ortalama uyku saatiniz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ortalama uyku saatiniz?

İdeal Uyku Süreniz ??

• 5 saat

Kullanılan: 5 9.1%
  • 6 saat

Kullanılan: 12 21.8%
  • 7 saat

Kullanılan: 16 29.1%
  • 8 saat

Kullanılan: 9 16.4%
  • 8 saat ve üstü

Kullanılan: 13 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Üniversitenin son yılında 2-3 gün hiç uyumayıp takılırdım sonra 18-20-23 saat deliksiz uyurdum. Lakin hiç 24 yapamadım, üzücü.

Son yıllarda 4.5-5 saat diyebilirim ortalama. Arada yine gömerim ama bir 16-17 saat.

ben 3-4saat uyuyorum. zaten daha fazla uyuyunca sarhoş gibi oluyorum. az uyku daha dinç hissettiriyor. sabah 5te yatıp 7de kalkarsam da dinç oluyorum da bu sefer de akşam 9da uyku çöküyor şiddetlice.

en iyisi 3-4 saat. zaten buna bi vücudunuz alışsın bi daha bırakamazsınız. vücut uyku aramıyor hiç

ben 3-4saat uyuyorum. zaten daha fazla uyuyunca sarhoş gibi oluyorum. az uyku daha dinç hissettiriyor. sabah 5te yatıp 7de kalkarsam da dinç oluyorum da bu sefer de akşam 9da uyku çöküyor şiddetlice.

en iyisi 3-4 saat. zaten buna bi vücudunuz alışsın bi daha bırakamazsınız. vücut uyku aramıyor hiç
Pek sağlıklı değil

Dokturum @Melih Peker de onaylanacaktır ki elbet bireysel farklılıklar olsa da 6-7 saat önerisi var tip dünyasında

yuh yav ne ettin renktaş ben 9 saat uyusam 3 gün kendime gelemem
Adım Ulu, Koala Ulu.

"
Koalalar günde 18-20 saat civarında uyur. Kalan zamanlarını ise yemek yemeğe ve çocuk bakmaya harcarlar. Ancak erkeklerin böyle bir işi olmadığından sürekli yemek yer ve uyurlar."

Genellikle 3-4 gibi yatarım gece ve 12gibi uyanırım. Öğrencilik (üni) hayatı

Adım Ulu, Koala Ulu.

"
Koalalar günde 18-20 saat civarında uyur. Kalan zamanlarını ise yemek yemeğe ve çocuk bakmaya harcarlar. Ancak erkeklerin böyle bir işi olmadığından sürekli yemek yer ve uyurlar."

Genellikle 3-4 gibi yatarım gece ve 12gibi uyanırım. Öğrencilik (üni) hayatı

renktsş ben 2. öğretim idim. sabah 5te yatardık ben 8-9 gibi kalkardım o zamanlar. kahvaltımı güzelce yapıyordum. bizimkilerin uyanması 16.00ı falan buluyodu. zaten derste 17.00 gibi başlardı. çocuklar 3-4 ay güneş görememişlerdi.

kaçta yatarsam yatıyım erken kalkıyorum. dün 4te yattım 7.15ti telefon ekranına baktığımda

Üst Alt