Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D

Cevap: Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Televizyonda izlediğim tek dizi. Mükemmel bir dizi aynı zamanda. Umarım uzun süreler yayından kaldırılmaz.

Herkes Caroline'ye hayran oldu ama ben ise:

66568_160848230600616_142062375812535_422939_2945739_n.jpg

:)

Berrin ölemez.Ölürse Yaprak Dökümü'ne bağlarlar izlenmez o dizi.

Berrin sinirlenince çok güzel oluyor lan.Yirim.:eek:

Diziyi çok beğenerek izliyorum ama her bölüm aynı dramatik sahneler ve her dram sahnesinde Osman'ın bi yerlerden çıkması beni sinir ediyor. Seyirci bu çocuğu seviyor diye her sahneden çıkartmak mı gerekir? Yönetmen çıkarcılık yapma!

Ulan Osman, yardırdı yine. :eek: Bu arada Berrin ölmez ya asparagastır haber. :eek: Ayrıca ölürse zaten muhtemelen anneleri Caroline'in teklifini kabul edip hapistan çıkacak oradan biraz sürdürecekler. Ama ölmesin lan.

Televizyonda izlediğim tek dizi. Mükemmel bir dizi aynı zamanda. Umarım uzun süreler yayından kaldırılmaz.

Herkes Caroline'ye hayran oldu ama ben ise:

66568_160848230600616_142062375812535_422939_2945739_n.jpg

:)

Aynen. :ask:

Bu kadar kanal içinde,bu kadar dizi içinde,son 4 yılda doğru düzgün televizyon izlemediğim doğru düzgün bir yapımın çıkmadığı bir yerde beni uzun bir süreden sonra Salı günü gelsede Öyle Bir Geçer Zaman Ki'yi izleyim dedirten dizi.Alt yapı çok güzel,o dönemi harika anlatıyor.Oyuncular cidden çok iyiler.En güzelide ve en beğendiğim şekli hem gerçekten Türk ailelerinde olan şeyleri anlatıyor ve sol gençliğini çok güzel gösteriyor,anlatıyor.Dizide emeği geçen herkesin eline sağlık.

Bu kadar kanal içinde,bu kadar dizi içinde,son 4 yılda doğru düzgün televizyon izlemediğim doğru düzgün bir yapımın çıkmadığı bir yerde beni uzun bir süreden sonra Salı günü gelsede Öyle Bir Geçer Zaman Ki'yi izleyim dedirten dizi.Alt yapı çok güzel,o dönemi harika anlatıyor.Oyuncular cidden çok iyiler.En güzelide ve en beğendiğim şekli hem gerçekten Türk ailelerinde olan şeyleri anlatıyor ve sol gençliğini çok güzel gösteriyor,anlatıyor.Dizide emeği geçen herkesin eline sağlık.

Aynen, ayrıca daha sağ-sol davaları çok karışmamış. Zaman ilerledikçe siyasete dökebilirler biraz. Çünkü önceki Hatırla Sevgili falan baya tutmuştu.

Sadece sol gençliğni anlatıyor ama,bu tür yapımların olaya tarafsız yaklaşması lazım.

Üst Alt