatiniz? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ortalama uyku saatiniz?

İdeal Uyku Süreniz ??

• 5 saat

Kullanılan: 5 9.1%
  • 6 saat

Kullanılan: 12 21.8%
  • 7 saat

Kullanılan: 16 29.1%
  • 8 saat

Kullanılan: 9 16.4%
  • 8 saat ve üstü

Kullanılan: 13 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
renktsş ben 2. öğretim idim. sabah 5te yatardık ben 8-9 gibi kalkardım o zamanlar. kahvaltımı güzelce yapıyordum. bizimkilerin uyanması 16.00ı falan buluyodu. zaten derste 17.00 gibi başlardı. çocuklar 3-4 ay güneş görememişlerdi.

kaçta yatarsam yatıyım erken kalkıyorum. dün 4te yattım 7.15ti telefon ekranına baktığımda
İyi anlıyorum onları. Ben 5de yatınca rahatça 14/15 yaparım :D

Gerçi yat/kalk saatlerimi biraz değiştirmek istiyorum.

İş veya terminim yoksa ben biolojik saatime göre uyuyorum. Baykuş oldum içim geceleri sever, sabahlardan nefret ederim :D

Şaka maka 6 saat uyku altına düştüm vakit..o gün beni unut.

6-7 saat arası değişiyor.

Eskiden geceleri çalışmayı seviyordum ama o kadar kod yazdıktan sonra sabah geç uyanıp günün geri kalanı zombie gibi olunca bunu bıraktım. Bir de üniversitede öğrenciyken çok uyuşuk bir heriftim. Akşam 10da yatar sabah 9.30’daki derse bile yetişemezdim. Üniversite bittikten sonra geçti ama ne hikmetse. İneklemeyi severdim ama okula gitmek eziyet gibi gelirdi. Yerime imza attırır, notları alırdım arkadaşlardan onlara çalışırdım çoğu zaman.

Konuya tekrar dönersek en güzeli 11-12 gibi yatıp 6.30-7 gibi kalkmak. Çok sadık kalamıyorum ama ne zaman buna alışsam gün içi çok dinç oluyorum.

@Ahmet Özgün Güven

Ahmet rdaşımızı da kaybettik forumda ki Terimci sayısı inanılmaz azaldı.Olanlarda ya yöneticilikten atıldı ya cezai yaptırımlara maruz kaldı ya da en kötüsü soğutuldu..Tesadüf mü ? Hiç sanmıyorum

Organize ama amatör bir kötülük mü ? Bir ihtimal
terimi savunma konusunu becerebilirim. ahmet kadar olmasa da teknik bilgim vardir ne dersin? yarin baslayayim mi

Günlük rutinim vardır. 1.5-2.5 arası yatarım 5 buçuk- 6 arası kalkarım.
4 yıldır alarm kurmadım.
Manyak olduğum için değil tabi ben de uyumak istiyorum ama hep o saatlerde uyanıyorum sonra bi daha uyku hak getire.
Hafta sonlarından bie aynı tarife sürüyor. Uyuyan arkadaşları kıskanıyorum.

Üst Alt