Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D

Cevap: Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Yalnız çok iyi oynuyordu hakikaten. Işık var çocukta. Yeni Koca Yanak olmaya aday. :asd:

Mete yalnız psikolojik olarak çökmüş.

Osman cok tatlı hareketlerı fılan :asd: Sette 2 pedagogla calısılıyormus Osman ıcın :)

Mete'yı ruhsal cokuntuden buyuk olasılık bayan ogretmen varya o kurtarıcak bence.

Yani şimdi bende olsam Caroline derdim. :eek: Çünkü çok büyük bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum aile için. 3 tane büyük çocuğu var. :eek: Tabi karar verirken Caroline baskısı faktörünü de unutmamalı Ali. :eek:

Ama yanı cocuklar ne kadar buyuk olsa da etkılenır :eek: Osman en onemlı faktor bence :eek:

Yani şimdi bende olsam Caroline derdim. :eek: Çünkü çok büyük bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum aile için. 3 tane büyük çocuğu var. :eek: Tabi karar verirken Caroline baskısı faktörünü de unutmamalı Ali. :eek:

Öyle deme abi etkileniyor kendimden biliyorum...

Bu arada Caroline hic güzel degil...

Dizideki Ayten Karakteri Yani Dila Hanım...

Belki unutmuştur beni ama ben onu unuttum diyemem.. görse tanır belkim...

Kaçırdım la bu akşamki bölümü sonunu görebildim sadece. Cemile kraldır, acımaz Karolin.

İyi yaptı o şıllığa. Kocasında da suç var. Bre utanmaz herif. 4 tane çocuğun var senin, erkekliğe sığar mı hiç evliyken başka kadınla yatmak. :mad:

Üst Alt