Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D

Cevap: Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Sadece sol gençliğni anlatıyor ama,bu tür yapımların olaya tarafsız yaklaşması lazım.

Katılıyorum . Ama kanald den de tarafsızlık beklemiyorum yoksa izletemezler bu kadar bu filmi. Sağcıları dar düşünceli korkak bomba koyan tipler haline de sokmuşlar.Solcular her zamanki gibi cesur mert.Tıpkı gerçekteki gibi ! . Şaşırmıyorum.Neyse . Dizi fena değil ama git gide sıkıyo sanki dramatizm hep aynı .Osman fırlıyo her sahne sonunda .Berrinin mimikleri sürekli aynı . Başta bayağı beeğnmiştim ama pek sevemiyorum artık bu diziyi . Bence kanald nin en güzel dizisi Yaprak Dökümüydü . Bazı zamanlar çok sıkıcı oldu çok uzattılar falan ama psikolojik açıdan(hem konu olsun hem de oyunculuk) şapka çıkartılacak bi dizi . Gerçek hayatta olabilecek şeyleri yansıtmışlar hep dediğim gibi psikolojik anlamda en çok

Katılıyorum . Ama kanald den de tarafsızlık beklemiyorum yoksa izletemezler bu kadar bu filmi. Sağcıları dar düşünceli korkak bomba koyan tipler haline de sokmuşlar.Solcular her zamanki gibi cesur mert.Tıpkı gerçekteki gibi ! . Şaşırmıyorum.Neyse . Dizi fena değil ama git gide sıkıyo sanki dramatizm hep aynı .Osman fırlıyo her sahne sonunda .Berrinin mimikleri sürekli aynı . Başta bayağı beeğnmiştim ama pek sevemiyorum artık bu diziyi . Bence kanald nin en güzel dizisi Yaprak Dökümüydü . Bazı zamanlar çok sıkıcı oldu çok uzattılar falan ama psikolojik açıdan(hem konu olsun hem de oyunculuk) şapka çıkartılacak bi dizi . Gerçek hayatta olabilecek şeyleri yansıtmışlar hep dediğim gibi psikolojik anlamda en çok

Ben de beklemiyorum tarafsızlık ama öyle olması lazım.

Ayrıca o bomba koyan grup da sağcı grup değil,dinci grup.Burada da yanlış bir aksettirme var.

Rus kadın taş gibi.

Evet o kadar bölümden çıkardığım şey bu.Kafayı yiyorum lan.

Izlerken kalbim daraldi yeminle, o dayagi ben yiyorum gibi oldum. Daha da izlemem valla, Galatasary yeterince cektiriyor, bir de bu diziye baglarsam yakinda bir köprüden atarim kendimi.

Bu bölüm ortalık baya karışacak gibi. Ali, Caroline'i evine götürüyordu.

Yeni Fragman

[video=dailymotion;xff5v9]https://www.dailymotion.com/video/xff5v9_oyle-bir-gecer-zaman-ki-8-bolum-fragmani-yeni-2-kasim-2010_shortfilms[/video]

Üst Alt