Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu!

Bak ne gördüm. O bana yoylladığın konunun 3. Sayfasında yedek alınsın demişsin. Sen de dememişsin ilk 11 de oynasın diye.

Yazdıkların bunlar:
Aydın Aslan Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşım kimse gelsin direk forvetin as oyuncusu olsun demiyor ki.Bizde istiyoruz KJH,Soldado tarzı forvetler

Fayda sağlayacağını düşündüğüm için uygun koşullarda kiralanmasını istiyorum.Bazı yorumlarda belirtilmiş Burak,Umut,Niasse rekabetinde adil bir ortamda ikisinide keser.

Bu arada Umut ne zaman o tarz goller atmış ben hiç hatırlamıyorum.İddia ediyorum öyle top sürüp,öyle vuruş tekniğiyle attığı 1 gol yoktur

Son düzenleme:
Bak ne gördüm. O bana yoylladığın konunun 3. Sayfasında yedek alınsın demişsin. Sen de dememişsin ilk 11 de oynasın diye.

Yazdıkların bunlar:
Aydın Aslan Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşım kimse gelsin direk forvetin as oyuncusu olsun demiyor ki.Bizde istiyoruz KJH,Soldado tarzı forvetler

Fayda sağlayacağını düşündüğüm için uygun koşullarda kiralanmasını istiyorum.Bazı yorumlarda belirtilmiş Burak,Umut,Niasse rekabetinde adil bir ortamda ikisinide keser.

Bu arada Umut ne zaman o tarz goller atmış ben hiç hatırlamıyorum.İddia ediyorum öyle top sürüp,öyle vuruş tekniğiyle attığı 1 gol yoktur

İkisinide keseceğini iddia etmişim bu mesajtan onu mu anladın ? :D

Burada Niasse özelinde değil insanlar Hamza'nın cahilliğine kızıyorlardı. Bilal, Güray ve Niasse dışında adam bilmeyen cahil Hamza yüzünden tepki gördü. Öyle bir ortam vardı ki Hamza Niasse dışında forvet gelmesini istemiyordu. Kaldı ki bu çapsız yönetim Niasse'ı da alamazdı.

İkisinide keseceğini iddia etmişim bu mesajtan onu mu anladın ? :D
Aydın anlamadığın şu. İyi bir forvetin alternatifi olarak alınmasına kimse tepki koymadı. As takımın forveti olarak alınmasına tepki verildi. Sen kendin de diyorsun yedek kalsın. Umut ve burakla kıyasladığında haklısın zaten. Mesele umut burak değil. Bir sonraki mesajında da yazmışsın işte umutu mu yedek görmek istersin diye niasseyi mi.. İkisini de keseceği öngörüsüne lafım yok zaten.

Aydın anlamadığın şu. İyi bir forvetin alternatifi olarak alınmasına kimse tepki koymadı. As takımın forveti olarak alınmasına tepki verildi. Sen kendin de diyorsun yedek kalsın. Umut ve burakla kıyasladığında haklısın zaten. Mesele umut burak değil. Bir sonraki mesajında da yazmışsın işte umutu mu yedek görmek istersin diye niasseyi mi.. İkisini de keseceği öngörüsüne lafım yok zaten.

Ben Ibrahimovic olayına başından beri inanmıyordum ki

Niasse gelsin diyen belli bir kesimde,bu saçma Ibo tarzı haberlere inanmadığı için gelsin adil ortamda ilk 11 oyuncumuz olur diyordu

Millette gaza gelip bizim forvetimiz bu olamaz Akhisarmıyız diyordu şimdi kıvırmayalım

Ben Ibrahimovic olayına başından beri inanmıyordum ki

Niasse gelsin diyen belli bir kesimde,bu saçma Ibo tarzı haberlere inanmadığı için gelsin adil ortamda ilk 11 oyuncumuz olur diyordu

Millette gaza gelip bizim forvetimiz bu olamaz Akhisarmıyız diyordu şimdi kıvırmayalım

Hamzanın çapsızlığından bunların hepsi. İbrahimoviç bir rüyaydı. Yeryüzünde en çok sevdiğim futbolcu. Ama en azından Huntelaar'ı bekliyorduk. Huntelaar ile kıyaslayınca Niasse gelsin ilk 11 oynasın, Huntelaar ya da o ölçekte başka biri gelmesin demediğinize göre neyi savunuyorsunuz :D
Olaylara çekimser kalıp, sonra twitçiler istemedi demek haksızlık olur. Koskoca forumdan 1 kişi bile çıkıp Niasse ilk 11 oyuncusu olarak alınmalıdır. Ne Humtelaar ı İbrahimoviçi dememiş. Anlatmak istediğim bu :asd22:

CaKDAJwXEAAG5sY.jpg

Ingliz takimlar kadar enayi takimlar yok.

Gelene gidene astronomik rakamlar ödüyorlar.

Ingiliz takimlari piyasaya tecavüz ediyorlar resmen. Orta sinif takimlar bile, utopik transferler yapmaya basladi. Adamlar basip, istedigi oyuncuyu, istedigi fiyata aliyorlar, sonucta para bok. ALim gücleri zaten hep yüksekti, ama artik sinir tanimiyorlar.

Üst Alt