Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D

Cevap: Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Bana suçu balıkçı üstlenicek gibi geliyor yada Ahmet'in arkadaşlarından biri. Cemile ve Ali söylemez doğruyu. Çakı bir erkeğin elinde duruyodu yanlış görmediysem.

İyiydi dünkü bölüm. Caroline yine az değildi ama :eek: öbür tarafta da 4 çocuk var.

Bana suçu balıkçı üstlenicek gibi geliyor yada Ahmet'in arkadaşlarından biri. Cemile ve Ali söylemez doğruyu. Çakı bir erkeğin elinde duruyodu yanlış görmediysem.

yeni fragmanı çıkmış cemile hapise giriyor.mete psikopata bağlamış yine babasına ''annemin hayatını mahvettin bende snin kini mahvedecem lannnnn'' diye bağırıyordu.şu an tv deki en iyi dizi açık ara.

Kendimi tutuyorum tutuyorum son dakika o velet çıkıyor ``Anneeeee```diye bağırıyor bende de film kopuyor.Psikolojimi bozdu bu dizi.:asd:Harika,gerçekten harika bir yapım.

Ya o değilde ben o kıza aşık oldum lan hani şu uniye giden varya :) Birde onun yanında salak bir kız var oda süper kız :D

Caroline, Cemile'yi hapise attırarak işlerin daha iyi gideceğini düşündü ama tamin ettiği gibi olmayacak.

Karolıne Ali'yı kazancagını dusunyordu ama kaybettı.

Bazı bolumlerde ınsanın pskilojisi bozuluyor

Üst Alt